Įkraunama...
Įkraunama...

Sisteminė raudonoji vilkligė

[quote=Gabrielė Valutkevičiūtė,2018 04 03, 16:05]
Sveiki, pas mane tik ANA antikūnai padidėję buvo, užrašė nepatikslinta sisteminė jungiamojo audinio liga. Pasireiškia sausgyslių skausmais kol kas.Gydymas paskirtas,antikūnai sumažėjo iki normos,tačiau vistiek skausmų būna.
Atsakyti

Pas mane išryškėjo raumenų ir sąnarių skausmai. Antidnr atėjo teigiamas. O gydytoja atmetė, sakė pritrūksta simptomatikos, kai pažeis organus arba atsiras bėrimas, patvirtins. Kaip jums? Patvirtino? Kur ir pas kokią gydytoją gydotės? Ar paskyrė vaistus?

Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Valutkevičiūtė @ 2018 04 16, 20:17)
<p>Pas mane išryškėjo raumenų ir sąnarių skausmai. Antidnr atėjo teigiamas. O gydytoja atmetė, sakė pritrūksta simptomatikos, kai pažeis organus arba atsiras bėrimas, patvirtins. Kaip jums? Patvirtino? Kur ir pas kokią gydytoją gydotės? Ar paskyrė vaistus?</p>

Geriu Medrolį ir Plaqvenilį.Jau metai laiko ši liga nepatikslinta.Jei tokia ligos eiga bus ir toliau,tai ji niekuomet gali buti ir nepatikslinta.Lankausi Santariškėse.Šitą ligą atradau pati,nes Kauno kliniku medikai nesugebejo nustatyti.
Atsakyti

Koki jūsų tyrimai rodo galimą sisteminę raudonąją vilkligę?

Pas kokią gydytoja lankotės? :)

Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Valutkevičiūtė @ 2018 04 23, 15:07)
<p>Koki jūsų tyrimai rodo galimą sisteminę raudonąją vilkligę?</p><p>Pas kokią gydytoja lankotės? smile.gif</p>

Tik ANA antikūnai. Lankausi pas Šakalytę.
Atsakyti
QUOTE(Gabrielė Valutkevičiūtė @ 2018 04 23, 15:07)
<p>Koki jūsų tyrimai rodo galimą sisteminę raudonąją vilkligę?</p><p>Pas kokią gydytoja lankotės? smile.gif</p>

Mačiau,kad rašėt man asmeniškai, bet negaliu su jumis susisiekti,rašo,kad nėra tokio nario.Gal parašykit savo el.paštą.
Atsakyti

Gabriele.valutkeviciute@gmail.com

Atsakyti

Ar kam taip buvo, kad šokinėtų tyrimai?

Ana buvo ++, anti dnr ribinis , antiptna ribinis,  c3,c4 sumažėję,bendras kraujas geras, fosfolipidiniai ir kardiolipidiniai neigiama.

Vėliau ana ++, antidnr neigiamas.

Pakartojus už savaitės anti dnr teigiamas (+) 

Už mėnesio pakartojo tyrimus : ana neigimas, antidnr neigiamas, fosfolipifinis teigiamas, kardiolipidinis neigiamas, c3,c4 sumažėjimas, bendras kraujas:pdw padidėję,hct sumažėję,rbc sumažėję. Sumažėjimai ir padidėjimai nėra dideli, bet vistiek. Peršalimų ir panašiai neturėjau. 

Gydytoja nesupranta, aš irgi nieko nebesuprantu. Savijauta prasta. Būna dienų,kad kažkiek geriau, bet kad visiškai gerai jausčiausi ne. 

Medroli ir plaquenili gėriau tik pirmas 2 savaites, paskui gydymą nutraukė.

Atsakyti

Labas. Ar tau nustate r.vilklige?

Atsakyti

Labas. Ar tau nustate r.vilklige?

Atsakyti

Labas. Ar tau nustate r.vilklige?

Atsakyti

Sveikos. Ar si grupe yra dar aktyvi? Ar persikele kitur?

Atsakyti