Įkraunama...
Įkraunama...

"Mr.Krabo" klubas

QUOTE(M.K. @ 2014 08 01, 07:49)
tos žolės akve netikros kur, tai karpo jas ir karpo doh.gif neturi kas veikt matyt, tai į smulkiausias dalelytes karpo. tuoj neliks

Maniškis filtro groteles sugebėjo kelias nukirpt biggrin.gif Aš labai norėčiau įmest kokią žuvelę nupirkus...bet MB labai jau jautrus ir neleidžia biggrin.gif
Kažkur skaičiau, kažkas sakė, kad kiautą išsinėrusį reikia palikt, kad tipo suėda. Akurat, grįžau iš darbo dabar ir radau tik seno kostiumo kojas kelias blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2014 08 01, 14:52)
Maniškis filtro groteles sugebėjo kelias nukirpt  biggrin.gif Aš labai norėčiau įmest kokią žuvelę nupirkus...bet MB labai jau jautrus ir neleidžia biggrin.gif
Kažkur skaičiau, kažkas sakė, kad kiautą išsinėrusį reikia palikt, kad tipo suėda. Akurat, grįžau iš darbo dabar ir radau tik seno kostiumo kojas kelias  blink.gif

aš irgi norėjau žuvytę nupirkti, bet dabar įsigijom akvą, tai jei kokia žuvytė pakratys pelekus, sušersiu ją krabui biggrin.gif

taip, palikti kiautą gera mintis. Kitą sykį paliksiu
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 08 01, 15:50)
aš irgi norėjau žuvytę nupirkti, bet dabar įsigijom akvą, tai jei kokia žuvytė pakratys pelekus, sušersiu ją krabui biggrin.gif

taip, palikti kiautą gera mintis. Kitą sykį paliksiu

maniškis kiautą sulapnojo abu kartus, viską, net žnyples surijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2014 08 01, 17:35)
maniškis kiautą sulapnojo abu kartus, viską, net žnyples surijo biggrin.gif

ogo, o aš iš karto ištraukdavau kiautą biggrin.gif
bet jau žinau, jei nustos imt maistą-rengiasi nertis. Kaip tik prieš paskutinį nėrimąsi keitėm vndenį, žiūriu, jam subinioke šarvų trūksta, sakau gal nersis-tiksliai. Ryte išsinėrė. O jau slepiasi tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 08 01, 18:59)
ogo, o aš iš karto ištraukdavau kiautą biggrin.gif
bet jau žinau, jei nustos imt maistą-rengiasi nertis. Kaip tik prieš paskutinį nėrimąsi keitėm vndenį, žiūriu, jam subinioke šarvų trūksta, sakau gal nersis-tiksliai. Ryte išsinėrė. O jau slepiasi tada biggrin.gif

aš buvau skaičius, kad jiems naujo kiauto formavimui tų medžiagų reikia, tai ir palikau iš karto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal žinote kas norėtų Vilniuje priglausti krabą? Turiu atsisveikinti su savo Stepuku verysad.gif išsikraustome į mažesnį butą, neturėsiu net kur akvariumo pastatyti doh.gif
Taip norisi surasti atsakingus ir mylinčius šeimininkus. Už nedidelę sumą perleisčiau ir akvariumą su filtru, šildytuvu, lempa ir kt.
Mano Stepas šią savaitę nėrėsi jau 5 kartą per šiek tiek daugiau nei metus wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

yra dar krabų gyvų g.gif
mes visgi Stepuką pasilikom, teko stalo atsisakyt biggrin.gif pertvarkysim jam akvariumą- tikiuosi dar geriau gyvens ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2014 12 19, 23:22)
Sveikos,

yra dar krabų gyvų g.gif
mes visgi Stepuką pasilikom, teko stalo atsisakyt  biggrin.gif pertvarkysim jam akvariumą- tikiuosi dar geriau gyvens  ax.gif

Gyvi gyvi....smile.gif
Pasirodom savo naują brand'inį kostiumą smile.gif
https://www.youtube....eature=youtu.be
Atsakyti
Smagu, kad atsiradot drinks_cheers.gif
Gražiu žiūrėti kaip jūsiškis nepuola. Mano tai tikras žvėris-įkišu ranką- iškart taikosi pagriebti biggrin.gif nors maistą jau iš pirštų ima ir nebesibaido.

