Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kėdainiuose

Sveiki,
bandžiau ieškoti, gal kuri gimdėte Kėdainiuose, bet taip ir neradau.
Pačiai teks gimdyti jau už poros mėnesiukų, bet dar nenusprendžiau nei kaip, nei pas ką.
Norėčiau sužinoti, gal kuriai teko gimdyti Kėdainiuose.Idomu, pas kurį gydytoją būtų geriau papulti.Labai lauksiu atsiliepimų.
Atsakyti
Gimdžiau prieš 4mėn.pas gyd. Said Makari tel. +370 680 87 791 Labai fainas gyd., atydus, malonus ir kas svarbiausiai nesugadintas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksis: 31 sausio 2006 - 23:18
ax.gif labutis,pirmąjį vaiką gimdžiau prie Kaminsko tel.868737036,nieko blogo negaliu pasakyti.Dabar vėl laukiuosi,bet irgi nebežinau ką pasirinkti ar Kaminską ar Said Makari doh.gif
Atsakyti
Sveikutė,aš gimdžiau kėdainiuose ,tiesa senokai,bet tai nepergyvenk,personalas tiesiog nuostabus,ypač kai turiu su kuo jau palygint(esu Jonaviete,tai pirma gimdžiau Jonavoje).Tiesa pasitaikė man tas pats garsusis Kaminskas,manau tikrai gali gimdyt pas jį thumbup.gif
Atsakyti
o man teko laimė gimdyti prie dviejų gydytojų, nes kol vaikelis susiruošė išlįsti, spėjo gydytojai pasikeisti.
pačią pradžią, svarbiausią ir sunkiausią darbą, padarė gyd. Kaminskas. konkretus žmogus, be jokių lia lia lia, išmanantis savo darbą. o po to jau visą fizinį darbą dirbom su akušere Žičkiene. ačiū jai labai labai. į gimdymo galą, kai jau matėsi vaiko galvutė, kažkaip netyčiom prie gimdyklos (mano nelaimei) pasipainiojo Makari. tai po jo rankų prikišimo, aš porą parų negalėjau be ledo ir nuskausminančių apsieiti. ir dar jis mane baisingai apgavo dėl vaiko lyties, nors garantavo (pasak jo paties) 99,9%. beje, ir akušerės nėra geros nuomonės apie jį.
tačiau daugelis moterų Makari labai giria. tiesiog manau, nuo pačios gimdyvės priklauso, ar jai reikia tvirto, aiškaus, konkretaus žmogaus, ar tokio ciamcia laimcia.
tiesa, apie gyd. Kaminską dauguma atsiliepia kaip apie pasipūtusį, tačiau tai nė kiek nesuprastina jo darbo kokybės. o mano patarimas, tai susidraugauti su akušerėm, nes būtent jos atlieka tą juodą darbą: padeda per sąrėmius, per gimdymą, kerpa, siuva ir pan.
Atsakyti
QUOTE(jkrista @ 2006 02 23, 14:40)
o man teko laimė gimdyti prie dviejų gydytojų, nes kol vaikelis susiruošė išlįsti, spėjo gydytojai pasikeisti.
pačią pradžią, svarbiausią ir sunkiausią darbą, padarė gyd. Kaminskas. konkretus žmogus, be jokių lia lia lia, išmanantis savo darbą. o po to jau visą fizinį darbą dirbom su akušere Žičkiene. ačiū jai labai labai. į gimdymo galą, kai jau matėsi vaiko galvutė, kažkaip netyčiom prie gimdyklos  (mano nelaimei) pasipainiojo Makari. tai po jo rankų prikišimo, aš porą parų negalėjau be ledo ir nuskausminančių apsieiti. ir dar jis mane baisingai apgavo dėl vaiko lyties, nors garantavo (pasak jo paties) 99,9%. beje, ir akušerės nėra geros nuomonės apie jį.
tačiau daugelis moterų Makari labai giria. tiesiog manau, nuo pačios gimdyvės priklauso, ar jai reikia tvirto, aiškaus, konkretaus žmogaus, ar tokio ciamcia laimcia.
tiesa, apie gyd. Kaminską dauguma atsiliepia kaip apie pasipūtusį, tačiau tai nė kiek nesuprastina jo darbo kokybės. o mano patarimas, tai susidraugauti su akušerėm, nes būtent jos atlieka tą juodą darbą: padeda per sąrėmius, per gimdymą, kerpa, siuva ir pan.

