Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Mėgaujamės rudens gaiva ir automobiliais!!!

user posted image

Neturint dviejų metų vairavimo stažo, vairuojame su klevo lapais ant galinio automobilio stiklo

Jei žmogus, turintis dviejų metų vairavimo stažą, vairuoja automobilį nenusiėmęs/nenuklijavęs žaliojo džiaugsmo, jam galioja tokios pat taisyklės, kokios galioja ir neturinčiam stažo!!!

Informacija dėl pradedančiojo vairuotojo pažymėjimo keitimo.

Oficialus Regitros puslapis, kuriame skelbiama visa naujausia ir patvirtinta informacija.

Čia tupi sena tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 20 spalio 2010 - 20:46
QUOTE(Tisan @ 2010 10 20, 21:33)
Sveikos,

as vairuoju gal tik trecias menuo,dar labai daug baimes turiu  doh.gif
Ziauriai nepatinka vaziuot tamsoj ir per lietu nekaifas  doh.gif
O labiausiai baisu ne masinu,o butent pesciuju...jei tai bet kur ir is bet kur kartais ispuola po ratais,o dabar kai tamsu,tai vopse ju nesimato... doh.gif  doh.gif
As kazkaip nemoku ant laisvo,kaip ismoke instruktorius tik ant begio,tai ir varau  biggrin.gif  Kazkaip sventai isikaliau i galva,kad ant begio vistik masina stabilesne,o ziema tas riedejimas ant laisvo tikrai kartais nieko gero  4u.gif


Vat pesciuju ir dviratininku as irgi labai bijau, kad kur koks neissoktu prietemoj, arba nakti doh.gif

Aciu uz namukus Almost 4u.gif

Tik dabar suzinojau, kad vairuotojas turintis2m stazo ir vairuodamas masina su klevu turi laikytis taisykliu kaip neturedamas 2m. MB varineja su mano klevu ir sako taigi greicio sitas zenklas neriboja doh.gif Tai kaip cia dbr suprast?
Atsakyti
Oi kaip riboja ir bausti drąsiai gali jei viršys smile.gif
Atsakyti
uz namucius! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 10 20, 22:05)
Oi kaip riboja ir bausti drąsiai gali jei viršys smile.gif


Nu as suorantu, kad riboja 70 arba 90 zenklas, o klevas kaip zenklas jis riboja neturintiems 2 stazo greiti g.gif O is kur sita informacija pirmoj zinutej apie kleva paimta? Noriu tiksliai suzinot ir pasiskaityt kur nors.
Atsakyti
Šiaip berods jei gerai pamenu, kažkas buvo iš mūsiškių užklausęs ar tai regitros, ar tai kelių policijos, nebepamenu tiksliai kas ir kieno, bet patvirtino, kad su klevu, turi laikytis klevo taisyklių.
Atsakyti
Sveikos, prisidedu ir aš prie vairuojančių būrio 4u.gif ir iškart atkeliavau su klausimu biggrin.gif Ar reikia klevo lapo ant priekinio stiklo?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 10 20, 22:47)
Šiaip berods jei gerai pamenu, kažkas buvo iš mūsiškių užklausęs ar tai regitros, ar tai kelių policijos, nebepamenu tiksliai kas ir kieno, bet patvirtino, kad su klevu, turi laikytis klevo taisyklių.


Mat kaip, reiks nuimt kai MB vazines. Pas mane klevas su tokia "zasoske", tai lengva bus nuiminet blush2.gif

QUOTE(Bonbonke... @ 2010 10 20, 22:50)
Sveikos, prisidedu ir aš prie vairuojančių būrio  4u.gif ir iškart atkeliavau su klausimu  biggrin.gif Ar reikia klevo lapo ant priekinio stiklo?