Neseniai nupirkau UVB spindulių lempą- tai krabo elgesys pasikeitė neatpažįstamai- ėda beprotiškai daug, nebebijo, labai judrus pasidarė.
Neriasi kas kokius 4 mėnesius pastoviai, jau net nebeskaičiuoju kiek kartų paaugo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2015 04 01, 16:40)
Smagu, kad atsiradot  drinks_cheers.gif
Gražiu žiūrėti kaip jūsiškis nepuola. Mano tai tikras žvėris-įkišu ranką- iškart taikosi pagriebti  biggrin.gif nors maistą jau iš pirštų ima ir nebesibaido.

Neseniai nupirkau UVB spindulių lempą- tai krabo elgesys pasikeitė neatpažįstamai- ėda beprotiškai daug, nebebijo, labai judrus pasidarė.
Neriasi kas kokius 4 mėnesius pastoviai, jau net nebeskaičiuoju kiek kartų paaugo  4u.gif

Nepuola maniškis... Aš net išimu rankom iš akvos kai keičiu.
Mes Led'inę lempą laikom, daugiausia dienos šviesą, kai patiem reikia romantikos, pasidarom ir raudoną ir žalią biggrin.gif O ėda irgi daug...bijau ir peršert, bet neseniai pradėjau duot 2 tabletes mėsos, nu lyg nieko, nei pasiutesnis pasidarė, nei rameesnis, ir suėda iškart kai tik įmeti. Šitas krabauskas labai gajus pas mus smile.gif
Atsakyti
mes jau tris i6naras turime. dvi suesti palikome. Tai per dvejus metus penkis kartus issinere. Paskutini syki maciau kaip tai vyko thumbup.gif jau zinau, kada laukt-savaite maisto neliecia-kudinasi biggrin.gif
o siaip krevetes saldytas duodu ir sausas granules/ eda gerai. syki buvo pabeges is akvo pro nerealiai maza skylute laidams doh.gif radau ryte prie duru biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Furtado @ 2012 12 21, 08:59)
Kokia tyli tema  rolleyes.gif
Auginu krabą - Praną  wub.gif Lepinu kaip kokį kūdikį  biggrin.gif Akvariumas išpuoselėtas, šildomas vanduo. Ale pasidalinkit, ką pilat, dedat, kad reiktų kuo rečiau plaut jį?  g.gif Ir šiaip įdomu, kaip jūsų akvariumai įrengti?

mums idomiai. kai nukarpe laidus filtro (beveik....) isemem ji ir pallikom be filtro. Ir ka, keiciam vandeni reciau thumbup.gif
labai reikia krabams silumos, is karto kitaip viskas.
Atsakyti
[quote=BurmeSS,2015 05 20, 20:39]
syki buvo pabeges is akvo pro nerealiai maza skylute laidams



mums idomiai. kai nukarpe laidus filtro (beveik....) isemem ji ir pallikom be filtro. Ir ka, keiciam vandeni reciau thumbup.gif
labai reikia krabams silumos, is karto kitaip viskas.


Maniskis per praeita savaite 2 kartus sugebejo issikrapstyt lauk,pirma diena jau mintyse buvau palaidojus,5 kartus turbut kelienais ir prozektorium isvaiksciojau namus,nera...vakare vakas nuejo pas save miegot ir rado vidury kambario jau islindusi is velnias zino kokios skyles

Oij mes be filtro vargiai issiverstume...
Atsakyti