Įkraunama...
Įkraunama...

Galiu padėti

Mielos mamytes,
Man reikia is Jusu informacijos apie Kaune gyvenancias vienisas mamas, kurioms is tikruju reikia paramos. Mielai istiesciau pagalbos ranka.
Svarbu, kad mamyte butu negerianti, nevartojanti narkotiku, neteista ar dar kokia. Tiesiog gyvenimo nelepinamas zmogus.
ACIU
Atsakyti
QUOTE(rojukas @ 2010 11 05, 23:01)
Mielos mamytes,
Man reikia is Jusu informacijos apie Kaune gyvenancias vienisas mamas, kurioms is tikruju reikia paramos. Mielai istiesciau pagalbos ranka.
Svarbu, kad mamyte butu negerianti, nevartojanti narkotiku, neteista ar dar kokia. Tiesiog gyvenimo nelepinamas zmogus.
ACIU

As zinau kaune viena mama , su vaiku visa istorija http://www.supermama...?...=17208&st=0tikrai praverstu pagalba .
Atsakyti
Sveiki o kedainiuose gyvenanciai mamai ar padetumet. Visa istorija apacioje esancioje nuorodoje po parasu
Atsakyti
QUOTE(rojukas @ 2010 11 05, 21:01)
Mielos mamytes,
Man reikia is Jusu informacijos apie Kaune gyvenancias vienisas mamas, kurioms is tikruju reikia paramos. Mielai istiesciau pagalbos ranka.
Svarbu, kad mamyte butu negerianti, nevartojanti narkotiku, neteista ar dar kokia. Tiesiog gyvenimo nelepinamas zmogus.
ACIU

as irgi noreciau padeti tokiai seimai, rasykit i AZ, jei zinot kam tikrai reikia pagalbos vit
rubais, zaislais, vitaminais... 4u.gif
Atsakyti
Padėčiau vienišai sunkiai besiverčiančiai forumo mamai pradžiuginti jos vaikutį/vaikučius Kalėdų dovanėlėmis. Juk Kalėdų senis turi daug stebuklingų pagalbininkų, ane 4u.gif ?

Vilnius

Prašom į a.ž.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soul: 10 gruodžio 2010 - 14:00
QUOTE(dimiciukiene @ 2010 11 14, 10:33)
Sveiki o kedainiuose gyvenanciai mamai ar padetumet. Visa istorija apacioje esancioje nuorodoje po parasu


dimiciukiene, tegu mane nubaudžia moderatorės, bet parašysiu. tarkim kėdainietes atgrasė vien įkyrus pagalbos prašymas. net nebesinori padėti tokiu atveju. jūs ir dabar visose temose rašot tą patį.
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2010 12 10, 14:58)
Padėčiau vienišai sunkiai besiverčiančiai forumo mamai pradžiuginti jos vaikutį/vaikučius Kalėdų dovanėlėmis. Juk Kalėdų senis turi daug stebuklingų pagalbininkų, ane  4u.gif ?

Vilnius

Prašom į a.ž.

padekit mums RASU 24 b 2
Atsakyti
Tikiu, kad jū9sų pagalba labai praverstų šiai mamytei:
http://www.supermama...howtopic=678691
Atsakyti
Laba, as irgi noreciau padeti vienisai mamai, ar seimai kuri sunkiqai verciasi ax.gif gal vaistukais, maistu, jei zinote kam reikia pagalbos is Alytaus, Druskininku, Varenos....zodziu aplink Alytu visi miestai, parasykite i AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egle_p: 27 gruodžio 2010 - 12:20
Pasirodo sis skelbimas suveike smile.gif Aciu visoms, kad padedate ir prisidedate prie geru noru, bei darbu.
Jau radau kelias mamytes, kurios prieme mano pagalba.
Atsakyti
Kas galit ir norit padėti, kreipkitės į savo gyvenamosios vietos socialinės paramos skyrius, seniūnijas - ten tikrai žinos karščiausius taškus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katleja* @ 2010 12 27, 14:13)
Laba, as irgi noreciau padeti vienisai mamai, ar seimai kuri sunkiqai verciasi  ax.gif gal vaistukais, maistu, jei zinote kam reikia pagalbos is Alytaus, Druskininku, Varenos....zodziu aplink Alytu visi miestai, parasykite i AZ  4u.gif

Kaip supratau Jusu paramos siulymas netikras g.gif
Atsakyti