Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

user posted image
user posted image
Ankstesnės temos
Pirma
Antra
Trečia
Ketvirta
Penkta
Šešta
http://www.supermama...?...553131&st=0
http://www.supermama...?...576921&st=0
[url=http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=73167]
http://www.supermama...?...618928&st=0
Nardymas Egipte[/url]
http://www.google.lt.../...&tbs=isch:1

user posted image
Orai Hurgadoje

Orai Kaire

Orai Sharm el Sheike
Papildyta:
QUOTE(mamairute @ 2010 10 21, 13:37)
Tai taip ir rašykite - kelionė į tokį ir tokį viešbutį kainuoja 0 Lt biggrin.gif
Papildyta:



viesbutis ir trukme nebuvo konkretus,konkreciai salis ir menuo.
prasom sita foto laimejo kelione
http://foto.delfi.lt...-picture/53149/
o konkursas buvo Teztouro(Delfije)
Istorines vietos ir kulturinis paveldas
po desine puse,pacioje apacioje
http://foto.delfi.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 21 spalio 2010 - 15:21
QUOTE(rasyte_ @ 2010 10 21, 16:51)
Kazkaip paskaicius susidaro ispudis, kad lietuviai nebezino ko noret   doh.gif
Viespateliau, ta rota, ar dar koki biesa, gali bet kur pasigauti LT, parduotuveje, buse ir t.t. nereikia nei jokiu svetimu saliu. Nu vnz, issisterilizuokim savo namus ir ten tik sedekim, jei bijom, bacilu, pelesiu, vabalu - ir bus super doh.gif


Rasyte, o jūs buvote Egipte? (aš tai buvau, tris kartus, su vaikais..)

Ir kitas klausimas, o dar bent kur pailsėti išskridus buvote?

TIK iš Egipto grįžta žmonės (ir vaikai) su keistom ligom, kurių Lt nesugeba nei paaiškint, nei išgydyt. Vaikai su viduriavimais arba elektrinės spalvos k.... Kokioj Kretoj, Turkijoj ar Kanaruose tą nebent susapnuoti gali. Egipte labiausiai paplitęs tas naglas bakšišo prašinėjimas kiekviename žingsnyje. Egipte, jei viešbutyje veikia durų elektroninė kortelė ir veikia dušas, o paplūdimy ir lauko restorane nevaikšto valkataujantys šunys - tai jau labai gerai, tiesiog super. Egipte, nusipirkus eksursiją iš vietinių gali negauti priklausančių pietų, užsienio kalba kalbančio gido; O kur dar daugybė egiptietiškų niuansų, kurie man lenda per gerklę.
bet sutinku su T.Blinda - kai turkijų ir graikijų sezonas baigiasi, o truks pliš norisi kaitrios saulutės ne už dešimt gabalų, lieka tik Egiptas..

O beje, vandens iš krano vis tik nerekomenduočiau gerti. Na nebent labai jau norisi patirti ekstremalių pojūčių šiltinės pavidalu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 21 spalio 2010 - 17:44
Sveiki 4u.gif
Uz 2 sav. keliausim i Egipta, Sol sharm viesbuti (Sharm el-Sheiche) poilsine kelione, bet noresim truputi ir pakeliauti visgi reikia piramides ir visa ju gyvenima nors pamatyti smile.gif Gal galite ka rekomenduoti, kur nuvykti, ar nueiti? noresim nardyti, skaiciau apie delfinus kur juos rasti reiktu egipte? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chansse @ 2010 10 21, 18:47)
Sveiki 4u.gif
Uz 2 sav. keliausim i Egipta, Sol sharm viesbuti (Sharm el-Sheiche) poilsine kelione, bet noresim truputi ir pakeliauti visgi reikia piramides ir visa ju gyvenima nors pamatyti smile.gif Gal galite ka rekomenduoti, kur nuvykti, ar nueiti? noresim nardyti, skaiciau apie delfinus kur juos rasti reiktu egipte? wub.gif


Stai ekskursiju puslapelis visai neblogas:

Ekskursijos
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2010 10 21, 19:43)
Nežinau, kur jūs čia buvote, bet nemanau, kad tikslinga jūsų nurodytus trūkumus taikyti visam Egiptui. Buvau daugiau nei 3 kartus, bet nei karto nesusidūriau nei su valkataujančiais šunimis viešbučio teritorijoje, viskas veikė puikiai, bakšišo naglai niekas nereikalavo. Gal man tik pasisekė...