Sveika 4u.gif Nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2009 11 29, 14:35)
Jau apie tai buvom šioje temoje kalbėję. Man jau keista darosi kaip tie kursų mokytojai nežino taisyklių ir įstatymų. Jiems gal neprivalu viso to žinot? Kur aš mokiausi tai irgi pievų pripasakojo. O kai čia užvedėme diskusiją apie tai ar baustų ar ne jei turintis stažo vairuotų kaip jam galima, bet su žaliais lapais papuoštą mašiniuką, aš parašiau laišką eismo priežiūros tarnybai. Jie man atrašė štai ką: "Jūsų sutuoktinis, mašinai pažymėjus žaliu lapu, privalo važinėti tokiu greičiu, koks yra numatytas neturintiems 2 metų stažo. Kitu atveju gali būti skirta nuobauda pagal ATPK." Tai va, apie jokius Šumacherius nė kalbos būti negali. Ir jau žinau tikrą atvejį kai buvo baustas žmogus už tai, kad turintis stažą vairavo mašiniuką su lapais 90 km/h ten kur mums, žalialapiams, galima tik iki 70 km/h.



QUOTE(*Passion* @ 2010 10 20, 22:24)
Nu as suorantu, kad riboja 70 arba 90 zenklas, o klevas kaip zenklas jis riboja neturintiems 2 stazo greiti  g.gif  O is kur sita informacija pirmoj zinutej apie kleva paimta? Noriu tiksliai suzinot ir pasiskaityt kur nors.



tiesą sakant nerealiai nupušau, kol suradau aš tą tekstą, sugaišau valandą, BET man pavyko thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif
nu ką - dabar man gėlės, ovacijos ir nusilenkimai. plojimų ir dovanų neatsisakyčiau irgi liezuvis.gif hihihi.gif

galų gale prisiminkime tokį dalyką - ženklus 70 ar 90 panaikino, liko tik ženklas klevo lapas. Ką jis daro? Riboja greitį leisdamas kitiems ir policijai suprasti, kad vairuotojas neturi 2metų stažo. Ką dar jis daro? Nieko. Bet greitį juk riboja. smile.gif Tai koks skirtumas, kas sėdi už vairo? Ženklas YRA. Ir viskas. Reikia laikytis to, ką jis nurodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 21 spalio 2010 - 09:32
QUOTE(Almost @ 2010 10 21, 10:29)
tiesą sakant nerealiai nupušau, kol suradau aš tą tekstą, sugaišau valandą, BET man pavyko  thumbup.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
nu ką - dabar man gėlės, ovacijos ir nusilenkimai. plojimų ir dovanų neatsisakyčiau irgi liezuvis.gif hihihi.gif

galų gale prisiminkime tokį dalyką - ženklus 70 ar 90 panaikino, liko tik ženklas klevo lapas. Ką jis daro? Riboja greitį leisdamas kitiems ir policijai suprasti, kad vairuotojas neturi 2metų stažo. Ką dar jis daro? Nieko. Bet greitį juk riboja. smile.gif Tai koks skirtumas, kas sėdi už vairo? Ženklas YRA. Ir viskas. Reikia laikytis to, ką jis nurodo  smile.gif



bis.gif bis.gif bis.gif notworthy.gif notworthy.gif Saunuole, Aciu labai tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Iskart pareiskiau MB, kad kleva nusiluptu smile.gif 4u.gif

Nu is esmes taip, greiti tai riboja. bet siaip KET'e nera parasyta konkreciai nieko apie klevo lapo galiojima kitiems asmenims vaziuojantiems ta masina, tai istikruju galima gincytis dar, jeigu sustabdo. Na, bet aisku geriau nusiimt smile.gif
Dar kateli ACIU mirksiukas.gif
Atsakyti
matai, geriausia turėt ne priklijuotą prie lango/subinės, o turėt tą "pridedamą". kas daro magnetinius, kas pastatomus. asmeniškai aš turiu įlaminuotą (visus 4, galim susitart Klaipėdoj, du galiu duot biggrin.gif biggrin.gif ) ir jį užsimetu į kampą lango, kai vairuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 10 21, 11:09)
matai, geriausia turėt ne priklijuotą prie lango/subinės, o turėt tą "pridedamą". kas daro magnetinius, kas pastatomus. asmeniškai aš turiu įlaminuotą (visus 4, galim susitart Klaipėdoj, du galiu duot biggrin.gif  biggrin.gif ) ir jį užsimetu į kampą lango, kai vairuoju  smile.gif


As turiu su zasoske, net nezinau kaip pavadint, toks prisisiurbimas, zasoske... tai labai lengva nuimt ir uzdet mirksiukas.gif Bet aciu mirksiukas.gif
Atsakyti