Įkraunama...
Įkraunama...

Kolageno lempos

Ar kuri girdejo, o gal bande jas? Nelabai isivaizduoju kaip veikia,ir ar yra realus efektas, speju,cia Lt dar naujiena g.gif google teikia siek tiek informacijos,bet noretusi isbandziusiu nuomoniu smile.gif
Atsakyti
mano pusesere amerikoje turi nusipirkus profesionalia kolageno lempa, sake kad rezultatas tikrai jauciasi thumbup.gif
Atsakyti
la bamboj man regis yra tos kolagenos lempos...Bandziau la bamboj- man baisu ten buvo isstovet biggrin.gif ta raudona akinanti sviesa gasdino. schmoll.gif buvau usimerkus aisku, bet vis tiek maciau ta raudona bigsmile.gif baisu!
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 11 01, 21:31)
la bamboj man regis yra tos kolagenos lempos...Bandziau la bamboj- man baisu ten buvo isstovet biggrin.gif  ta raudona akinanti sviesa gasdino.  schmoll.gif buvau usimerkus aisku, bet vis tiek maciau ta raudona  bigsmile.gif  baisu!

Po 1 apsilankymo,kogero,poveikio nesimato?
Atsakyti
manau kad ne... g.gif kiek pamenu raso kad pora kartu i sav reikia...na bijau suklyst.. g.gif pabandyk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 11 01, 22:10)
manau kad ne... g.gif  kiek pamenu raso kad pora kartu i sav reikia...na bijau suklyst.. g.gif  pabandyk  bigsmile.gif

O kokia kaina proceduros ?smile.gif kiek trunka?
Atsakyti
Keliu temą į viršų 4u.gif

Kokie įspūdžiai besilankančių šiose procedūrose?
Atsakyti
Ne jaugi niekas nesinaudoja ?
Atsakyti