Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienio universitetai

Labai reikalinga pagalba, apsisprendžiau stoti į mados universitetą, tik nežinau, kur ir į kokį. Aišku norėtųsi į geriausią, bet nenoriu, kad būtų toli kažkur, aišku, ieškau užsienyje, nes lietuvoje tikrai nėra nieko... Galvoju apie Angliją, ar šiaip kažkur netoli, galbūt ir Amerika, bet labai toli ir tikrai katik baigusi 12 klasių nenorėčiau taip toli važiuoti ir dar viena. Galbūt jūs turite patirties, ar tiesiog žinote, kur reiktų stoti, ir man pagelbėtumėte.:}
Atsakyti
Toliau konsultuojamės mirksiukas.gif
Sena tema čia
4u.gif
Atsakyti
Atsakau Fanfanei dar iš praeitos temos 4u.gif Kalba eina ne apie kursus, o apie stojimo dokumentų pildymą. Aš tai tarkim tikrai nesuprantu, kam dėl to reikia mokėti pinigus, kai viską pats gali padaryti per vakarą. Juolab, kad kalba tikrai prakišinėja savus univerus, o ne siūlo gerus uni su aukštais reitingais. Kalba gauna iš uni pinigų, kai jiems atveda studentų smile.gif Čia aišku mano nuomonė, bet kiek pažįstamų ėjo per kalbą, visi patvirtino, kad tik pinigų lupimas. O draugui ir klaidą padrė pildant, ne tą programą parinko.. ax.gif Bet kokiu atveju, čia mano asmeninė nuomonė, bet jei žmogus nori studijuot uk, tai turėtų pats mokėt pildyt tokias formas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurinija: 01 lapkričio 2010 - 21:16
Maža naudos, jei dokumentus moki pildyt, o pačios anglų k. ne biggrin.gif Aš nekalbu bendrai, o apie konkretų atvejį, juk moteris klausė.
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2010 11 01, 21:55)
Tiek prirasiau ir viskas issitryne doh.gif
Bandau prisiminti...
Tulpelyte,
su citatom neteko susidurti, bet manau svarbu, kad PS butu ne per ilgas, todel siulyciau citatas rasyti tik jei jos butinos ir tikrai kazka gero prideda. Butinai turi parasyti kodel nori studijuoti tam universitete ir butent ta specialybe. Taip parodysi, kad padarei namu darbus ir pasidomejai jais, bus kaip ir pagyrimas. Pagalvok ar apskritai reikia pamineti ta 4ta vieta? Juk net pati neatsimeni! Ka ji tokio pasako apie tave? Kad esi smulkmeniska? Neturi daugiau apie ka rasyti, todel rasai apie kazkoki neaisku ivyki pries simta metu? Na nebent stoji i matematika, bet ir tai 1a vieta ziuretusi geriau  mirksiukas.gif  taip pat ir apie uzklasine veikla, akcentuok ka is jos gavai, o ne ka nuveikei. Juk atsibosta skaityti "paklodes", kad ir kaip ispuostos jos ciatom ir graziom istorijom. Cia kaip puse perspektyviu medicinos studentu pasakoja apie serganti giminaiti ir kaip tai juos ikvepe mokytis medicinos doh.gif
ERETTSEGU Matura tai vengriski brandos egzaminai (kaip suprantu is pasmirinejimo interneto platybese) kuo jie deti prie perspektyviu studentu is LT neisivaizduoju blink.gif  Gal norejo pasakyt, kad reik anglu kalbos brandos egzamina laikyt? Ir gera metini bala turet? Jei ten nestosi gali tiesiai sviesiai ir paklaust kas tas yr mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


Tu citatu pas mane tik viena ir manyciau ji ten tinka, o apie uzklasines veiklas taip ir rasiau, kad vat dariau ta ir ta ir is o pasisemiau to ir to biggrin.gif biggrin.gif istryniau ta matematika, palikau tik viena konkursa kuriame irgi laimejau 4 vieta, nes tokia kaip ivestis man gavosi su kita pastraipa biggrin.gif biggrin.gif
Metausi tarp specialybiu, atrodo ir tas ir tas idomu biggrin.gif ko neradau cia lietuvoje bei kas butu tikrai prie sirdies . Labiau esu tiksiuke, todel rinkausi accounting, kas galbut ir labiau tiktu man pagal tuos vadinamus pasiekimus, bet galvoju ar nebus nuobodu vien skaiciuot ir skaiciuot biggrin.gif biggrin.gif radau dar idomiu studiju susijusiu su gyvunais, bet kazin ar paklausi tokia specialybe, ypac cia lietuvoje. nekalbu apie veterinarija, o tiesiog gyvunu apsauga ar kaip ten ji tiksliai cia vadinasi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 01 lapkričio 2010 - 22:06
Sveikos. Noreciau, kad pasidalintumete savo nuomonemis, kokiu dalyku neverta mokytis UK jei vis delto galvojama ateityje grizti i LT? Klausiu apie bakalauro studijas.
Atsakyti
Fanfane,
manau tai du neatsiejami dalykai. Nemokedamas kalbos dokumentu neuzpildysi. Ir is mano patirties JK popierizmo krastas, bet kur nuejus reikia pildyti formas (kad ir pacias trumpiausias su vardu, pavarde, gimimo data ir adresu), gali menesiu menesiais susirasineti su ivairiom istaigom ir t.t. Kitaip tariant labai pravartu ismokti toki dalyka kaip TEISINGAS formu pildymas mirksiukas.gif

