Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau laikas?

Su savo vaikinu mes jau 9 menesius kartu friends.gif beveik nuo musu darugystes pradziuos jis norejo su mani gyventi blush2.gif
Na o as vis dar nezinau ar verta g.gif ...as noriu kad jis visad butu kartu, bet matyt tas jausmas nera toks didziulis verysad.gif man jo truksta kai jo nera, pasiilgstu, bet palikti namus as nenoriu, nes nebetureciau kur grizti jei nesusiklostytu santykiai verysad.gif manau cia ir yra sudetingiausias klausimas mirksiukas.gif tai kaip pasielgti? Prasau patarkit smile.gif prasau prasau prasau help.gif
Atsakyti
Čia iš esmės galima grįžti prie diskusijos "susimetimas už ir prieš", na žodžiu čia jau yra apie tai tiek daug pridiskutuota doh.gif
Mano patarimas negyventi kartu, kol tikrai neišsiaiškinsite dėl ateities palnų ir ar jie pas jus sutampa mirksiukas.gif Aš tikiu, kad vyrui patogiau, kai jūs kartu gyvensite ir važinėti nereikės pas tave ir valgyti bus paruošta ir daug dalykų kurie supaprastės...
Apskritai jei jau keli šį klausimą tai aš manau tu tam dar nepasiruošusi g.gif
O jei jau klausi asmeniškai manęs aš nesusimesčiau tol kol nebūtų aiškios perspektyvos su juo, o ypač, jei tu dar neturėtumei kur dėtis, jei jums nieko nesigautų unsure.gif
Čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2006 01 27, 14:28)
Čia iš esmės galima grįžti prie diskusijos "susimetimas už ir prieš", na žodžiu čia jau yra apie tai tiek daug pridiskutuota doh.gif


na sakykim "uz ar pies" as zinau siaip todel i neskaiciau diskusijos del "susimetimo" tongue.gif klausimas mano labiau tame, kaip suvokti ar tu pasirosusi ar ne gyvent su tuo zmogum, kuris tau artimas? g.gif kaip nugaleti baime, nepasitikejima savim ar Juo? Kada ateina tas suvokimas, kad nori but kartu ir niekas taves nesustabdys? blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad teks paskaitinet ta temele smile.gif bet cia kai bus laiko tongue.gif
Atsakyti
siulau palaukti kol pajausi kad nebegali kitaip: labai labai nori kartu gyventi, drauge leisti visas dienas ir naktis jeigu taip nesijauti - geriau neskubek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 01 27, 17:58)
siulau palaukti kol pajausi kad nebegali kitaip: labai labai nori kartu gyventi, drauge leisti visas dienas ir naktis  jeigu taip nesijauti - geriau neskubek 4u.gif

Tą patį norėjau parašyti, bet.... aplenkei lotuliukas.gif 4u.gif
Neskubėk, kai ateis laikas, tikrai pajusi ir suprasi, o tada jau rinksies ar gyventi, ar tuoktis, ar kaip kitaip keisti savo gyvenimą mirksiukas.gif Laikas sustato viską į savas vietas 4u.gif
Atsakyti
Pritariu pries mane pasisakiusioms. Nemanau, kad esi pasiruoshusi tam zhingsniui... Ateis diena ir tau nekils klausimu ar abejoniu biggrin.gif
Atsakyti
as taip pat pritariu.. kai ateina laikas, tikrai nebekyla JOKIU klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruta @ 2006 01 27, 12:09)

... bet palikti namus as nenoriu, nes nebetureciau kur grizti jei nesusiklostytu santykiai  verysad.gif 



kaip supratau, gyveni su tėvais?
ar verta pyktis su tėvais dėl to, kuom pati nesi įsitikinusi? juk tu pati abejoji, ar verta gyvent kartu. jei tikrai norėtum gyvent kartu, nemanau, kad taip abejotum.
Atsakyti
Jei gyvenciau su teveliais tai tikrai tureciau kur grizt jei kas smile.gif pasigirsiu, bet mano seima auksine ir jie tikrai palaikytu mane sunkumose, Kaune as tik studijuoju ir nuomojuos su broliu buta tai jei as issikrausticiau bolis ir manau ieskotusi kita gyvenviete ir as tikrai nebetureciau kur grizinet schmoll.gif
pastaruoju metu lb daznai galvoju apie gyvenima su vaikinu... g.gif tas mane ir trikdo doh.gif rodos gyvent su juo butu nuostabu, bet parzengt per savo "baime" negaliu
Atsakyti
Pries metus ir as gyvenau pas mamyte siltai po sparneliu, nemokejau nei valgyt daryti, nei reikejo indu plauti ar i parduotuve eiti... atejo toks laikas kai supratau, kad noriu su tuo zmogumi gyventi ir viskas, bijojau palikti mama del neturejimo patirties gyventi atskirai ir viska paciai tvarkytis, bet tas buvimo kartu jausmas buvo stipresnis wub.gif , del to ir tau siulau neskubeti ir apsvarstyti visus uz ir pries, o dabar jau visos baimes isgaravusios, gyvenam graziai ir laimingai, ir buityje tvarkausi kaip svietu patepta lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 01 31, 12:44)
del to ir tau siulau neskubeti ir apsvarstyti visus uz ir pries,


sutinku!!! drinks_cheers.gif

ypac jeigu nebus kur sugrizinetim kaip sachar atveju....

Atsakyti