Įkraunama...
Įkraunama...

Rugilė

Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie šį vardelį smile.gif
Atsakyti
visai neblogas vardelis smile.gif
tik man gal jau atsibodes, nes daug kas is pazystamu pavadines savo dukrytes smile.gif
Atsakyti
Man asmeniškai visai gražus vardukas thumbup.gif Nesakau,kad super duper jis,bet visai gražus mirksiukas.gif
Atsakyti
Viens gražiausių vardų, bent jau mano aplinkoje nėra pernelyg dažnas.
Atsakyti
man vardas sis labai grazus, bet per daznas, labai daug rugiliu. Sedes klaseje kokios trys, kip mano laikais Astos, Kristinos ir pan
Atsakyti
Man visai nieko,sakyciau perviduriuka,tik zinau labai nepatinka kai drauges kviecia- Ruge!
Atsakyti
Man kazkaip niekad nepatiko sis vardas 4u.gif
Atsakyti
Man labai grazus wub.gif
Atsakyti
gražus smile.gif
bičiulė prieš 15 metų dukrą pavadino Rugile, tada dar toks negirdėtas tas vardas buvo. tai labai jau kompanijos bernams juoko buvo - kvietinė, kvietinė doh.gif na, bet bernai suaugo, tikrai nevadina taip smile.gif
Atsakyti
man labai grazus 4u.gif man isvis grazus beveik visi siuo metu ant bangos esantys vardai, na ir kas kad bus daug tuo paciu varduku mergaiciu, bet tai yra geriau negu isgalvoti, serialiniai, ar visokie amerikoniski ir t.t. vardai, kurie musu aplinkoj skamba tiesiog juokingai. O reti lietuviski vardai ne visiem teveliam priimtini, todel manau ir vadina vaikus populiariais, patikrintais vardais. mirksiukas.gif
Atsakyti
O man nelabai toks... Kažkaip man asmeniškai sunku įsivaizduoti subrendusią moterį su šiuo vardu..
Mergytei tinka, bet va toliau man nelimpa tiesiog... ax.gif
Atsakyti
laaaaaaabai atsibodęs schmoll.gif
Atsakyti