Atsakyti
Kedaineciam pasiseke! biggrin.gif Labai puikiai daktarai ir akuseres!
Pagimdziau cia 8 vaikus! 7 mergaites ir 1 berniuka !Visi begalo demesingi !Puikiai atlieka sava darba ir daktare Cipiene!(prie jos gyme 2 mano anukai) thumbup.gif
Labai visems dekinga uz demesi,pagalba,...
Manau,kad kedaniskems nera ko bijoti! Ten dirba puikia komanda!
Linkiu sekmes!!!! biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes.ir as pries 2menesiu gimdziau kedainiuose.Mano nelaimei gymdymo diena budejo ADEIKIENE ir didelei laimei AKUSERE ZICKIENE. Diena pries teko sudalyvaut seneliu auksinese vestuvese o is ju i ligonine.tai gerb. gydytoja Adeikiene suzinojusi kad as is vestuviu tai labai sudirbo ir vos nevisokiais zodziais iskoliojo tai net apsiverkiau.paskui ji pasirode tik per pati gimdyma bet tada buvo tik:stum mergaite stumk...nes salia manes vyras buvo ir patykekit kokia auksine buvo.O del akuseres Zickienes tai labai as patenkinta jei ateityje dar gimdyciau tai tik su ja.manes ji nepaliko nei minutei,buvo su manim ir snekejom,masazavo nugara man. thumbup.gif o ir dabar gatvei susitikus visada sustoja pasneket thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ACIU AKUSEREI ZICKIENEI biggrin.gif
prie kaminsko gimde mano kelios drauges tai liko patenkintos,o del makari tai tikrai neiciau pas ji nei pastojus ir nenoreciau kad butu per gimdyme...mano kelios pazystamos juo labai nusivyle...jis jom skiede kad ju kinderiukai labai dideli (apie 4,5-5kg)ir pacios nepagimdys teko joms daryt cezario pjuvius ir ka jus manot vienai gime mergyte 2kg600g kitai berniukas 2kg750gr
Na as cia ir prirasiau bet jau jums sprest ir pritarsiu jkrista akuseres atlieka visa darba...SEKMES APSISPRENDZIANT
Atsakyti
Norejau gimdyt arba pas Cipiene (nes pas ja lankiaus thumbup.gif ), arba pas Kaminska ax.gif nuvykus gimdyt - pamaciau Kaminska - tai tikrai gera paliko - patapau rami kaip belgas thumbup.gif man pasiseke, nes dvi akuseres dalyvavo - pamainos keites blush2.gif tai abiem, esu be galo dekinga, nes jos atlieka visa darba...nors ir daktaras laba padejo man ant pacio galo thumbup.gif thumbup.gif zodziu, komanda tikrai nenusivyliau thumbup.gif o nenorejau gimdyt pas Makari blush2.gif
Atsakyti
Jums pasiseke, o as tai buvau pakliuvusi i gyd. Nacienes rankas, tai vos koju nepakraciau. Nesiulyciau pas ja gymdyt. mad.gif
Atsakyti
mane visą laiką prižiūrėjo Adeikienė, tai prisiklausiau visko, ir kad nepagimdysiu, kad vaisius LABAI didelis, o gimė tai 2kg 470g biggrin.gif O gimdžiau tai prie akušerių, gydytoja gal tik kartą buvo galvą įkišus, matyt, nekėliau problemų
Atsakyti
na pas mane adeikiene taip pat du kartus tik buvo ir to su ironija pasake akuserem "darykit ka norit vistiek pagimdys", bet man ir ramiau buvo kai jos nebuvo salia smile.gif
Atsakyti