Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

user posted image
Atsakyti
sena tema

pakartoju klausimą ar kas lankėtės Dainavos turguj esančiam Leilos salone? Kokie atsiliepimai apie kirpėjas?
Atsakyti
Vakar buvau parodoje ir sustojau prie grozio centro Andre stendo, galvojau pasiteirausiu, kiek cia kainuotu mano plaukucius patvarkyti, t.y. saknis padazyti, ir visa plauku spalva suvienodinti. Mano plaukai gan ilgoki ir ju gan daug. Taigi 400 uz dazyma ir 200 uz kirpima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sharike78 @ 2010 11 15, 10:41)
Vakar buvau parodoje ir sustojau prie grozio centro Andre stendo, galvojau pasiteirausiu, kiek cia kainuotu mano plaukucius patvarkyti, t.y. saknis padazyti, ir visa plauku spalva suvienodinti. Mano plaukai gan ilgoki ir ju gan daug. Taigi 400 uz dazyma ir 200 uz kirpima smile.gif


neisivaizduoju kiek moteru sau tai gali leisti 4u.gif nesuvokiamai dideles kainos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sharike78 @ 2010 11 15, 10:41)
Vakar buvau parodoje ir sustojau prie grozio centro Andre stendo, galvojau pasiteirausiu, kiek cia kainuotu mano plaukucius patvarkyti, t.y. saknis padazyti, ir visa plauku spalva suvienodinti. Mano plaukai gan ilgoki ir ju gan daug. Taigi 400 uz dazyma ir 200 uz kirpima smile.gif

blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sharike78 @ 2010 11 15, 10:41)
400 uz dazyma ir 200 uz kirpima smile.gif

Nelabai tikėtina - tai gal pasakė, pas kokį čia meistrą?

Atsakyti
aš tai įtariu, kad čia: kirpimas 200; ir kirpimas ir dažymas kartu 400.
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2010 11 17, 16:14)



bet vistiek ziauriai daug 4u.gif
Atsakyti
taip, man tai čia žiauriai brangu, bet, kadangi gyvenu šalia, tai matau, kad ne visoms čia per brangu ir klientų jie turi
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif cia jau kaina perdeta ryskiai doh.gif idomu koki jau ten stebukla uz tokia kaina man padarytu g.gif ta pati koki ir kita gera kirpeja tik uz 100lt lotuliukas.gif
Atsakyti
Vieniems nebrangu kiekviena vakara valgyt restorane,pirktis brangiausiose parduotuvese smutkes ir t.t.,kaip ir "nelygis" eiti i pigesne kirpykla...kol yra klientu turinciu pinigu ir mokanciu tokias kainas, tol tokie salonai ir gyvuoja... irnesakyk.gif
Atsakyti
Kas menesi dazant plaukus, metams tai atsieitu 4800lt, neblogai nu doh.gif Nedaro stebuklu tas andre, mano drauges plaukai siek tiek sukasi, tai sugalvojo pasidaryt chemini garbanojima, tipo naturalesni kazkoki, ir antra diena viskas issileido, sumokejo 300lt, tai 100lt grazino, kiti tipo uz kirpima galiuku blink.gif
Atsakyti