Tulpelyte,
nemanau, kad buhalterija tera vien skaiciavimas, juk reikia ismanyti tam tikrus istatymus, galbut ekonomikos pagrindus ir pan. g.gif O del gyvunu apsaugos, tai galbut nepaklausi dabar, bet galvok ir i ateiti, tau dar 3-4 metus mokytis, o per tiek laiko daug kas gali pasikeisti ir jei atsirastu darbo vietu tokios specialybes zmonems, tikrai islostum thumbup.gif Tik deja ateities nenumatysi...

Miavile,
Manau viskas kas yra orientuota i vidaus rinka arba yra labiau specifiska, kaip pvz baudziamoji ir civiline teise, kitos specialybes kur reikia ismanyti istatymus, galbut politologija, inzinerija... Bent kai kurios specialybes turetu buti "pervedamos" i kita sali palankius kazkokius kursus, nes pagrindas yra ir reikia ismokti tik saliai budingus dalykus, istatymus ir pan... Siaip sunku pasakyt kaip neesi susidures g.gif Gal atsiras kas turi tiesiogines patirties ax.gif
Atsakyti
sveiki,norejau pasiteirauti gal kas zino UK kur galima mokintis slauges profesijos? Ir kiek tai trunka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfanė @ 2010 11 01, 21:23)
Maža naudos, jei dokumentus moki pildyt, o pačios anglų k. ne biggrin.gif Aš nekalbu bendrai, o apie konkretų atvejį, juk moteris klausė.


Tai kalbos nėra, kad galima studijuot nemokant kalbos. O aš pakartosiu, kalbėjau apie pildymą dokumentų, o ne kalbos kursus. Natūralu imti kursus ielts ruošimuisi.
Atsakyti
Nežinau kurioj temoj paklausti,dukra nori studijuoti UK,tik nežinau ar mes išgalėsim ją išlaikyti. Gal kas pasidalintų iš ten besimokančių,nu panašiai kiek tėvai savų pinigėlių dadeda.Ačiū
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , atejau pasiguosti verysad.gif ... Gimnazija pabaigiau pries pora metu, tai nutariau, kad jau laikas vel butu stoti studijuoti toliau, o aplinkybes tokios, jog gyvenu UK, tai cia ir stoti noriu i bakalaura. Viskas jau rodos ciki piki buvo - susiieskojau informacijos, nusprendziau ka studijuoti noreciau, beveik uzpildziau UCAS, bet tuoj uzslinko juodas debeselis... Paprasyta Tutor nebenori rasyti reference. PS neturiu visai kuo pasigirti savo laimejimais, pasiekimais norima studijuoti studijom, o ir egzaminu balai neispudingiausi. Parasiau laiska universitetui, i kuri noreciau stoti (jis 5desimtuke) su visais savo balais, egzaminu rezulatatais ir kad mazais awards, kuriuos UK gavau, bet jau savaite ir jokio ats... Va taip ir nyksta mano svajones studijuoti UK verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2010 11 10, 20:24)
Sveikos  4u.gif , atejau pasiguosti  verysad.gif ... Gimnazija pabaigiau pries pora metu, tai nutariau, kad jau laikas vel butu stoti studijuoti toliau, o aplinkybes tokios, jog gyvenu UK, tai cia ir stoti noriu i bakalaura. Viskas jau rodos ciki piki buvo - susiieskojau informacijos, nusprendziau ka studijuoti noreciau, beveik uzpildziau UCAS, bet tuoj uzslinko juodas debeselis... Paprasyta Tutor nebenori rasyti reference. PS neturiu visai kuo pasigirti savo laimejimais, pasiekimais norima studijuoti studijom, o ir egzaminu balai neispudingiausi. Parasiau laiska universitetui, i kuri noreciau stoti (jis 5desimtuke) su visais savo balais, egzaminu rezulatatais ir kad mazais awards, kuriuos UK gavau, bet jau savaite ir jokio ats... Va taip ir nyksta mano svajones studijuoti UK  verysad.gif

nukopijuok laiska ir nusiusk dar karta. jie ne visus laiskus perskaito, todel po savaites, jei negauni atsakymo, reiktu nusiusti dar karta
Atsakyti