Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų ir raganų klubas

šioje temoje diskutuosime bendrai,taro kortos,runos,paprastos kortos,krištolinis rutulys ir t.t. čia susirinks raganaitės ir burėjos. smile.gif .manau ši tema patiks visoms.nereiks kurti kitų temų,bus šita mirksiukas.gif .bendromis jegomis daug ko išmoksime. 4u.gif
Papildyta:
iškart pasakau.aš būsiu ragana.mokinsiuosi burti taro kortoms(reikia nusipirkti,kur gauti?)ir paprastomis kortomis (jau nemažai moku).bei chiromantijos kai turiu laiko.ateity gal pasimokysiu nuimti nužiūrinėjimus ir prakeiksmus.
Atsakyti
Pilnatis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 24, 12:00)
Pilnatis?  g.gif

vaižgante, mes, forumo senbuvės, tave išrinksim vyriausiąja ragana clap.gif blink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 10 24, 11:53)
vaižgante, mes, forumo senbuvės, tave išrinksim vyriausiąja ragana clap.gif blink.gif  4u.gif


kodel sakai "mes", kalbek uz save biggrin.gif

nu linksma temele, bet ar ne per drasu sakyt "busiu ragana"...

na as pati siuo metu mokausi (teisingiau pradejau mokytis) pranasaut lenormand kortomis, bet jokia ragana (man isvis si savoka mazai suprantama) nesiruosiu tapt smile.gif o jus galvojat, kad viskas taip paprasta?
Atsakyti
na pakankamai esu prisiskaičiusi ir žinau kas galima ir kas ne.bet kodėl negalima sakyti drąsiai?aš ne ta ragana kur miško gilumoje verda eliksyrus iš tarakonų ir varliu kojelių.pasižiurek į lobačiuvienę,ji gal ir garsi ir patyrusi,bet per ilgą laiką ir kiti gali to išmokti.
Atsakyti
QUOTE(sniegute333 @ 2010 10 24, 12:18)
na pakankamai esu prisiskaičiusi ir žinau kas galima ir kas ne.bet kodėl negalima sakyti drąsiai?aš ne ta ragana kur miško gilumoje verda eliksyrus iš tarakonų ir varliu kojelių.pasižiurek į lobačiuvienę,ji gal ir garsi ir patyrusi,bet per ilgą laiką ir kiti gali to išmokti.


Na, kad man atrodo vien ismokti neuztenka, reikia daug ziniu, praktikos, dar ten kazokiu isventinimu, o gal dar kokio palaiminimo is virsaus ar tiesiog pasaukimo.

O beja kodel jus nusprendet but butent ragana? Kaip jus ta savoka isivaizduojat... ar neuztenktu but zmogum, besidominciu ezoterika? Kam tas "statusas" rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 24 spalio 2010 - 13:08
QUOTE(be rėmų @ 2010 10 24, 11:53)
vaižgante, mes, forumo senbuvės, tave išrinksim vyriausiąja ragana clap.gif blink.gif  4u.gif


Dėkui, bet nenoriu būti ragana biggrin.gif Turiu rimtesnes iniciacijas smile.gif
Atsakyti
mirabella,nesijaudink.aš žinau kaip įsišventinti,ką per jį daryti,kaip daryti.kaip atlikti ritualus.kaip padaryti apsauginį ratą.vienu žodžiu viskas ko reikia tik man reikia išmokti gerai medituoti,burti savo pasiriktu įrankiu,nusipirkti raganos įrankių.ragana-aš suprantu kaip moterį galinčia daug daugiau nei paprasti žmonės.ragana pamato,pajaučia tai,ko nėra jautęs ir nejaus paprastas žmogus.jeigu aš esu tvirtai apsisprendusi būti ragana,aš to noriu,esu pasirįžusi paaukoti brangų laiką-tai pašaukimas.tikuosi pakankamai paaiškinau savo nuomonę. smile.gif .manau eikime prie reikalo.tiek daug būrė taro kortom,o čia nė vienos nebėra. gal blogą temą sukūriau?cray.gif blink.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegute333 @ 2010 10 25, 01:15)
gal blogą temą sukūriau?cray.gif  blink.gif  console.gif


Nea, tik kvaila..
Atsakyti
QUOTE(sniegute333 @ 2010 10 24, 13:18)
na pakankamai esu prisiskaičiusi ir žinau kas galima ir kas ne.bet kodėl negalima sakyti drąsiai?aš ne ta ragana kur miško gilumoje verda eliksyrus iš tarakonų ir varliu kojelių.pasižiurek į lobačiuvienę,ji gal ir garsi ir patyrusi,bet per ilgą laiką ir kiti gali to išmokti.


oi nebegaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiera @ 2010 10 25, 09:33)
Nea, tik kvaila..


biggrin.gif O ką, labai įdomi tema, užsuksiu čia per kitą pilnatį... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 10 25, 10:50)
biggrin.gif O ką, labai įdomi tema, užsuksiu čia per kitą pilnatį... cool.gif


turėtų būti dar įdomiau bigsmile.gif
Atsakyti