Įkraunama...
Įkraunama...

Dėlionės pradedantiesiems

Mano vaikui šiuo metu labai patinka dėlionės. Tiksliau, ta viena, kurią ir teturime. Kažkada pirkome Maksimoje dėlionę, kurioje yra devyni atskiri piešinukai: lėktuvas, mašina, traukinys ir t.t. Ir kiekviena jš susiseda iš skirtingo detalių skaičiaus. Pvz.: lėktuvas - dvi detalės, jame sėdi du vaikai ir dar skaičius du užrašytas. Ir taip toliau iki devynių.
Sūnus sudeda iki aštuonių.
Labai norėčiau jam nupirkti kitą dėlionę. Buvom nukeliavę į "Čipoliną" ("Europoje"). Labai nusivyliau. Tokio amžiaus vaikui yra tik vienos firmos dėlionės. Dėžutėje keturi paveiksliukai, kurių du susideda iš dviejų detalių, vienas iš trijų ir dar vienas iš keturių (taigi norėtųsi jau smulkesnės dėlionės). O kaina - 28 lt! Tuo tarpu tą, kurią turime, pirkome už 5 lt.
Gal mamytės žino, kur Vilniuje galima nusipirkti dėlionę tokio amžiaus vaikui?
Atsakyti
Esu pirkusi parduotuvėje Algirdo g. "Auksinis raktelis", tokias dideles, po 24 detales. Jos tikrai šaunios, vyresnėlė labai mėgo deliones, o mažė visai nesidomi. Tiesa, kainos nepamenu. Ir dar pirkom daug Larsen firmos Čipoline (bet irgi jau senokai). Siūlau nueiti į tą "Auksinį raktelį" apsidairyti. 4u.gif
Atsakyti
O kokio amziaus vaikuciams pradejote duoti zaisti su tomis delionemis? Kada jie pradejo jomis dometis? As dabar svarstau, ar pirkti, ar dar jai bus neidomu g.gif
Atsakyti
Mačiau Senukų prekybos centre antram aukšte yra daug visokių dėlionių.
Atsakyti
QUOTE(Tute @ 2006 01 27, 23:11)
O kokio amziaus vaikuciams pradejote duoti zaisti su tomis delionemis? Kada jie pradejo jomis dometis? As dabar svarstau, ar pirkti, ar dar jai bus neidomu  g.gif


Mes saviškiui šitą dėlionę pirkom, kai jam buvo metai ir devyni mėnesiai. Pažiūrėjau, kaip jam sekasi dėlioti ir į šalį atidėjau paveiksliukus, susidedančius daugiau kaip iš keturių detalių. Dar labai ilgai negalėjo sudėti dėlionės iš keturių detalių, bet dabar, kai buvo didieji šalčiai ir į lauką neidavom, labai rimtai užsiėmė tuo darbu ir dabar jau sudeda iš aštuonių.
Atsakyti
Mažiausiems tai, manau, tinkamiausios- medinės. Nesenai Senukuose pirkom medines su tokiu magnetuku dėlionės detalėms išimti. Labai smagiai "žvejoja"- tas magnetukas į meškerę panašus. Turim tokių, kur į rėmelį iš 4 detalių reik sudėt paveikslėlį, paskutiniu laiku mano dvimetukas labai mėgsta sudėt katytes- gal kokių 10 detalių (pvz.: uodega, galva, priek.kojos, pilvelis it t.t.) ir taip susideda dvi katytės.

O vyresniems vaikams, tai Larsen firmos kokybiškos dėlionės.
Atsakyti
vakar nus ipirkom senukuose ta su "meskere", labai liuks:super , dabar vaikai zvejoja. Dar pirkom viena medine, kur siaip gyvunelius reikia sudelioti i vietas, bet maniskiams jau per lengva, reiks is daugiau detaliu ieskot
kainavo kazkur 5,9lt
Atsakyti
Knygyne 'pegasas' yra 5 delioniu knyga 'mano pirmoji pasaka'. kainuoja apie 23 lt. paveiksliukas skaidomas i 12 detaliu. gerai tai, kad paveiksliukas lieka, o ant virsaus gali deti detales. mano sunus panasaus amziaus, tai jam irgi patinka... tik kol kas mama delioja, o jis rodo, kur deti... kartais ir pac teisingai ideda smile.gif
Atsakyti
o vat man ta knyga ne super, nes 1. detaliu sujungimas toks visu daliu vienodas, t.y. bet kuria detale gali sujungti su bet kuria, be to delione "nesusikabina". 2. Paveikslelis ant kurio delioji yra tokio pat ryskumo kaip ir detales, tai kita karta nelabai matosi kur jau sudeta, o kur dar nera detales, aisku isiziurejus matai, bet...
Atsakyti

Yra vokiškų prekių parduotuvė šalia pat "Nuko" Antakalnio g. Ten mačiau dėlionių už pora litų - stambesnių detalių, reikia sudėti kokio nors gyvūno nuotrauką. Manau 2-mečiui - pats tas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grytė: 03 vasario 2006 - 14:14
Jei gyvenate Seskineje ar netoli jos,tai uzsuk i parduotuve salia Humanos.Ten pirkau savo maziui delione.Dezuteje yra keturios arba trys deliones.Viena rusis buvo,jei neklystu:4dalys,6dalys,8dalys,o kita rusis:8,12,16 ir 20daliu.Lygtais taip biggrin.gif O ir siaip neblogu olandisku zaisliuku yra thumbup.gif
Atsakyti
Siaip knygyne pasidairius tikrai yra smagiu knyguciu, na, pvz., su magnetukais tokiais- ten daugkartiniai magnetukai tokie (kur prie saldytuvu limpa) ir juos reikia atitinkamoj vietoj sudeti.
Arba yra pasakeliu serija - Raudonkepuraite, Trys parsiukai, Bjaurusis anciukas, kur vienam psl pasaka, kitam- delione. Gal is 9 detaliu ir taip visoj knygoj, gal 10 psl.
Dvimeciui jau turetu patikti ir su vienkartiniais lipdukais - aisku, nepataikys ten kur reikia, bet kiek dziaugsmo bus paciam lipinti...
Siandien Maximoj maciau tokias minkstas deliones didelio dydzio- panasiai kaip leliukams buna kilimeliai tokie is ju )nezinau, kaip pavadinti ta materiola, is ko jos padarytos) . Tik cia mazesnio formato, is vidaus issiima deliones dalys. Maniskis keturmetis jau per didelis, bet man labai patiko, ypac kai rinkinio kaina 3.99
Atsakyti