[quote=pupik,2011 09 24, 03:42]
Aš ne mokytoja
Dalinuosi patirtimi
Klausimas - ko siekiate?
Ar norite, kad tik vaikas ateitų su žaliu įvertinimu - bet kokia kaina?
O gal norite, kad kiti Juo nesiskųstų?
Gal norite, kad Jums nesopėtų galva dėl Jo elgesio - tiesiog nebūtumėte atsakinga už jo auklėjimą?
Ar tada būsite laiminga? Jausitės viską padariusi? Jausite, kad vaikas laimingas?
O gal norite, kad vaikas laisvai jaustų tuos jausmus, kuriuos jaučia ir išgyventų tas emocijas, kurias išgyvena, jų neslopindamas (nes kažkam neįtiks), ir tai jausdamas galetų sugyventi su aplinka ir gyvenime būti laimingas?
Gal norite padėti Jam gyventi pakankamai konfortiškai (Jam pačiam) su tokiu, koks Jis yra (žinoma, nedarant žalos supantiems)?
Visko suderinti neįmanoma - teks rinktis
Ir rinktis teks rikiuojant prioritetus
Panašu (iš to, ką parašėte pirmame poste), kad nė vieno iš šių dalykų nepasiekėte, nors ir sakote, kad jau viską padarėte
Pasirinkite, ko norite
As net nesuprantu apie ka jus snekat,noriu as nenoriu,pasiskaitykite mano klausima pirmamae poste,as neklausiu kaip auginti hiperaktyvu vaika,as klausiu apie maisto papildus ,terapijas,kad kas pasidalintu info apie tai,tebunie pasidalinote info apie auklejima,bet bukite gera neskubekite teisti,nei jus mane zinote,nei mano vaika,kaip jus galite sakyti kad as nieko nepasiekiau,as ne pries kritika,bet cia ji nepagrystai.Dar kart jums pasakysiu kad spalvos ne mano isgalvotos,jos reikalingos mokyklai.Dziaugiuosi kad neturite vaiku su panasiom problemom.Jus nors kokia literatura apie Hiper vaikus esate skaite?O as taip ir labai,labai daug,dalyvauju seminaruose,domiuosi,ir galiu drasiai pasakyti,auklejiu ji ta linkme,skaitytumet atidziau butumet pastebejus,kad jam buna savaitem be jokiu problemu.Neskubekite teisti ir nebusite teisiama.
Papildyta:
QUOTE(zvaigzdute_as @ 2011 09 24, 05:42)
Sveikos
edziukas33 mano sunelis irgi turi lengva hiperaktyvuma(koncentracijos problemos yra dydesnes), kazkaip namie savam rate ir pripratom ir prisitaikem prie jo nuolatinio aktyvumo

o vat kitur daznai nesupranta/nenori suprast kad su tokiu vaiku reikia kitaip bendraut.. Tavo vaikas sumanus ir aktyvus, gerai butu posikonsultuot su specialistais, gal jam reikia kitokios programos mokykloje pvz. pazangesnes matematikos klase, arba kad leistu keleta minuciu pasivaiksciot klases gale, na kad kazkaip padetu jam prisitaikyti.
Grizome po atostogu i darzeli, nauja aukletoja, nauji vizitai pas spec. pedagoga, logopeda.. supratau kad daug kas priklauso nuo poziurio zmoniu kurie uzsiima su mano vaiku. Pvz. aukletojos, niekad nesako kad vaikas blogas ar kad nuolat blogai elgesi, tiesiog sako yra geru dienu yra ir blogu dienu, nekaltina vaiko del to kad jis toks o bando surasti ir pritaikyti tai kas padetu jam susivaldyt, isgirst, susikoncentruot.. begalo pozityvus poziuris (na bet cia darzelis ne mokykla).
Su vyru sugalvojome leisti sunu i montessori valandeles (karta per sav. 1,5val.) paziuresim kaip jam patiks ar bus kokios nors naudos, tuo paciu ir suzinosie daugiau apie ju pradine mokykla.
Zvaigzdute,ir mes leidome i montesori,bet jam nelabai patiko,uztat pervedem i kita ,nuo pirmos dienos sake kad smagu ir auklytes geros,net kai pradejo eiti i mokykla,sake mama noriu tenai,vaikai jaucia kur gerai.Pas ji darzelyje budavo sporto klases,tas labai gelbejo,aplamai sportuoti tokiems vaikuciams labai tinka.Mes leidziame ji i plaukima ir chokeju,labai ,labai patenkintas,aiksu buna ,kad treneris sneka su juo,o jis i lubas ,bet retai.