Įkraunama...
Įkraunama...

Tauras

Galvoju, jei bus berniukas duoti šį vardą.
Ką manote? Ar nėra kažkokių Jums keistų asociacijų girdint tokį vardą?
Kažkaip galvoju, kad vardas labai vyriškas, tik mažiuką nelabai kaip išeitų malonybine forma vadint g.gif g.gif
Atsakyti
schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif man nelabai,bet cia tik mano numone...
Atsakyti
Tauras,toks labai griežtas ir oficialiai skamba.Šiaip tai šis vardas man visai nieko, o malonybinė forma-Tauriukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2006 06 17, 19:40)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  man nelabai,bet cia tik mano numone...


o kodel nepatinka?

as tai noriu tokio rimto vardo ir iš dviejų skiemenų,kaip sako kad vardas atnesa zmogui gyvenimo linija.
Plius dar pavarde Morkūnas ax.gif
Atsakyti
mano vyras sako,kad tauras jam is karto asocijuojasi su tv,su alum lotuliukas.gif (nors pats negeria g.gif ) o man per grieztas kaip vaikui...kai suaug taip,bet as bijociau toki duot,nes vaikai gali iskraipyti ta varduka.. g.gif susimasciau,o gal ir nieko?gal ir nieko,bet savo vaikui neduociau ax.gif
Atsakyti
O man šitas vardas gražus thumbup.gif
Atsakyti
man irgi patiko, nes man tai pavyzdiui asocijavosi su taurumu, garbe, o dabar paskaiciau vardo reiksme , tai Tauras - laukinis jautis... kazkaip nekaip... g.gif
Atsakyti
O MAN VISAI GRAZUS!!! bet prie pavardes man jogaila graziau skamba lotuliukas.gif
Atsakyti
berods jau buvo tema apie si varda,jei neklystu.
bet vardas man negrazus.
tauro kalnas, tauras - bulius kazkoks. labai grieztas.
Atsakyti
Turėjau pažįstamą šiuo vardu - jam tiko bigsmile.gif vyras iš liemens ir iš stuomens, aukštas, ne stambus, bet tvirtas. Bet tai asociacijos, mažo vaikelio nelabai įsivaizduoju šiuo vardu unsure.gif
Atsakyti
vardas gražus ir lietuvišas.ir jeigu patinka,jums jis prasmingas ir t.t.-tai kam dar klaust kitų nuomonės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2006 06 18, 20:26)
O MAN VISAI GRAZUS!!!  bet prie pavardes man jogaila graziau skamba lotuliukas.gif


aha lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kazkaip visai nesutapatinau.........
Atsakyti