Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada leisti mergaitei lakuoti nagus?

Sveikos mamytes,
norejau paklausti, 5 mete mergaite praso leisti jai sventei nulakuoti nagus.
ar ne per anksti?
kada jus savo panelei leidot lakuoti nagucius nors vienai dienai?
Atsakyti
manau be problemų galit nulakuot..buvau ir trimetei dukrytei nulakavus su vaikišku laku..nulakuoju ir dabar su bespalviu stiprinančiu nagus laku smile.gif
Atsakyti
Per šventę penkiametei, manau, galima.
Aš saviškei kartais nulakuoju kojų nagus bespalviu ar kūno spalvos, nes kitaip nenori kirptis kojų nagų smile.gif Nors gal ir nėra labai gerai tas lakas, bet toks jau mūsų kompromisas. blush2.gif
Atsakyti
mano trimete kelis kartus paprase, kad nulakuociau nagus. Susitarem, kad tai galesim padaryt, kai bus 5 metu gimtadienis. toks atsakymas tiko. Kazkaip man mazos mergaites grazios ir be dekoratyvines kosmetikos. 4u.gif
Atsakyti
Jei tokio amžiaus dukrytė labai prašydavo lakuoti nagučius, tada pasiūlydavau nulakuoti skirtingom spalvom- mėlyna, raudona, rausva, slyvine, bespave, auksine. Tai labiau buvo panašu į žaidimą, nei į didelių tetų manikiūrus. Ir, aišku, nuvalydavom tuos lakus po poros dienų, nes nėr čia ko vaiko nagučius gadinti. Palikdavom kokį vieną mėlyną - užtekdavo pasidžiaugimui. O jei mano jaunėlė dvimetukė paprašo ir jai nulakuoti, tai nulakuojam kokį vieną ant kojos- irgi užtenka laimės, ypač kai mes visi grožimės, stebimės, sakom- oi, kaip juokingai sugalvojai smile.gif. Tai ji irgi priima kaip juoką, kaip žaidimą. Bet tai būna retai. Kartą metuose gal, nes merginos kažkaip tur kitų žaidimų.

Juk esmė tame, kad tokio amžiaus mergytės nori lakuotų nagučių tik dėl smagumo, o ne suagusių tetų pamėgdžiojimo. Tai ir nėr čia ko jas versti tetom anksčiau laiko.
Atsakyti
Aciu labai mergaites visoms uz patarimus ir pasisakymus:) mes nulakavom, smalsuma patenkinom, dabar manau, daugiau neprasys taip, kol nezinojo, kaip cia atrodo ir kas bus su nulakuotais naguciais:)
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2010 10 24, 18:23)
Aciu labai mergaites visoms uz patarimus ir pasisakymus:) mes nulakavom, smalsuma patenkinom, dabar manau, daugiau neprasys taip, kol nezinojo, kaip cia atrodo ir kas bus su nulakuotais naguciais:)



o jei paprasys dar kas tada bus?
Atsakyti
biggrin.gif kodėl gi ne nail.gif:
tik sakyčiau ne šventėms prie kitų žmonių, bet šiaip namie sau -- pasižaidimui.
Atsakyti
Pradejus dukrai lankyti mokykla pasakiau kad i mokykla lakuotais naguciais eiti negalima ax.gif Iki tol lakuodavau labai daznai. Pati esu manikiurininke todel zinau kad nagu lakavimas mergaitems nera blogai. Ypac tai padeda atpratinti nuo nagu kramtymo. Dabar apsiribosim vaikisku manikiuru,tik be lakavimo,t.y nagu mirkinimas patrumpinimas,odeliu atstumdymas bei patepimas aliejuku thumbup.gif Anksciau dar megdavau boruzeles nupiesti,gelytes,ar dar ka nors ...
Atsakyti
Namie lakuojuos ,tai ir ji paparaso,palakuoju. Tetis lakavo kazkada doh.gif Net ant kokju paparaso lotuliukas.gif Nematau cia nieko blogo, permatomu laku ar kokiu vaikisku. Bet kai pamatau mergytas 5m.raudonais nagais ar kitokiais,tai kazkaip nelabai koks vaizdas schmoll.gif Vaikas jug,kam tas raudonas lakas,ka mamos sau galvojai,nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
Stengiuos lakuot nedaznai,bet palakuoju,kodel gi ne ax.gif
Atsakyti
Dukrai kartais palakuoju,aišku ne ryškiai.Ir tikriausiai lakavimas atpratino graužti nagus bigsmile.gif
Atsakyti