Įkraunama...
Įkraunama...

"Vilnelė", Vytenio g. 8

Nuo rugsėjo mėnesio reiks ir man savo mažulę į darželį leisti. unsure.gif doh.gif Arčiausiai mūsų namų yra darželis "Vilnelė". ax.gif Gal kas jau leidžia į šį darželį savo mažulėlius? Kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
Šita darželi mano vyresnysis pradėjo nuo triju metuku buvo visko bet čia manau nuo auklėtoju priklauso ax.gif šiaip ten skatina vaidyba paskutiniais metais buvo net tetralė pasamdyta kiekvienais metais po spektakli suorganizuodavo.Mūsu aukletoja buvo Loreta Šlekonienė thumbup.gif sūnus jau antrokas bet dar ir dabar ją atsimena ir važiuoja pasveikinti su rugsėjo 1-ają mirksiukas.gif Labai gaila kad išsikraustėm i kita rajoną būčiau ir mažių savo leidus pas tą pačią auklėtoja.Dabar leidžiu į pušynėlį tai vilnelėje buvo žymiai geriau verysad.gif
Atsakyti
Sveikos.......iš viliampolės,gal kurių nors vaikutis lanko šį darzelį ir galėtų papasakoti,ką nors apie jį? g.gif Ar,kad ir nelanko,o ką nors zino?Kaip ten auklėtojos,kokia tvarka? ax.gif Būčiau dėkinga!
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2006 03 22, 08:53)
Sveikos.......iš viliampolės,gal kurių nors vaikutis lanko šį darzelį ir galėtų papasakoti,ką nors apie jį? g.gif Ar,kad ir nelanko,o ką nors zino?Kaip ten auklėtojos,kokia tvarka?  ax.gif Būčiau dėkinga!


Jei jus is Viljampoles, tai geresnio darzelio uz "Zidinelis" nera!
Atsakyti
Na sūnus lankė prieš du metus tai tikrai thumbup.gif man patiko bet gal čia nuo auklėtojų priklauso g.gif Dabar mažasis lanko kitą darželį tai pas mus auklėtojos kažkos nesusipratimas o va kitose grupėse girdėjau gerų atsiliepimų g.gif
Nežinau kaip dabar bet seniau į grupės fondą duodavo po 5lt šiaip būdavo išskirtiniu atvejų kai neimdavo iš tų kurie veda kelis vaikus ar vaiką augina viena mama tėveliai kurie padeda remontuoti grupę ir iš tų neimdavo bent pusmetį 4u.gif va kas liečia paruošiamąja grupe tai paruošia silpnai. leidžia pabūti grupėje kol vaikas adaptuojasi darželyje ko neleidžia naujam darželyje kurį lankome doh.gif Šiaip Vilnele esu labai patenkinta good.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatra @ 2006 03 24, 13:58)
Jei jus is Viljampoles, tai geresnio darzelio uz "Zidinelis" nera!

Nu zidinėlis -mums per toli......... g.gif
Dabar teks rinktis tik iš Vilnelės ,ar Pušaitės.......
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif papasakokit daugiau apie si darzeli? ar kas vedat savo vaikus? smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveiki. g.gif o kodėl, kažin niekas neparašo?
Atsakyti
As galiu papasakoti apie Vilnele 4u.gif ir aukletoja Jovita, tai zmogus is didziosios raides, nuostabi aukletoja, mano vaikis ja isimylejes ir buckiu visada praso wink.gif

QUOTE(kabada @ 2008 08 05, 23:41)
4u.gif sveiki. g.gif  o kodėl, kažin niekas neparašo?

Atsakyti
Labas vakaras smile.gif tai kodel cia tokia tyla....?
Atsakyti
Labai jau mažai atsiliepimų apie šį daržalį g.gif
Įdomu nuo kokio amžiaus priima g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!!! Negi Vilnelieciu mamytes tokios tylios, ramios, kad nieko nesako.
Pasidalinkite mintimis!!!!
Mes einame nuo 2008 rugsejo, tai tik dabar pradedame priprasti ir eiti su dziaugsmu.
Aukletojos puikios, maitina irgi lyg neblogai (niekada nevalgiau, bet Adomas valgo ir sako kad jam skanu biggrin.gif ) ko daugiau reikia....
Siaip galetu mamytes is vyresniu vaikuciu grupiu papasakoti apie remontus, nes kaip tik mum sis reikalas gresia smile.gif po kiek metetes, ka darote su tais kurie moketi nenori ir tt... o gal zinote kokiu remeju?? kur tie filantropai slepiasi??
Atsakyti