QUOTE(Glamour22 @ 2013 02 25, 00:13)
Jeigu Jūs bent truputi domėjotės skiepų temą, tai turite žinoti, kad praktiškai visi suaugusieji gyvena be vakcinų "apsaugos" ir yra nepervakcinuoti nuo tų visų ligų, kuriomis vakcinuojami vaikai. Jeigu turite kokius kitus faktus prašau pateikite.
Ar žinojote, kad iš sirgusių kokliušu nuo 2012-05-01 iki 2012-06-08 tik 6 iš 22 susirgusiųjų buvo apskritai neskiepyti nuo kokliušo? 10 iš 22 susirgusiųjų buvo skiepyti bent viena kokliušo vakcinos doze, o 5 jų buvo atliktas visas šios vakcinos kursas penki skiepijimai. Tokie yra faktai ir skaičiai.
Na pavz. stabligė difterija, paskutinis skiepas 16 metų pagal valstybės patvirtintą planą, o toliau jau kaip ir reikia kas 10 metų revakcinuotis, nes apsaugos nebėra, beje, juos ir suaugusiems valstybė dotuoja.
Poliomielito nebereikia bijoti, gavus pilną kursą. Raudonukė amžiams, bet seniau nuo jos neskiepyjo, dabartiniai suaugusieji ne visi turi apsaugą. Persirgus raudoniuke atsiranda didelė pirmo tipo diabeto rizika, nes jau įrodyta, kad raudoniukės virusas, vienas iš 10 ( jau įrodytų), galintis pakenkti kasos beta ląstelėms, gaunat negrįžtamą procesą. Nėščiosioms siaubinga rizika, jei nėra visuotinio imuniteto.
Kokliušo vakcina irgi neturi amžinos atminties. Suaugusieji, tikra tiesa, serga daug lengviau nei mažyliai, kad ir ne visavertė bet iš vaikystės apsauga dar lieka, ypač jei gavo pilną kursą, visas revakcinacijas. Suaugusiųjų valstybė nebeskiepyja nuo kokliušo, nes bent iki šiol buvo visuotinis imunitetas, didžioji dalis populiacijos paskiepyta, mažyliams nebloga apsauga. Mažiukai apsikrečia nuo suaugusiųjų, o suaugusieji, nebeturintys imuniteto, nuo mažylių. NeduokD mažyliui susirgti kokliušu, bent kartą pamatytumėte kosulio priepuolį, kai vaikas kosėja tol, kol apsivemia, kol sutrūkinėja akyse kapiliarai, ir žinai, kad sekantis priepuolis bus dar ilgesnis, sunkesnis, o sekantis dar ilgesnis. .. ir rizika su kiekvienu priepuoliu išauga, kad trūks kraujagyslė smegenyse. O jūs čia plepate bele ką.