Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimas viešose vietose

QUOTE(Ksesanko)
Na kaip ir sakiau nematau tame procese nieko gedingo. Stai tie, kurie ruko ir po to meta nuoruka ant saligatvio ar dar kokia bjaurybe daranti tikrai reiketu gedyti. Vaiko ir mamos kambariai tikrai daznai buna uzimti. Bet prekybos centruose as retai ir maitinu. Kai sia vasara taip buvo kartsa, tai dukrele prasesi atsigerti beveik kas pusvalandi. Tai tekdavo ne viena karta parkelyje ant suoliuko maitinti. O lauko kavineje nebuvo kur detis. Kas nori tegui kisa buteli smile.gif Manyciau, kad svarbiau iseiti su vaiku pasivaiksciuoti, o ne namu darbus kokybiskai atlikti smile.gif As kokybiskai auginu vaika, o namu ruosos darbai kaip jau iseina smile.gif Mes einame 3 valandom i lauka pasivaiksciuoti, nes balkone nemiega, ir dar 1 karta i savaite einame i baseina ir 4 kartus dirbame namuose. Todel apie namu ruosos darbu kokybiskuma patylesiu smile.gif Bet nesigailiu del to

O aš labai džiaugiuosi, kad pavyksta ir kokybiškai vaikus auginti, ir namuose tvarkytis. Mano vaikas balkone irgi niekad nemiegodavo, tad eidavome kelis kartus per dieną pasivakščioti bet kokiu oru. Grįžtam namo, apsitvarkom, pasikeičiam ką reikia, apsiplaunam...Na, nepatinka man šutinti vaiko sauskelnėse. Mus jau geriau dažniau lauke pabūti, nei ilgiau. thumbup.gif O pliuškentis mums geriau savo vonioje nei chloruotame baseine.
O ape buteliukus niekas čia ir nekalba. Kodėl vis tą buteliuką primenate? Mes augame be buteliukų. biggrin.gif Negi, jei mama sugeba puikiai susitvarkyti dienotvarkę ir viešoje vietoje nemaitina krūtimi, tai reiškia ji buteliuku vaiką maitina ar neskiria dėmesio pakankamai? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 29 spalio 2010 - 08:23
gal ir be čiulptuko lauke sugebėdavot ilgai išbūti g.gif rašau, nes man nepavykdavo - manyškiai vežyme ilgai negulėjo - ne bent duodant kažką čiulpti ar gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 10 29, 09:30)
gal ir be čiulptuko lauke sugebėdavot ilgai išbūti  g.gif rašau, nes man nepavykdavo - manyškiai vežyme ilgai negulėjo - ne bent duodant kažką čiulpti ar gerti  g.gif

Po teisybę, mano mažasis pirmaisiais mėnesiais neišbūdavo ilgai vežime, tik kai miegodavo, o tai užtrukdavo maks. 1 val. Nepadėdavo jokie čiulptukai, nei ėmimai ant rankų ir pan. Nemiegantis vežime gal 5 minutes išbūdavo. Autokėdutė irgi nelabai patikdavo, be to, ten tokio mažo juk negalima laikyti, ane? Šiaip, jam labiau patikdavo namuose būti, ramioje aplinkoje, savo lovytėje, prieš tai užmigus ant mamos rankų. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 29 spalio 2010 - 08:53
nematau nieko blogo maitinime viesoje vietoje, paciai teko ne karta maitinti dukryte parkelyje ir meisto centre, juk ne stovi (.) isvertusi, prisidengti salykeliu ar skarele kokia visada galima. kam ne patinka tegul neziuri.
man pvz. svarbu patenkinti savo vaiko poreiki, o ne sukti galvos kas ir ka apie mane pagalvos
Atsakyti
jei atvirai, man buvo dzin lotuliukas.gif nesitaskai gi su savo krutimis po allinkinius ,tad man tai neatrodo kazkas negrazaus ar pan. Mes galim valgyt ant suoliuko, o kudikis tai turi sleptis ? mirksiukas.gif juk ne nuoga viesai vaikstai biggrin.gif Zodziu, vis daugioau ir daugiau zmoniu i tai normaliau ziuri mirksiukas.gif negi eisi ieskosi kur pasislept kai vaikas kokiam centre miesto ima zviegt 4u.gif Mum taip vasara Nodoj buvo..ejom ejom centre ir kad uzreikalavo valgyt, niu ir ka atsisedau ir sau maitinu, stebejau aplionkinius, ogi nieko kaip tik eina ir sypsosi, paziuri i leliu is nususypso, arba nieko nesako ir pan... kandziu ar kokiu nemaloniu bemaciau akiu mirksiukas.gif Kaune, laisvej, banke, Akropolyje, panasioai, atsirado kas pasnibzdom, bet tokioj vietoj jei labai akiu daug uzsimesdavau dekiuka, skraiste ar pan. ir sau ramiai thumbup.gif Juk mama neturi stresuot tokioj busenoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkaip mano aplinkoj maitino moterys viesose vietose, tai man normalu atrode; o dabar pati maitinu- ir nepastebiu, kad butu kazkokiu repliku ar nepatenkintu. Juk prisidengi, nieko ten nesimato, o kulturingi zmones juk ne spokso. Pasitaiko, kad atkreipia demesi, bet greit susivokia ir nususka akis salin. Kazkaip nematau problemu maitinti viesai...
Atsakyti
Maitinimas - naturalus procesas, juk ir patys ne tik namie pasislepe valgome, o krutis gamina maista - pienuka vaikiukui,tai musu visuomene kazkodel kruti sieja su seksu, o ne su maistu doh.gif taigi, jei kyla abejoniu del maitinimo viesai, verta pamastyti apie tai ir suprasite, kad maitinimas - naturalus ir jo nereikia nei vengti nei gedytis.
pastebejau, kad dabar jau maziau zmones atkreipia demesi kai viesai maitini, retai kas jau ziuri idemiai kas ten vyksta, manau pamazu maitinanti mama nebera kakzoks kosmonautas thumbup.gif tikiuos, kad maitinanciu mamu krutimi tik dauges, nes dabar deja dar per mazai musu ...
Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2010 11 03, 17:49)
Maitinimas - naturalus procesas, juk ir patys ne tik namie pasislepe valgome, o krutis gamina maista - pienuka vaikiukui,tai musu visuomene kazkodel kruti sieja su seksu, o ne su maistu  doh.gif taigi, jei kyla abejoniu del maitinimo viesai, verta pamastyti apie tai ir suprasite, kad maitinimas - naturalus ir jo nereikia nei vengti nei gedytis.
pastebejau, kad dabar jau maziau zmones atkreipia demesi kai viesai maitini, retai kas jau ziuri idemiai kas ten vyksta, manau pamazu maitinanti mama nebera kakzoks kosmonautas  thumbup.gif tikiuos, kad maitinanciu mamu krutimi tik dauges, nes dabar deja dar per mazai musu ...


