Įkraunama...
Įkraunama...

Airijos mamytės ir jų leliukai gimę 2010 ir ne tik

Jau šesios savaitės, kaip supuoju savo antra vaikeli-miela dukryte. Broliukui musu jau 3,5m smile.gif Ir per tuos metelius daug kas uzsimirso ir kasdien kyla nauji klausimai auginant leliuka, atsakymus i kuriuos daznai tenka ieskoti internete.
Butent delto sukuriau sia temele, kurioje noreciau, kad savo dziaugsmais ir kasdieniais rupesciais pasidalintu Airijos mamytes. Kur galetumeme pasipasakoti kaip ir kiek ismiegojo sianakt musu mazyliai, kuom nustebino, ka jiems nupirkom, kiek sveria, ka megsta, o ko ne, skiepukai, bambyte, dantukai ir t.t. ir pan. Trumpiau tariant noreciau, kad cia mes tesiog bendrautumeme apie viska kas liecia musu mazylius smile.gif flirt.gif





Atsakyti
Siandien su drauge snekejomes apie jausmus tik gimusiam vaikiukui.Butu smalsu suzinoti ar jums motiniski jausmai tik gimusiam leliukui pabudo iskarto? Nuo pirmu minuciu jus jautete jam meile? Ar visdelto viskas atejo kiek veliau? g.gif
Apie save galiu pasakyti tai, kad pirmajam vaikiukui meile gime tik veliau. Labai daznai pagalvodavau gal as dar nebuvau pasiruosusi tapti mama? Ir net kaltes jausmas buvo pries maziuka... unsure.gif Nors sunelis buvo labai laukiamas, bet matyt suprasti, kad db esu mama, ir kad tai mano leliukas, isijausti i "mamos" role prireike ne vienos dienos. Laikui begant meile augo ir stiprejo, viena momenta atrode, kad aptems protelis tuoj nuo per dideles meiles lotuliukas.gif
Na, o su antru vaikeliu viskas yra kitaip. Nuo pirmu sekundziu dukryte yra labai mylima smile.gif Kokie gi buvo jusu jausmai kai pirma karta paemete ant ranku savo mazylius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 19 spalio 2010 - 01:01
Dar vis norisi isgirsti nuomoniu i pirma klausima bigsmile.gif
O dar idomu butu suzinoti kada jusu leliukai gavo BCG vakcina? g.gif Mes jau laukiam 7savaites, ir dar jokiu laisku nuo ju negavom, o jau greitai 2menesiu skiepukai. unsure.gif Kiek jus laukete? O gal ligonineje gavot?
Atsakyti
mano mazius BCG gavo po mazdaug mensio. paskambino is clinikos ir pasake, kad yra cancelation ir ar galiu atvaziuoti po pusvalandzio, tai as ir nulekiau ax.gif o siaip tai tikrai butu reikeje ilgokai laukti.
su pirmom panelem, tai BCG gaudavom kelias dienas po gimdymo dar pacioje ligoninej... cia jei gerai pamenu...
Atsakyti
Kaip jums pasisieke! thumbup.gif Turbut dabar ligonineje neskiepija daugiau g.gif Nes mano vyresnysis irgi buvo paskiepytas 3diena, ligonineje. O db kaip matau visi laukia dry.gif
Atsakyti
del BCG tai tu skambink jiems , nes taip gali labai ilgai pralaukt, ten kaip visur turi skambint ir priminti apie save.
O del motiniskos meiles, mokslininkai irode kad jos nera iskart , yra taip prisirisimas, atsakomybes jausmas, o ta meile ateina veliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar perskaiciau, kad po BCG skiepo nerekomenduoja skiepyti vaiku kitais skiepukais 2 menesius. g.gif O mums uz savaites bus 2-ju menesiuku skiepai. GP pasake, kad jei gausim BCG tai tada skiepukus 6 in 1 ateiti darytis dar kita sav. Kokios jusu nuomones.
Beje, del skiepuku 6 in 1! Mano pirmam vaikiukui buvo daromi 5 in 1 skiepai, nebuvo Hipatito B. Klausiau ar reikia jam to skiepuko, kadanti jis nei vieno negavo, sako kad jie negali jam padaryti, atseit ne pagal programa, jei norim turim moketi uz ja.
Butu idomu isgirsti nuomone mamyciu,kuriu vaikiukai irgi gime anksciau nei tas naujas skiepukas buvo itrauktas i programa. Ka jus darote?Ar skiepijat nuo Hip.B? 4u.gif
Atsakyti
Na ne tik po BCG, aplamai tarp skiepu turi buti 8 sav. skirtumo, paprasiausiai ta 2 men skiepuka atideti, veliasniam laikui, nors...kiti Gp tvirtina kad nieko baisaus ir daro net vos ne is kart po BCG.
As nepamenu kuri mum dare, bet zinau kad kuo maziau ieina i ta....in 1 tuo geriau, nes nuo kuo daugiau ligu tas skuiepas labai apkrauna vaiko organizma, perdaug informacijos.Del ko dabar visur pilna info kad skiepai kenkia, negerai, anksciau to nebuvo, nes anksciau vienas skiepas buvo maximum nuo 2-3 ligu, o dabar nuo 5 ir daugiau blink.gif
Skiepyt ar ne cia jau kiekvienos mamos reikalas, as savo mazyli skiepijau tik 2 ir 4 menesiuku skiepais, daugiau schmoll.gif Taip pat zinau ne viena vaika kuris skiepo isvis nera gaves ir sveiku sveikiausias.
Zinau ne viena vaika kuriem skiepai isaukia didziausias alergijas. gydytoja aiskino, kad skiepai uzblokuoja kepenu ir kityu organu veikima del per dideles informacijos tam mazam dar silpnam organizmui su siandieniniais skiepais, jis negali taip greit susidorot , jam neuztenka 8 sav. ir vel gauna skiepa.Zodziu ji siule jai nori skiepytis tai padaryti tarp ju kuo didesnius tarpus.
Na cia pasidalinau tik savo nuomone ir ziniom, o jau kaip nuspresi taip ir daryk mirksiukas.gif
Atsakyti
as savo vidurine dukra skiepijau papildomai LT nuo hep b, kai cia airijoj dar neduodavo. tai 2 skiepai LT, o paskutinis jau airijoje uz pinigus.
o vyriausia paskiepyta nuo hep a ir b papildomai del uzsienio kelioniu. o mazius jau visus skiepus gauna. jau gavo 12men skiepa, ir viskas ok. as net pati nuo rubellos pasiskiepijau, nes mano tyrimai per nestuma rode, kad organizmas neatsparus rubelai. ir viskas ok, jokiu salutiniu pozymiu.
as tai linkus klausyti, ka gydytojai del skiepu sako, ir skiepyti nuo visko, kas priklauso. nes jei paskui bus daug neskiepytu vaiku, tai tos ligos ir vel gali atgimti ir paplisti. o kai visi paskiepyti, joms jokiu sansu atgimti nelieka.
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif
Jau 3diena mano mazoji miega po 5-7val nakti smile.gif Kas labai dziugina bigsmile.gif Kiek jusu leliukai 6-8savaiciu ismiega nakti?