Kas liecia ta viduravima .Tai lietuviskais vaistais ilgai gydisites ,reikia ju vaistu nupirkti pora dienu ir viskas preina.Jau dauk kas isbande ir greitai pasveiksta.O kurie lietuviskus naudoja tai beveik neisigido .Nes as jau septinius kartus buvau egypte tai tiksliai galiu pasakyti pirkite ju vaistusd nuo viduriavimo ir viskas okei .Mano vaikai ta praejo ir as pats, padejo tik ju vaistai.Ir dauk kam is lietuviu kurems pasakeme ten egypte greitai pasveiko ir galejo sau ramiai atostogauti.Nes ju bakterija gali iveikti tik ju vaistai.
Atsakyti
Laukine feja --> aciu uz komentara 4u.gif Primenu, jei dar kas noretu pasidalinti nuomone ir ispudziais apie Minamark viezbuti, mielai isklausyciau ax.gif
Atsakyti
Uz Sea Gull irgi buciau dekinga smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(jodulis @ 2010 10 21, 20:07)
Kas liecia ta viduravima .Tai lietuviskais vaistais ilgai gydisites ,reikia ju vaistu nupirkti pora dienu ir viskas preina.Jau dauk kas isbande ir greitai pasveiksta.O kurie lietuviskus naudoja tai beveik neisigido .Nes as jau septinius kartus buvau egypte tai tiksliai galiu pasakyti pirkite ju vaistusd nuo viduriavimo ir viskas okei .Mano vaikai ta praejo ir as pats, padejo tik ju vaistai.Ir dauk kam is lietuviu kurems pasakeme ten egypte greitai pasveiko ir galejo sau ramiai atostogauti.Nes ju bakterija gali iveikti tik ju vaistai.

Kas liečia vaistus, tai taip, bet noriu pasakyti, kad nebūtinai vaikas turi suviduriuoti nuo kokios tai bakterijos. Mano vaikas suviduriavo Egipte paskutinę poilsio dieną ir gryžus į Lietuvą niekaip nepraėjo, teko vykti į infekcinę ligoninę, ten, sužinoję, kad buvome Egipte, gydytojai iš karto nusprendė, kad parsivežėme kokią zarazą, atliko visus tyrimus, bet nieko nerado. Pasirodo, kad buvo tiesiog vidurių uždegimas nuo per didelio kiekio sausainių su kokoso drožlėmis. Išsigydėme arbatomis. Ir dabar pastebėjau, kad tokių sausainių vaikas netoleruoja. Taip kad kartais viduriavimo priežastis yra visai ne baisiosios Egipto bakterijos, o tiesiog įvairesnis maistas ar didesnis jo kiekis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola333: 21 spalio 2010 - 19:36
QUOTE(mamairute @ 2010 10 22, 08:49)
Bet nuotraukytė iš tiesų nereali drinks_cheers.gif
Papildyta:
Nu Tu čia pavarei , net nupurtė, brrr blink.gif Jeigu taip galvočiau, tai tikrai nevažiuočiau nei į Egiptą, nei į Turkiją, nei į Tailandą... schmoll.gif
Bet pirmiausia reikia nuo asmens higienos pradėti - rankyčių švara nuolat rūpintis būtina, ypač pinigus pačiupinėjus, ir dantukus valyti reikia neskalaujant jų vandeniu iš čiaupo bigsmile.gif


Ir nereikia restorane visų keistų padažų ragauti. mirksiukas.gif
Mes dantis valantis skalavome burną vandeniu iš čiaupo, nieko blogo neatsitiko. Kasdien lengvą dizenfekciją darėme alc.gif
O svarbiausia - gera nuotaika. To ir linkiu ne tik keliaujantiems, bet ir šio forumo dalyviams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 10 21, 11:46)
Tiesa, dėl vagiliavimo - aš jau susitaikiau su tuo, kad viešbučiuose kambarinės ir pasikvėpina, ir kremuku pasitepa, jeigu kambaryje yra seifas - laikau juos seife bigsmile.gif


Nemaciau egipte nei vienos kambarines biggrin.gif
QUOTE(jola333 @ 2010 10 21, 18:43)
Nežinau, kur jūs čia buvote, bet nemanau, kad tikslinga jūsų nurodytus trūkumus taikyti visam Egiptui. Buvau daugiau nei 3 kartus, bet nei karto nesusidūriau nei su valkataujančiais šunimis viešbučio teritorijoje, viskas veikė puikiai, bakšišo naglai niekas nereikalavo. Gal man tik pasisekė...

