Įkraunama...
Įkraunama...

BIOK kosmetika

Sena tema čia:
http://www.supermama...howtopic=607229
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 31 spalio 2010 - 11:12
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 31, 11:09)
Nerašo. Paskutinėje "Moteryje" radau lankstinuką su visais naujais produktais. Didžioji jų dalis turbūt jau prekyboje. O va rankų kremo net ir internet. parduotuvėje dar neradau.
BIOK rankų kremai apskritai neblogi, mėgstu juos thumbup.gif  O va šito tai ypatingai laukiu rolleyes.gif


O ir naujo rankų kremo mėginukas yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 10 31, 11:40)
O ir naujo rankų kremo mėginukas yra? ax.gif


Nea, aišku nėra tongue.gif mirksiukas.gif
Ten tik bukletukas buvo įdėtas.
Geltonos spalvos pakuotė.
Atsakyti
BIOK el. parduotuvė

BIOK internetinis puslapis

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 31, 12:49)


Dar prie naudingų nuorodų:
BIOK Facebook'as
Atsakyti
merginos, ar bandete tonika su ramunelemis ir agurkais?
idomus jusu atsiliepimai

tonikas su aijosiais man lyg ir riebina, nors neturetu :/
Papildyta:
a, o sampunas tamsiems plaukams su gintaru ir azuolo zieve man labai patinka - skaniai kvepia ir plaukus siek tiek patamsina:)
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2010 11 01, 10:29)
merginos, ar bandete tonika su ramunelemis ir agurkais?
idomus jusu atsiliepimai

tonikas su aijosiais man lyg ir riebina, nors neturetu :/
Papildyta:
a, o sampunas tamsiems plaukams su gintaru ir azuolo zieve man labai patinka - skaniai kvepia ir plaukus siek tiek patamsina:)



Man su agurkais ir ramunėlėmis patinka, atgaivina veidą, nieko blogo dar nepadarė lotuliukas.gif buteliukas eina į pabaigą.

prisikroviau krepšą biok intern. pardėj, įsidėjau ir prekių su akcija, po to žiūriu, kad man jas pilnom kainom įdėjo, po to kitas prekes po du vnt. įdėjo. Bandau koreguoti, išimti, neleidžia, nėra kur. g.gif Taip ir paliko stovėti toks krepšas, nei apmokėtas, nei ką. Sakau, gal nesugalvos jie jo išsiųsti man? Kad apmokėčiau kurjeriui?

Nes suma gavosi visiškai kitokia nei aš planavau, o ir prekių netokie vienetai. Rašiau jiems emailą, bet neatsako.

Dar bandžiau purvo raminamąją kaukę. Tai ji nesudžiūva ant veido, palaikiau 15 min. ant veido ir nuploviau, kažkaip nekoks reikalas su ja lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
O kazin BIOK'as nesiruosia isleisti ir kokio toniko Margaritos ekologiskos linijos? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klapuske: 03 lapkričio 2010 - 15:18
help.gif help.gif help.gif Mergaitės, ar gali alergija sierai Rasos probleminiamės odos kerme-gelyje pasireikšti smulkiais vandeningais spuogeliais? g.gif Šiaip niekam alergiška nesu, oda nėra jautri, bet jaučiu prisižaidžiau aš su šitu kremu geliu doh.gif
Veidas nusėtas tokiais mažučiais vandeningais spuogeliais, kai plaunu veidą - jausmas, lyg per tarką braukčiau, kiek jų daug. O pasikasius veidą tokiais guzais išmėto lyg nudilginta būtų...
Čia man jau paskutinioji artėja? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Tik$a @ 2010 11 05, 17:15)
help.gif  help.gif  help.gif  Mergaitės, ar gali alergija sierai Rasos probleminiamės odos kerme-gelyje pasireikšti smulkiais vandeningais spuogeliais?  g.gif  Šiaip niekam alergiška nesu, oda nėra jautri, bet jaučiu prisižaidžiau aš su šitu kremu geliu  doh.gif 
Veidas nusėtas tokiais mažučiais vandeningais spuogeliais, kai plaunu veidą - jausmas, lyg per tarką braukčiau, kiek jų daug. O pasikasius veidą tokiais guzais išmėto lyg nudilginta būtų...
Čia man jau paskutinioji artėja?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  help.gif  help.gif  help.gif


Tiksliai nežinau, bet gal ir gali g.gif Gal tai kažkokia kontaktinio dermatito, kurį sukėlė alergija, forma g.gif
Man vaikystėje buvo stipri alergija ant rankos nuo rūtų (iš durnumo patrynėm, darėm bandymą doh.gif ). Tuomet atsirado būtent didelė vandeninga pūslė, net ir tempratūros turėjau doh.gif Vėliau užtekdavo tik prisliesti prie rūtų ravint, ir iškildavo toje vietoje maža vandeninga pūslelė.
Žodžu, tau ne visai taip, bet panašumo šiokio tokio gal ir yra g.gif

Siūlyčiau kuo skubiau nutraukti bet kokios veido kosmetikos (ir kitų kremų) naudojimą, bandyti nebent gydomuosius iš vaistinės, ir tai labai labai atsargiai, pasitarus su vaistininku (kažką panašaus, kaip kad Essex). O dabar kuo skubiau išgerti antihistamininių vaistų (kad nuimtų alergijos požymius). Ir matysi per kokią parą , taisosi reikalai, ar nieks nesikeičia.
Atsakyti
Noriu isigyti Margaritos maitinanti krema, tik neapsisprendziu kuri - su vasku ir aliejum ar ta nauja ekologiska g.gif gal galetumete patarti?
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 05, 19:18)

taip ir padarysiu. Dekui 4u.gif
Atsakyti