Įkraunama...
Įkraunama...

Isla pastilės

Ka zinote apie ISLA pastiles? Kokiai atvejais jas naudojate?
Atsakyti
Yra mėtinės,juodųjų serbentų skonio ir be skonio.Čiulpiam kai skauda gerklę
Atsakyti
man šios pastilės jau ne vienerius metus thumbup.gif gelbėja skaudant gerklei
man patinka su pipirmėtėmis, va dabar vaikui peršalimas ir gerklę skauda ( 2m. ) - tai atsiklausiau gydytojos ar galiu duoti, - jos atsakymas buvo teigiamas, tai dukrytei duodu serbentų skono pastiles ( galvoja, kad saldainiai, tai turiu slėpti pakuotę, nes kitaip zyzia duok ir duok jai dar biggrin.gif )
na o mama - išvis geria islandinės kerpenos arbatą, bet man jo toookia karti, neskani - negaliu gerti .... schmoll.gif
Atsakyti
Iš tiesų sakoma, kad islandinės kerpenos arbata veiksmingesnė nei pastilės, tačiau labai jau neskani ir vaikui kažin ar įsiūlyti galima. Pastiles galima vartoti kosint, sergant peršalimo ligomis, patariama čiulpti kai patalpose sausas oras. Ir kaip nekeista padeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perkune @ 2010 11 03, 12:45)
Iš tiesų sakoma, kad islandinės kerpenos arbata veiksmingesnė nei pastilės, tačiau labai jau neskani ir vaikui kažin ar įsiūlyti galima. Pastiles galima vartoti kosint, sergant peršalimo ligomis, patariama čiulpti kai patalpose sausas oras. Ir kaip nekeista padeda  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(lindalinda @ 2010 11 05, 15:16)



O kaip daznai Isla per diena naudojate? Mums gydytoja rekomandavo ir minejo, kad vaikuciui galima duoti dazniau, nei bet kurias kitas chemines pastiles nuo gerkles skausmo, neva jos augalines ir tikrai neperdozuociau. Ar tikrai? g.gif Kazkaip, nedaug ka apie islandine kerpena girdejau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lindalinda: 05 lapkričio 2010 - 14:16
http://www.100metu.l...sulio/isla_moos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diana. @ 2010 11 05, 16:52)


Aciu uz atsiusta info mirksiukas.gif
Atsakyti
naudoju,kai skauda gerkle thumbup.gif
Atsakyti
as irgi naudojau, pirkau vaikui bet jos tokios kibios tai jam labai nepatiko, sunaudojau pati tai visai neblogos. tik jos skirtos nestipriam gerkles skausmui, jei jau kokia angina tai nemanau kad pades
Atsakyti
Dukrele labai jas megsta, jai atrodo, kad cia saldainiai biggrin.gif mums padeda nuo uzkimimo, taip pat nuramina kosulio priepolius 4u.gif
Atsakyti
Man pačiai jos labai padeda. Duodu ir vyresnėliui. Mažyliui ne, nes pastilės prikimba prie gomurio, o tada vaikas labai nervinasi, pyksta ir bando nukrapštyti.
Atsakyti
Sios pastiles tinka ir nestukems. Kai laukiausi ir pradejo perstet gerkle, tai vaistininkas tik galva kraipe, to negali, ano negali, o vat sitas galima. Susidare ispudis kad gal jas vieninteles biggrin.gif

Esu davusi savo dukrytei, tuo metu jai buvo 2 m. 4 men. Bet daugiau niekad neduosiu, kol neuzaugs. Kiek mes strioko turejom, nes ji ta pastile paspringo. Ir siaubingai paspringo. Nezinau, gal kad ji glitni kur prilipus buvo, abi su anyta atpurtem unsure.gif
Atsakyti