Įkraunama...
Įkraunama...

"Gyvieji akmenys"

Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie "Gyvųjų akmenų" tikėjimo liudijimus. Jų giesmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2006 01 30, 22:43)
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie "Gyvųjų akmenų" tikėjimo liudijimus. Jų giesmes smile.gif

ankstyvoje paauglystėjė lankydavau jų renginius, susiėjimus, labai patiko, tuo metu man, besiblaškančiai paauglei, buvo pats tas biggrin.gif surasti atsakymus į daugelį klausimų ir panašiai. Galbūt atsiras kas daugiau apie tai papasakotų mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mociute lanko tuos uzsiemimus smile.gif Mes dziaugiames del jos nes pradejus ten lankytis maziau verkia del sveikatos turi kuo uzsiimti susirado draugiu daznai vazineja i visokius vienuolynus ir pan. mirksiukas.gif pati ten nei karto nebuvau ( tuose bureliuose)
Atsakyti
Belieka pridurti, kad tas yra katalikiškas charizmatinis judėjimas/bendruomenė. smile.gif Rengia taip vadinamas Atsinaujinimo dienas, dvasinio atsinaujinimo seminarus ir t.t. Kaip aš sakau - degantys smile.gif Neramus gerąja prasme religingumas rolleyes.gif
Atsakyti
Nu...........skaitau,kam dvasioje tikrai blogai-tai gyvieji akmenys gerai thumbup.gif
Įdomiau ,nei paprasoje baznyčioje..........Ten šiltesni zmonės,šiltesnis bendravimas................Ko nepasakysi apie mūsų baznyčias.........ateini,ir išeini...
Asmeniškai po baznyčias nevaikštau-mano Dievas visada su manimi friends.gif ,bet gyvieji akmenai......gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2006 02 12, 14:34)
bet gyvieji akmenai......gerai  thumbup.gif

Ir eina į tas pačias bažnyčias tongue.gif
Atsakyti
Kažkada seniai seniai buvau aš tarpe jų rolleyes.gif tai mano nuomonė tik pati geriausia rolleyes.gif
Beje, Karbynės minėtoji Atsinaujinimo diena vyko kaip tik šiandien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2006 02 12, 20:55)
Beje, Karbynės minėtoji Atsinaujinimo diena vyko kaip tik šiandien smile.gif

O kita kada bus? ax.gif Pati nare nebuvau, bet kartu būt įvarių renginukų metu tekdavo (tikiuos dar ir teks). Tai prisiminimai irgi nešalti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 02 12, 22:42)
O kita kada bus?

Balandžio 23 d. (Atvelykio sekmadienį)
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2006 02 12, 20:55)
Kažkada seniai seniai buvau aš tarpe jų  rolleyes.gif tai mano nuomonė tik pati geriausia  rolleyes.gif
Beje, Karbynės minėtoji Atsinaujinimo diena vyko kaip tik šiandien smile.gif

gaila, kad negalėjau sudalyvauti, pas mus kaimuke nėra "Gyvųjų akmenų" unsure.gif verysad.gif kažkada Kaune, VDU didž. salėj vyko, nu pasaka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dendriukė @ 2006 02 19, 23:46)
Balandžio 23 d. (Atvelykio sekmadienį)

o kur?
Atsakyti
Aha, kažkada pažinojau kelis akmenis, paskui ryšys nutrūko, bet būtų baisiai įdomu vėl pas juo nuvaryt. Gal jie turi kokį saitą?
Atsakyti