Įkraunama...
Įkraunama...

Goldlily spiralė

Sveikos, mielosios. Norėjau pasiteirauti ar kas nors esat girdėję, galbūt esate įsidėję šią spiralę? smile.gif
Norėčiau plačiau sužinoti. Mano žinios baigiasi tuo, jog ši spiralė turi didesnį antimikrobinį poveikį nei varinė.
Laukiu Jūsų nuomonių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murrrka @ 2010 10 22, 16:24)
Sveikos, mielosios. Norėjau pasiteirauti ar kas nors esat girdėję, galbūt esate įsidėję šią spiralę?  smile.gif
Norėčiau plačiau sužinoti. Mano žinios baigiasi tuo, jog ši spiralė turi didesnį antimikrobinį poveikį nei varinė.
Laukiu Jūsų nuomonių.  ax.gif

Atsakau: turėjau, "išgyveno" ji pas mane 5m -vargo nemačiau thumbup.gif

Klausimas: ar jos dar būna mūsuose pirkti, nes man buvo paaiškinta, kad Lietuvoj ja nebeprekiaujama verysad.gif Kokia jos dabartinė kaina? bigsmile.gif Prieš 6-7m. buvo kažkas apie 80lt thumbup.gif

Plačiau apie ją čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 26 spalio 2010 - 16:11
Sveikos,

as ja planuoju sia savaite isideti. Info apie ja mazai LT. Nusipirkau Eurovaistinej - kaina apie 220 Lt.
Atsisakiau 14 metu gertu KT, nes esu kruties vezio rizikos grupeje. Truputi baisoka keisti kontracepcijos buda po tiek metu blush2.gif

Murrrka, kaip sekesi ja isideti? Ar skaismingas idejimas ir laikotarpis po idejimo? kaip tau tau ji ,,nesiojosi"? Ar tikrai su spirale labai gausios mm?
Aciu is anksto uz info.
Gaila, kad info vokiskai - nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beržė: 26 spalio 2010 - 20:21
Labas,

Norejau paklausti o kokioj Eurovaistinej pirkai goldlily? As ieskojau praeita savaite Vln akropoly, sake pas juos sistemoj tokiu nera ir neaisku ar bus kada... Man labai jau jos reikia, kadangi esu alergiska visiems tiek "paprastiems" metalams...
Atsakyti
QUOTE(Beržė @ 2010 10 26, 21:18)
Sveikos,

as ja planuoju sia savaite isideti. Info apie ja mazai LT. Nusipirkau Eurovaistinej - kaina apie 220 Lt.
Atsisakiau 14 metu gertu KT, nes esu kruties vezio rizikos grupeje. Truputi baisoka keisti kontracepcijos buda po tiek metu blush2.gif

Murrrka, kaip sekesi ja isideti? Ar skaismingas idejimas ir laikotarpis po idejimo? kaip tau tau ji ,,nesiojosi"? Ar tikrai su spirale labai gausios mm?
Aciu is anksto uz info.
Gaila, kad info vokiskai - nesuprantu blush2.gif

As internete ziurejau, maciau, kad eurovaistinese ju yra. As jos dar neisidejau, tik ginekologe man ja rekomendavo, tad pabandziau paieskot info cia. Vokiskai ir as nesuprantu... 4u.gif
Kai isidesiu, pranesiu kaip man sekes... smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norejau pasiteirauti, ar yra isidejusiu sia spirale? Pasidalinkit ispudziais. Kokia savijauta po to? Planuoju sia savaite detis... g.gif
Atsakyti
Isidejau pries savaite:) Savijauta super! Tik truputi pilvo apacia dedant ir pirmaja diena paskaudejo ir viskas. Nieko nesijaucia daugiau. Tfu tfu tfu aisku... biggrin.gif
Atsakyti
Šiek tiek apie spiralę lietuviškai.
Anksčiau išbandžiau kai kuriuos kontracepcijos būdus, bet taip ir neradau tinkančio ir patinkančio. Kol kas pirmenybė prezervatyvams blush2.gif Manau, jeigu ateity bus poreikis, pagalvosiu apie šią spiralę. Varinę bijojau dėtis, kadangi esu alergiška kai kuriems metalams, dar stabdė tai, kad su ja gausiau kraujuojama, be to ir ne litą kainuoja...
Kokiose vaistinėse aptikot jų? ax.gif
Atsakyti
As pirkau eurovaistinej..
Atsakyti
QUOTE(murrrka @ 2010 11 30, 23:11)
As pirkau eurovaistinej..


Kurioj konkrečiau (labiau domintų Vilnius)? Nemanau, kad visose būna? ax.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=457309 cia ne apie ta pacia kalba g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos

man ismete, kad sia spirale galima isigyti http://www.visivaist...a...DkRfex9Vw==


o kuo si spirale geresne nei nova t? g.gif
Atsakyti