Įkraunama...
Įkraunama...

Nebelankysim darželio - kaip nutraukti sutartį?

Nusprendžiau, kad nebelankys mano vaikas darželio. Dabar ruošiuos nešti prašymą nutraukti sutartį.

Įdomu pasidarė kaip viskas vyksta - nuo kada nutrauks man tą sutartį, ar nuo tos dienos, kaip parašysiu, ar nuo mėnesio galo. Kur ateis sąskaita susitmokėti - man į namus?

Žinau, kad viskas surašyta sutartyje, bet įdomu kaip praktiškai viskas vyksta, nes kartais realybė skiriasi nuo surašytos tvarkos.
Atsakyti
QUOTE(Keli Mutu @ 2010 11 08, 09:38)
Nusprendžiau, kad nebelankys mano vaikas darželio. Dabar ruošiuos nešti prašymą nutraukti sutartį.

Įdomu pasidarė kaip viskas vyksta - nuo kada nutrauks man tą sutartį, ar nuo tos dienos, kaip parašysiu, ar nuo mėnesio galo. Kur ateis sąskaita susitmokėti - man į namus?

Žinau, kad viskas surašyta sutartyje, bet įdomu kaip praktiškai viskas vyksta, nes kartais realybė skiriasi nuo surašytos tvarkos.


O kokią sutartį pasirašėt su darželiu g.gif Šiai dienai sutartis sudaroma pradėjus lankyti priešmokyklinio ugdymo sutartį. O lankant lopšelio/darželio grupes sutartis nesudarinėjama.
Nueisit į darželį, parašysit prašymą nuo kada nelankysit darželio. O mokėjimo kvituką reikės ateiti patiems pasiimti. Arba pati galit paskaičiuoti lankytas dienas ir apmokėti iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 11 08, 11:56)
O kokią sutartį pasirašėt su darželiu  g.gif Šiai dienai sutartis sudaroma pradėjus lankyti priešmokyklinio ugdymo sutartį. O lankant lopšelio/darželio grupes sutartis nesudarinėjama.
Nueisit į darželį, parašysit prašymą nuo kada nelankysit darželio. O mokėjimo kvituką reikės ateiti patiems pasiimti. Arba pati galit paskaičiuoti lankytas dienas ir apmokėti iš anksto.


O tai taip, grupė priešmokyklinė, tai ir sutartis dėl to yra smile.gif Tai kaip suprantu parašysiu, kad noriu nutraukti sutartį nuo tada ir tada ir viskas. O su apmokėjimu tai kaip čia parašėt kažkaip panašiai ir bus tikriausiai, žiūrėsiu.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keli Mutu @ 2010 11 08, 11:19)
O tai taip, grupė priešmokyklinė, tai ir sutartis dėl to yra smile.gif Tai kaip suprantu parašysiu, kad noriu nutraukti sutartį nuo tada ir tada ir viskas. O su apmokėjimu tai kaip čia parašėt kažkaip panašiai ir bus tikriausiai, žiūrėsiu.

Ačiū 4u.gif

okodel norejot nebevest ar kitur ejot man tokia mintis ir kyla bet dar vis laukiu kol adaptuosis,gal pasikeis kas
Atsakyti
Gal zinot kuri kokia forma rasyt prasyma sutarties nutraukimui?
Atsakyti
nu va vel laisvu vietu turesim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita-78 @ 2012 08 31, 15:58)
Gal zinot kuri kokia forma rasyt prasyma sutarties nutraukimui?

Laisva forma. Pvz:

'' Prasau isbraukti mano sunu/dukra Vardas Pavarde is lankanciu ''Zyluciu'' grupes saraso nuo 2012m-00-00 dienos ''

Nuo tos dienos kuria nurodysit prasyme, ir bus sutarties nutraukimo data.
Tik zinoma su visais rekvizitais prasymas turi buti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziedute: 01 rugsėjo 2012 - 10:31
Labai aciu
Atsakyti