Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras lūpoje


diskutuojam! tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggnutte: 30 spalio 2010 - 11:35
taigi, įsivėriau penktadienį auskarą į lūpą (medusa) ir pirmą dieną viskas buvo kaip ir neblogai, nei skaudėjo, nei tino. bet antrą siaubingai ištino vieta prie auskaro. vėriausi drakono ženkle, likau labai patenkinta darbo greitumu ir personalu tongue.gif ten pirkau ir vaistus kuriais liepė vatos gumulėliu tepti vietą prie lūpos. Ar gali būti, kad nuo per dažno tepimo (tepu maždaug kartą per valandą, labai bijau, kad neužpuliuotų blush2.gif ) lūpa ištino? gal žinot kaip galima sumažinti tinimą kuo greičiau? nes ryt į darbą blush2.gif
Atsakyti
gal čia bandykit pasiskaitynėt smile.gif
Atsakyti
radau apie priežiūrą smile.gif ačiū!
Atsakyti
\As esu prasiverusi auskariuka(virs lupos) ax.gif
Man paciai labai grazu,ir veidas labiau isryskeja.
Manau del tinimo nieko nepadarysi,man praejo po savaites,pirmom dienom tik baisokai atrodo doh.gif
Atsakyti
Turėjau. Išsivėriau, bet skylutė liko. Įsižiūrėjus matoma. Reikia visada turėti omenyje šitą "šalutinį poveikį". Man netrukdo. smile.gif
Atsakyti
gal yra turinčių auskarą virš lūpos? ar labai skauda veriantis? noriu, bet bijau, kad skaudės.. doh.gif fear.gif
beje planuoju vertis vadinamąjį ''lankstų'' auskariuką iš plastmasės, gal kas tokius turi? ar tikrai patogesnis nei metalinis, ir ar gerai su tokiu gyja žaizdelė? ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 16 birželio 2012 - 18:46
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 06 16, 20:43)
gal yra turinčių auskarą virš lūpos? ar labai skauda veriantis? noriu, bet bijau, kad skaudės..  doh.gif  fear.gif
beje planuoju vertis vadinamąjį ''lankstų'' auskariuką iš plastmasės, gal kas tokius turi? ar tikrai patogesnis nei metalinis, ir ar gerai su tokiu gyja žaizdelė?  ax.gif
[

Prieš savaitę įsivėriau,man neskaudėjo. Vėriaus titaninį,šiaip jie rekomenduojami pirmam kartui,paskui,žaizdai užgijus, gali vertis ką nori.Pradžioj jis ir ilgesne kojele reikalingas,nes lūpa patinsta,paskui gali pirkt trumpesnį.Juk net auskarai vadinas- pirmam vėrimui,turbūt neveltui mirksiukas.gif
Tiesa dėl tinimo, man visai mažai ištino,aš pati pastebiu,kiti ne,sako kaip čia nepatinę ir neparaudę. Čia antrą dieną

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogrinta: 16 birželio 2012 - 18:59
QUOTE(rogrinta @ 2012 06 16, 19:55)
Prieš savaitę įsivėriau,man neskaudėjo. Vėriaus titaninį,šiaip jie rekomenduojami pirmam kartui,paskui,žaizdai užgijus, gali vertis ką nori.Pradžioj jis ir ilgesne kojele reikalingas,nes lūpa patinsta,paskui gali pirkt trumpesnį.Juk net auskarai vadinas- pirmam vėrimui,turbūt neveltui  mirksiukas.gif
Tiesa dėl tinimo, man visai mažai ištino,aš pati pastebiu,kiti ne,sako kaip čia nepatinę ir neparaudę. Čia antrą dieną

user posted image

o kaip vyksta vėrimas ir ar greitai? na aš nežinau, šiaip skaičiau, kad pirmam kartui rekomenduojami tiek titaniniai, tiek iš tos vadinamosios saugios plastmasės g.gif o gal žinai kelių milimetrų ilgio tavo auskaras? galvoju ar 8mm nebus per trumpas g.gif
beje, kuo dezinfekuoji? smile.gif
Atsakyti
na va, įsivėriau ir aš šiandien auskariuką biggrin.gif baimės aišku buvo daugiau negu reikėjo, kadangi buvau prisiklausius įvairių pasisakymų, vienom skaudėjo, kitos nieko nejautė..
taigi iš savo pusės galiu pasakyti, kad šiektiek skaudėjo tik kai įšvirkštė vaistukus užmarinimui, po to užsimerkiau, aišku jutau kad kosmetologė kažką daro su mano lūpa, bet vis laukiau to momento kada jau skaudės, bet sulaukiau tik žodžių - na va, viskas biggrin.gif tai va, likau nustebusi, kad taip išvis ir neskaudėjo smile.gif tik lūpa keletą valandų dar buvo aptirpusi ir šiaip keistas jausmas jausti auskarą ten, kur jo anksčiau nebuvo smile.gif
beje, man vėrė 10mm auskariuką, sakyčiau pirmam kartui pats tas, nes vistik patinsta kažkiek lūpa, o vėliau kogero eisiu įsigyt 8mm plastmasinį auskariuką smile.gif
Atsakyti
Nu man ir be nuskasminančių neskaudėjo biggrin.gif Čia jau būtų sensacija,kad užšaldžius ką nors jaustumėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2012 06 19, 08:56)
Nu man ir be nuskasminančių neskaudėjo  biggrin.gif Čia jau būtų sensacija,kad užšaldžius ką nors jaustumėt  biggrin.gif

na bet negali žinot ir kas slepiasi už to pavadinimo ''užšaldymas''.. gerai, kad šįkart tai buvo pilnas nuskausminimas, bet gi pasitaiko, kad tarkim ir stomatologai žada, jog nieko nejusi, bet nevisuomet tas pasitvirtina biggrin.gif
Atsakyti