Įkraunama...
Įkraunama...

Jei nėra nei močiutės, nei auklės...

Mamytės ir ne tik, kur jūs paliekate vaikus, jei šalia nėra senelių ar auklės, kuri bet kada jums prireikus galėtų pasaugoti vaiką ar vaikus? Kaip manote, ar yra kokia įstaiga (be pramoginių), kur būtų galima vaiką palikti kelioms valandoms patikimoms auklėms? Pvz., mamai reikia į kirpyklą, o atsitiko taip, kad nėra kur palikti vaiko, ką darote?
Atsakyti
Laaabai reikalinga tema thumbup.gif Ir aš nuolat susiduriu su ta pačia problema - močiutės dirba, o aš net į kirpyklą negaliu nueiti viena. Gerai, kad yra 8 metų sūnus, kuris kartais gali pabūti su mažaja, tačiau palikus vienus vaikus tikrai neramu sad.gif Bandžiau ieškotis valandinės auklės, bet nepavyko rasti tokios, kuri sutiktu dirbti tik keletą dienų per mėnesį po porą valandų schmoll.gif
Atsakyti
Paprastai kirpykla ir visi kiti asmeniniai reikalai būdavo atidedami iki vėlaus vakaro ar savaitgalio, kai yra tėtis. Kartais mano sesuo ar mama pasaugodavo mažę. arba imdavau kartu, pvz. tvarkyt dokumentų darbe ar į kai kurias parduotuves.
Atsakyti
Tiesa, neseniai mačiau sklebimą, kad Kaune galima nusisamdyti auklę iš firmos kad ir kelioms valandoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorikas: 28 sausio 2006 - 11:36
QUOTE(lorikas @ 2006 01 28, 11:35)
Tiesa, neseniai mačiau sklebimą, kad Kaune galima nusisamdyti auklę iš firmos kad ir kelioms valandoms

O gal pameni, kur tiksliai?
Atsakyti

o gal galima susikooperuot su kitom mamom, auginančiom savo vaikučius g.gif, arba pasidairykit kaimynystėje kokios moteriškės normalios, kuri pensijoje arba nedirba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2006 01 28, 13:50)
o gal galima susikooperuot su kitom mamom, auginančiom savo vaikučius  g.gif,  arba pasidairykit kaimynystėje kokios moteriškės normalios, kuri pensijoje arba nedirba  ax.gif


visai nebloga mintis thumbup.gif
Atsakyti
Gera tema ir aktuali thumbup.gif

Mes gyvenam Kauno senamiesty, jei kokia mamytė nori porą valandikių pagastroliuoti, manau nebūtų problemų pasaugoti jos atžalėlę bigsmile.gif O ir kompanija būtų - mano dukrytė biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif labutis,o man bėda ,nerandu atsakymo kiek už1 val.reikia mokėti auklei.jei valanda būna su trim ,jau savarankiškais vaikais ar mokėti tik už valanda ar už 3vnt.? labiausiai domina,kokius darbus atlieka auklė.tarkime,jei nedirba nieko ,išskyrus žaidžia ,piešia su vaikais-ar pigiau kainuoja ,negu auklė,kuri gamina maistą,išplauna indus grindis?labiausiai domina kokios kainos provincijoje.labai prasau ,atsakykite
Atsakyti
yra kaune vaiko priezhiuros centras ar kazkaip pn vadinasi. 10lt/1h vakare.
Atsakyti
QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2006 02 12, 16:51)
biggrin.gif labutis,o man bėda ,nerandu atsakymo kiek už1 val.reikia mokėti auklei.jei valanda būna su trim ,jau savarankiškais vaikais ar mokėti tik už valanda ar už 3vnt.?  labiausiai domina,kokius darbus atlieka auklė.tarkime,jei nedirba nieko ,išskyrus žaidžia ,piešia su vaikais-ar pigiau kainuoja ,negu auklė,kuri gamina maistą,išplauna indus grindis?labiausiai domina kokios kainos provincijoje.labai prasau ,atsakykite


juk cia susitarimo reikalas 4u.gif Vilniuje aukles ima nuo 2.5 - 5lt uz valanda, bet jei yra daugiau vaiku, tai tikrai nemanau, kad reikia ta suma dauginti is triju, tuo labiau kad tavo vyriausias nera toks mazas. Aisku, kad mokestis uz valanda dar priklauso ka ji daro, jei tik zaidzia tai maziau, jei tvarkosi ir valgyt daro tai daugiau. As suprantu, kad tau realiai reikia aukles dviem vaikams, o jei viska darytu, tai wmanyciau, kad provincijoje galima moketi kokius 3-4lt uz valanda. As dar atsizvelgciau ir i tai kur aukle gyvena, jei kaiminysteje, tai kaip ir vaziavimas nekainuoja, drabuziu iseiginiu irgi nereikia smile.gif
Atsakyti
Tema gal ir aktuali, bet kodėl ji skelbimuose? g.gif
Atsakyti