Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas 4 tema

Ankstesnės temos:
1 tema
2 tema
3 tema

Singer siuvimo mašinos
Podolsko siuvimo mašinos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 01 lapkričio 2010 - 17:10
Turiu klausimą meistrams: ar galima Janome mašinai naudoti Podolsk (apie 1980 m gamybos) siuvimo mašinos adatas?
Atsakyti
ka manote apie juki overlokus blush2.gif
http://www_siuvimoma...alogas/111.html

gal kas turite?
Atsakyti
Sugalvojau ir aš, kad man reikėtų ir norisi senai įsigyt siuvimo mašiną, o taip pat ir kokius kursus palankyt - nu sena svajonė kada nors tai pabandyt yra. Šiandien buvau užsukus į vieną parduotuvę, žalgirio g. smile.gif ir ten pardavėja beveik įkalbėjo rinktis Berninos mašiną, nes šiam pirkiniui galėčiau skirti iki 1000 lt. Tačiau benarpliojant iki smulkmenų, kuo vien nuo kitos skiriasi, kažkaip užstrigau ties Bernette E92 c - 1750 lt. Labai norėčiau kritinės nuomonės apie šį modelį - vertas ar ne tokių pinigų, jei gerą mašiną galima gaut ir pigiau? Ar pasiteisina tas kompiuterinis valdymas? Ar tokiom mašinom būdingas koks nors "strigimas" elektronikoje? Ar yra kokių niuansų, dėl ko verta rinktis kitą to paties gamintojo modelį? Mašina būtų naudojama tik asmeniniams poreikias, sijonams, lengviems rūbams, namų tekstilei kurti ir dekoruoti ir pan. Žodžiu, kaip ir esu apsisprendus tokį daiktą įsigyt, tik nesu tikra dėl modelio pasirinkimo g.gif Kaip žaliai, bet nutarusiai rimtai gilintis - kursus vis tiek kokius palankysiu, ar ne per rimtas daiktas?

beje, gal kas įsigijo šį modelį kiek pigiau kur nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 03 lapkričio 2010 - 22:29
mano kuklia nuomone, už 1750 galit išsirinkti ir siuvamą mašiną ir overloką smile.gif)
O jų toks darbas - brangesnį daiktą parduot. Siuvu su bernina 66, kolkas puikiai pakanka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 11 04, 01:35)
mano kuklia nuomone, už 1750 galit išsirinkti ir siuvamą mašiną ir overloką smile.gif)
O jų toks darbas - brangesnį daiktą parduot. Siuvu su bernina 66, kolkas puikiai pakanka  biggrin.gif

pritariu drinks_cheers.gif beje siuvu ir gan rimtus uzsakymus turiu janome firmos masinas (overloka ir universalia) gan patvarios ir nebrangios nei genda nei ka paprasta naudotis thumbup.gif neturiu problemu
Atsakyti
overlokas bernina 700 ir bernina 800 kuo juos skiresi ar vera pirkti
bernina 800 gal uztenka ir bernina 700
Atsakyti
Kokia patikima masinyte patartumet namu reikmiems? Kaina iki 700lt
Atsakyti
QUOTE(braskexxx @ 2010 11 05, 20:09)
overlokas bernina 700 ir bernina 800 kuo juos skiresi ar vera pirkti
bernina 800 gal uztenka ir bernina 700

negi niekas neturi siu overloku ax.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kaip susisiekti su singer meistru ? Nurodytu telefonu paskambinus sako kad "numeris nenaudojamas".
Atsakyti
QUOTE(enirshua @ 2010 11 04, 17:18)
pritariu  drinks_cheers.gif  beje siuvu ir gan rimtus uzsakymus turiu janome firmos masinas (overloka ir universalia) gan patvarios ir nebrangios nei genda nei ka paprasta naudotis  thumbup.gif  neturiu problemu


sakykit, vis pasimastau apie siuvimo masina ir iskilo toks klausimas: o kuo skiriasi overlokas nuo klasikines?
Jei tarkim as noreciau isigyti tik namu ruosos poreikiams patenkiti: aksesuarai, interjero, rubu detalems, zaislams? 4u.gif

Aciu ax.gif
Atsakyti
Atsiprasau, jei ne i tema, bet turiu nedaug laiko , kad perskaityt visa tema. Siuvamoji pradejo oziuotis verysad.gif Trukineja virsutinis siulas. Rodos visus budus zinau (keiciau adata, reguliavau siulo itempima, keiciau siula... siunu ne pirmus metus, patirties turiu).Gal turit kokiu ideju blink.gif Bandziau kokios info nete ieskot, tai visos uzklausos i SM kreipia biggrin.gif
Atsakyti