Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

nauja temute
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 25, 13:10)
Singerina, nerandu info apie tave savo statistikoj  doh.gif laukiesi dvyniu? kazka praleidau ryskiai  ax.gif

Gerai būtų. wub.gif Nieko nesilaukiu, čia iš seno IVF patirtimi dalinausi.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 25, 13:15)
nauja temute

Registruojuos i naujus namucius 4u.gif Linkiu visoms daaaug nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 10 25, 13:18)
Gerai būtų.  wub.gif Nieko nesilaukiu, čia iš seno IVF patirtimi dalinausi.

o as jau galvojau kad tu slapuke islindai ax.gif nieko, spesi dar pasidziaugt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 10 25, 13:18)
Gerai būtų.  wub.gif Nieko nesilaukiu, čia iš seno IVF patirtimi dalinausi.



O tai kaip su tuo nėštumo testu buvo tada? Supratau, kad teigiamą parodė?
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 25, 14:15)
O tai kaip su tuo nėštumo testu buvo tada? Supratau, kad teigiamą parodė?

Viskas su juo gerai buvo, tik pabaiga ne kokia.
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2010 10 25, 14:15)
O tai kaip su tuo nėštumo testu buvo tada? Supratau, kad teigiamą parodė?

Aš tai nedarysiu jokių NT. Man išvis su jais kažkoks aukštasis pilotažas, niekaip neišsivaizduoju kad jie gali dvi juosteles parodyt lotuliukas.gif Testams ne 4u.gif
O tau 6 DPĮ šiandien?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 25, 14:24)
Aš tai nedarysiu jokių NT. Man išvis su jais kažkoks aukštasis pilotažas, niekaip neišsivaizduoju kad jie gali dvi juosteles parodyt lotuliukas.gif Testams ne 4u.gif
O tau 6 DPĮ šiandien?

Kaip tavo savijauta? As tai kazkodel laaaabai tikiu, kad tau pavyks smile.gif net sapna sapnavau, nors taves ir nemacius, bet tiksliai zinojau, kad tai tu lotuliukas.gif
Atsakyti
Registruojuos ir as i naujus namucius. Tikiuosi jie bus man sekmingesni nei sis menuo.. Prie visu mano bedu, kad reikejo nutraukti skatinima, prisidejo dar viena.

Nesulaukusi mmm kelias diena, pasidariau testa, kuris rode neryskia antra juostele. Penktadieni pasidariau HCG, jis buvo 25,2, tokio nera buve per visa mano nueita kelia, taciau progesteronas- labai zemas tik 13,7. Siandien pakartojau tyrimus Hcg- 2.08, o Pg- 38. Pabego mano stebuklas, na dar nepabego, bet nesivyste verysad.gif

Dabar laukiu braskiu ir pradedu nauja stimuliacija IVF'ui.

RositaK, dar turime savaite mano braskems, kad isipaisyciau i mano "sekminga" spalio menesi, jei kas keisis pranesiu.

Geros Jums visoms kloties! Kad butu kuo maziau nusivylimu!

Egk ir Tensei, laukiam Jusu graziu skaiciuku! Nepaveskit! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 25, 14:52)
Kaip tavo savijauta? As tai kazkodel laaaabai tikiu, kad tau pavyks smile.gif net sapna sapnavau, nors taves ir nemacius, bet tiksliai zinojau, kad tai tu  lotuliukas.gif

Ačiū Atiloja už gerus žodžius 4u.gif Kad tavo tikėjimas iki D norų nueitų thumbup.gif
Nu savijauta doh.gif Negalvojau aš taip prastai apie save blush2.gif Jau vaidenasi ir kad mmm prasideda. Kaži gal galima nakčiai kokio valerijono išgerti? Nejau dar viena bemiegė naktis laukia.
O kaip tu? Gal jau truputį lengviau? Ar jau atėjo mmm?

Adrija1, aš perskaičiau tavo penktadienio žinutę Vilniečių namučiuose, buvau tikra kad šiandien praneši džiugias naujienas blink.gif Bet aš kiek suprantu tai čia buvo nestuke.gif Atsimenu atrodo Monai buvo 16 bet sakė kad yra nėštumas, o pas tave dar didesni skaičiukai g.gif Gal progesteronas koją pakišo?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 25 spalio 2010 - 14:17
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 25, 03:52)
Kaip tavo savijauta? As tai kazkodel laaaabai tikiu, kad tau pavyks smile.gif net sapna sapnavau, nors taves ir nemacius, bet tiksliai zinojau, kad tai tu  lotuliukas.gif


Man taip pat nuojauta, kad Egk pavyks.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 25 spalio 2010 - 14:12


Adrija,nesupratau. O tai kaip cia tau, naturaliai viskas gavosi ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 25 spalio 2010 - 14:17