Įkraunama...
Įkraunama...

Žagarėliai-gėlytės

Pagelbekit, prasau.... Ieskau nusipirkti zagareliu formele(gelyte ant ilgo kotuko), tik niekur nerandu... Ar ju jau nebebuna pirkti? Ziauriai pasiilgau tu zagareliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 07 liepos 2011 - 17:28
Labuka,as ilgai ju ieskojau,bet taip ir neradau,bet visai neseniai uzsisakiau ,stai sitas,kolkas ,dar ju negavau,tik pries pora dienu pirkau,kai gausiu,galesiu parasyti apie kokybe 4u.gif
http://cgi.ebay.co.u...=item4153875c83
Atsakyti
Buvau parodoje ir kaip nusipirkau ta kota biggrin.gif
Jais prekiaus www.pjaustykles.lt bet siame puslapyje dar ju nera, nes juos atsiveze imone tik pries keleta dienu mirksiukas.gif Bet pasiskambink ju nurodytais kontaktais ir pasiteirauk tikrai galesi ir is ju uzsisakyti, vieno koto su figurele kaina 10 Lt (buvo sirdutes, gelytes ir drugelis) 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif merginos as ta formele turiu is senu laiku,bet nezinau recepto gal kas galit padeti,jie man nesigauna,o taip noreciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2010 11 07, 19:01)
Labuka,as ilgai ju ieskojau,bet taip ir neradau,bet visai neseniai uzsisakiau ,stai sitas,kolkas ,dar ju negavau,tik pries pora dienu pirkau,kai gausiu,galesiu parasyti apie kokybe  4u.gif
http://cgi.ebay.co.u...=item4153875c83

sveikutes,as ir is ju pirkau ta forma.as pirkau spalio 14,tai dar iki dabar neatveza,na ten buvo parasyta iki 26 dienu.tai vis laukiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aciukas 4u.gif Bandysiu i www.pjaustyke.lt kreiptis, jei ne, lieka ebay smile.gif
Atsakyti
pjaustykle.lt net su receptu bigsmile.gif
Atsakyti
užsakiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 11 10, 12:17)
užsakiau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nerandu kiek atsisiuntimas kainuoja g.gif
Atsakyti
Geras, taip ilgai ieskojau thumbup.gif
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2010 11 10, 13:21)
Nerandu kiek atsisiuntimas kainuoja  g.gif

Aš skambinausi, nes buvo problemų su prisiregistravimu, tai sakė, kad siuntimas gal 3,5 kainuos.
Atsakyti
Gavau jau ax.gif ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dabar bandysiu receptukus.Bendra kaina su siuntimu 13 Lt
Atsakyti