drinks_cheers.gif Reikia didinti gretas, kad kitiems nekiltu net minties maitinti misinukais ar is buteliuko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eureka @ 2010 10 29, 09:11)
QUOTE(Ksesanko)
Na kaip ir sakiau nematau tame procese nieko gedingo. Stai tie, kurie ruko ir po to meta nuoruka ant saligatvio ar dar kokia bjaurybe daranti tikrai reiketu gedyti. Vaiko ir mamos kambariai tikrai daznai buna uzimti. Bet prekybos centruose as retai ir maitinu. Kai sia vasara taip buvo kartsa, tai dukrele prasesi atsigerti beveik kas pusvalandi. Tai tekdavo ne viena karta parkelyje ant suoliuko maitinti. O lauko kavineje nebuvo kur detis. Kas nori tegui kisa buteli smile.gif Manyciau, kad svarbiau iseiti su vaiku pasivaiksciuoti, o ne namu darbus kokybiskai atlikti smile.gif As kokybiskai auginu vaika, o namu ruosos darbai kaip jau iseina smile.gif Mes einame 3 valandom i lauka pasivaiksciuoti, nes balkone nemiega, ir dar 1 karta i savaite einame i baseina ir 4 kartus dirbame namuose. Todel apie namu ruosos darbu kokybiskuma patylesiu smile.gif Bet nesigailiu del to

O aš labai džiaugiuosi, kad pavyksta ir kokybiškai vaikus auginti, ir namuose tvarkytis. Mano vaikas balkone irgi niekad nemiegodavo, tad eidavome kelis kartus per dieną pasivakščioti bet kokiu oru. Grįžtam namo, apsitvarkom, pasikeičiam ką reikia, apsiplaunam...Na, nepatinka man šutinti vaiko sauskelnėse. Mus jau geriau dažniau lauke pabūti, nei ilgiau. thumbup.gif O pliuškentis mums geriau savo vonioje nei chloruotame baseine.
O ape buteliukus niekas čia ir nekalba. Kodėl vis tą buteliuką primenate? Mes augame be buteliukų. biggrin.gif Negi, jei mama sugeba puikiai susitvarkyti dienotvarkę ir viešoje vietoje nemaitina krūtimi, tai reiškia ji buteliuku vaiką maitina ar neskiria dėmesio pakankamai? lotuliukas.gif