Beje,aciu uz nuomones drinks_cheers.gif
Tai reiskia reikes man pasidometi del hep.B spiepuku LT. As irgi esu linkusi tureti visus skiepukus, nes visada atrodo, jei nepadarysiu, butinai ir pasigausiu ka nors. Jau kita savaite eisim darytis pirmus skiepukus.
Atsakyti
Sveikutes! Gal cia bus zinanciu ar gimus antram vaikui yra peskaiciuojami mokesciai, kuriuos atskaiciuoja is algos. Ar neturi jie buti mazesni nei iki to? Ir kur reikia kreiptis jei taip?
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2010 10 27, 22:27)
Sveikutes! Gal cia bus zinanciu ar gimus antram vaikui yra peskaiciuojami mokesciai, kuriuos atskaiciuoja is algos. Ar neturi jie buti mazesni nei iki to? Ir kur reikia kreiptis jei taip?

mokesciai visai nepriklauso nuo vaiku skaiciaus seimoje. gali net 10 tureti, bet mokesciai vis tiek bus vienodi.
nebent tu sugalvotum i darbeli nebegrizti, tai vyras galetu gauti home careers credits is revenue, jei tu visai pajamu tais metais neturi ir sedi namuose augindama vaiku. tokiu atveji, gali savo visus tax credits vyrui pervesti, jis maziau mokesciu moketu. bet eikia buti susituokus.
Atsakyti