Turbut ir man pasiseke smile.gif

QUOTE(jodulis @ 2010 10 21, 19:07)
Kas liecia ta viduravima .Tai lietuviskais vaistais ilgai gydisites ,reikia ju vaistu nupirkti pora dienu ir viskas preina.Jau dauk kas isbande ir greitai pasveiksta.O kurie lietuviskus naudoja tai beveik neisigido .Nes as jau septinius kartus buvau egypte tai tiksliai galiu pasakyti pirkite ju vaistusd nuo viduriavimo ir viskas okei .Mano vaikai ta praejo ir as pats, padejo tik ju vaistai.Ir dauk kam is lietuviu kurems pasakeme ten egypte greitai pasveiko ir galejo sau ramiai atostogauti.Nes ju bakterija gali iveikti tik ju vaistai.


drinks_cheers.gif Vaistu pavadinima parasau -Antinalis arba Streptoquin
QUOTE(Zylute1 @ 2010 10 22, 08:02)

Mes dantis valantis skalavome burną vandeniu iš čiaupo, nieko blogo neatsitiko. Kasdien lengvą dizenfekciją darėme  alc.gif 


mes dantis valemes tik su vandeniu is buteliu.Kazkaip nerizikuodavom is ciaupo valytis.Manau,kad geriau ir nerizikuoti,maza kas,o jei dar kur i ekskursija suplanave,tai tada raganosis gali buti,nieko nebesnores,tik ant puodo sedeti biggrin.gif Ir siaip pastebejimas toks,maziau zvaigzduciu turinciuose viesbuciuose rizika didesne sunegaluoti( na mums bent taip buvo,gal tik sutapimas,arba gal jau musu organizmai prie ju bacilu prisitaike lotuliukas.gif ),nes paskutinius metus renkames 4* -5* ir jokiu problemu neturim,nors ragaujam ir darzoves, ir padazus,(anksciau susilaikydavom)

QUOTE(mamairute @ 2010 10 22, 08:07)
Ir ko sulaukė - tas asiliukas bilnda baigia užkapoti:

Gal cia ne vieta asiliuotis? Pati sau garbes tikrai nepridedat,turgaus bobos lygio ir tiek mirksiukas.gif Tolerancijos daugiau....
Papildyta:
QUOTE(Udrius @ 2010 10 22, 10:04)
Ale rimtai , kokį kibirą viešbutį išsirinkai:


http://www.tophotels...p;number=172366

Gal dar paieškoti ?

Ir t.t. Tai kaip čia Tadai susimovei?

O kas toje nuotraukoje negerai ? doh.gif Varnos puotauja,ir kas? biggrin.gif Manes toks vaizdelis niekaip neatbaidytu,naturalu.O ka tuomet jus pasakytumet apie dahabo viesbucius,kur pastoviai kupriai praeina papludimiu i melynaja skyle,kur jie pritersia beeidami,galejau taip pat prifotkinti ju bundziu ir ikelti i tema lotuliukas.gif O man visiskai jie netrugde,kaip tik pasijutau tikrajam Egipte,su jos zmonemis ir kultura.Ir i sita viesbuti butinai dar sugrisiu,nes puikesnes nardymo vietos (prie veisbucio),nebuvau dar atradus. O vat su tarakonais nenoreciau taikytis,ypac jei jie lakstytu kambary,nes as ju bijau biggrin.gif
Atsakyti
Ne tai aš į Dahabą ir Nuveibą irgi norėčiau sugrįžti, ten viename restoranėlyje visai nieko maistas buvo smile.gif Ir visai nieko būtų pabandyti 1 * viešbutyje pagyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 10 22, 10:25)
Ne tai aš į Dahabą ir Nuveibą irgi norėčiau sugrįžti, ten viename restoranėlyje visai nieko maistas buvo smile.gif Ir visai nieko būtų pabandyti 1 * viešbutyje pagyventi smile.gif

O kodel butent 1* viezbutyje? Ir del 1 restorano,cia norejot pabrezti, kad skyliu skyle tas Dahabas? Pasikartosiu,kazkada buvau rasius, man Egiptas tik del nardymo uz gan mazus pinigus. O prie ju bardako senai pripratau, beje i Hurgada nebenoreciau,bardakas taip pat( aisku be buriu ozku,edanciu kartonus), bet visumoj...Nardymas tik isplaukus i jura, koralu prie viesbuciu nerasta( cia as is savo varpines,kitiems gal uztenka to grozio, bet...Pabandzius aplink Dahaba panardyti,tiesiog nera ko lyginti) Vieniems miestas aktualu, kitiems animacija,dar kitiems kad butu su vaikais patogu,kad juros dugnas su smeliuku butu,kad restoranu virtines stovetu, kiti kabinejasi prie suplysusios patalines,manau visur visko pasitaiko, bet tuo paciu kiekvienas renkasi tai,kas arciausia sirdies smile.gif ir ka is to Egipto nori isspausti.Siai dienai apkeliavau visa Egipta, isnardziau skersai ir isilgai, gyvenau laive 3 kartus po savaite, buvom nuplauke ten,kur is viesbuciu niekaip nenuplauksi, todel nelabai mane kuom ir nustebinsit, taciau butent Dahabe suradom koralu, kur dar galima butu ne karta sugrizti.(jums matau aktualu restoraneliai biggrin.gif -man ne) As tik issakiau savo nuomone,kitiems jos tikrai nepersu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 22 spalio 2010 - 10:43