O kudikiu baseinas Klaipedoje ir nera chloruotas. Beje kudikeliai mokomi plaukioti spec. voniuose kurios isvalomos i jas pripilamas svarus vanduo smile.gif Gal ir nesugebu kaip jus sakote savo laiko planuoti kokybiskai. Tiesiog visi vaikai skirtingi smile.gif Vieni gali ilgai patys su savimi zaisti, ar guleti, o kiti po 15 min. pradeda reikalauti mamos demesio smile.gif Tai gi ir vakariene ir pietus ruosiu dazniausiai, kai vaikas kenguroje kaba smile.gif Ir grindis as plaunu kiekviena diena, taciau nesureiksminu namu ruosos darbu smile.gif Tiesiog ju tiek daug, kad kiekviena karta kazka nespieju padaryti ir butent del tuos priezasties pasakiau, kad kaip jau iseina taip iseina smile.gif O buteliuka paminejau, nes su buteliuku viesoje vietoje galima maitinti, o krutimi - ne smile.gif
Atsakyti
Nieko nekulturingo o juolabiau gedingo maitinime viesose vietose tikrai nematau. Naturalusbprocesas, juk nesedi nuogom krutim, per kudikio galvyte ne kazkas ten ir matosi.
Atsakyti
Pritariu visoms auksciau pasisakiusioms mamytems - maitinti kudiki yra naturalus dalykas ir nera cia ko gedintis ar stresuot smile.gif mes su klecku irgi esam "isbande" beveik visas vietas biggrin.gif ir prekybos centre, ir parke, net autobuse ir netgi Lietuvos ambasadoj biggrin.gif (gyvenam UK)ir t.t., nu ir nieko, nei vienas zmogus net nepasiziurejo kazkokiu nekokiu zvilgsniu, anaiptol, matesi paskatinimas akyse (cia jau labiau moterims budinga smile.gif) Visada uzsimetu merliuka ar skara ir niekas ten nesimato smile.gif nors pvz esu ne karta macius mamyciu, kurios ir nieko neuzsimeta, bet juk niekas nespokso priejes biggrin.gif tuo labiau, kad gyvenam tokioj saly, kur tolerancijos netruksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2010 11 12, 16:26)
Pritariu visoms auksciau pasisakiusioms mamytems - maitinti kudiki yra naturalus dalykas ir nera cia ko gedintis ar stresuot smile.gif  mes su klecku irgi esam "isbande" beveik visas vietas biggrin.gif  ir prekybos centre, ir parke, net autobuse ir netgi Lietuvos ambasadoj biggrin.gif  (gyvenam UK)ir t.t., nu ir nieko, nei vienas zmogus net nepasiziurejo kazkokiu nekokiu zvilgsniu, anaiptol, matesi paskatinimas akyse (cia jau labiau moterims budinga smile.gif) Visada uzsimetu merliuka ar skara ir niekas ten nesimato smile.gif  nors pvz esu ne karta macius mamyciu, kurios ir nieko neuzsimeta, bet juk niekas nespokso priejes biggrin.gif  tuo labiau, kad gyvenam tokioj saly, kur tolerancijos netruksta smile.gif


Pilnai pritariu pasisakiusiai mamytei smile.gif auginu tris vaikučius ir visus maitinau/u nemažai laiko ir esu begalo daug vietų išmaitinusi...Kai reikalas prispiria ir vaikas nori valgyti tai man tabu nėra biggrin.gif Tik kaip ir dauguma mamyciu stengiuosi rasti nuošalesne vieta arba bent atsitraukiu tolėliau nuo įkyriu akiu ir maitinu...O užsidengimui labai padeda ant viršaus užsidėti koki nors švarkeli (ant kaklo užsirišti salikeli nestora ir užsimesti )ar pan....kad pasikėlusi maikutė netrauktu akių o švarkelis užmaskuotu viska ax.gif ir per visa maitinimo laika nesu gavusi nei vienos pastabos is sono ir pan....Vyras dar labai megsta pabrezti kad is sono net neatrodo kad maitinciau vaika, o tik laikyciau ji ant ranku ir ciuciuociau lotuliukas.gif Vat kai jau maitinimas tampa naturaliu dalyku alkana vaikuti pamaitinti tampa nesudetinga mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 15 lapkričio 2010 - 12:13
Yra teke keleta kartu maitinti kavineje, nes namie sedeti nesinorejo, o mazylis valgydavo labai daznai. Jei nebuciau maitinusi, butu ne karta tee skubiai pakuotis ir su rekianciu lelium lekti namo, o to tikrai nesinorejo. Gine sunelis birzelio radzioj, tai ir lauke ne karta maitinau, kai pradedavo baisiai skandalintis veziojamas vezime. Bendrai paemus tokiu kartu buvo kokie 10 - 15.
Daug dazniau teke yra maitinti mazyli kaime, nes nemazai laiko praleisdavom sodyboje. Megstu eiti i pirti, tai leliukas daug kartu yra niamnines priepirtyje, kur budavo ir kitu zmoniu. Kaip bebutu keista, daugiausiai repliku susilaukiau is savo tevu (kad perdaznai maitinu ir pan.) MAnau, kad juos tai kazkiek trikde... Seno kirpimo paziuros... Nutraukineti piena, maitinti mx iki 6 men. Vis klausinedavo kiek dar zadu maitinti, atsakydavau, kad iki metu tai tikrai, tai mane tikino, kad nerealu taip ilgai pieno tureti... Zodziu, cia jau kiti niuansai... O siaip pamazcius maitinama mazyli, man kyla labai silti jausmai smile.gif Dziugu, kad daugeja mp maitinanciu mamu. Dar maloniai nuteikia, kad prekybos centruose atsiradineja mamos ir vaiko kambariu, kur galima pervystiti ir esant reikalui pamaitinti mazyli, ypac tokiu augimo laiku, kai viskas idomu ir aplinkiniai vaizdai ir garsai blasko pienuka gerianti vaika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 15 lapkričio 2010 - 14:04