Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės Suomijoje

Tesiam savo pokalbius toliau, ir dikutuojam cia... 4u.gif
Atsakyti
Na ir užsipuolėt gi mane visos blink.gif Niekas ir nesako,kad visai nėra pagarbos Suomijai,bet tiesiog išsakiau savo nuomonę kokie dalykai kliūva mums ar iškart viską turėjau išdėstyti,kas ten labai man patinka. Nesu ten gyvenusi,tad dar nežinau kas man ten patiks,bet žinoma bus kas ir patiks. Kas ten klausė,kas iš mūsų suomis ar kas gyveno ten,tai sakau,kad mano vyras suomis ir jo darbas būtent ten,todėl ir negalim kol kas gyventi kitur. Ir nebūtinai žmogui turi būti būtent ta šalis,kuri jį šiuo metu išmaitina. Išmatina taip,bet yra ir kitų dalykų kodėl kitoj šaly jautiesi gerai ar geriau.
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 11 09, 00:00)
Na ir užsipuolėt gi mane visos blink.gif


Nemanau, kad tave uzsipuole. Virs temos jau ilgokai kabojo juodas debeselis. As dar savaitgali apie viska pasisakiau..Tos kurios tylejo, matyt, tik dabar prapliupo.... 4u.gif
Atsakyti
Žmonės visi skirtingi ir su skirtigais porėkiais,pomėgiais,požiūriu į gyvenimą,bei požiūriu į vieną ar kitą šalį. Negali gi visi žmonės šnekėt tą patį ir turėt tą pačia nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 11 09, 00:00)
Na ir užsipuolėt gi mane visos blink.gif  Niekas ir nesako,kad visai nėra pagarbos Suomijai,bet tiesiog išsakiau savo nuomonę kokie dalykai kliūva mums ar iškart viską turėjau išdėstyti,kas ten labai man patinka. Nesu ten gyvenusi,tad dar nežinau kas man ten patiks,bet žinoma bus kas ir patiks. Kas ten klausė,kas iš mūsų suomis ar kas gyveno ten,tai sakau,kad mano vyras suomis ir jo darbas būtent ten,todėl ir negalim kol kas gyventi kitur. Ir nebūtinai žmogui turi būti būtent ta šalis,kuri jį šiuo metu išmaitina. Išmatina taip,bet yra ir kitų dalykų kodėl kitoj šaly jautiesi gerai ar geriau.


Tai pala, nesi gyvenus tenai, bet žinai kas nepatinka, o va kas patinka sužinosi, kai pagyvensi g.gif
Niekas čia nieko nepuola, ne gyvūliai esam laukiniai, kad pulti ką, kaip ir sakiau, viskas susiveda į "nuomonės išsakymą", kurią mes lygiai taip pat išdėstėm, kaip ir tu. Jei jau parašei savo nusiskundimus viešai, tai ir tikėkis viešos reakcijos į juos, ar čia būtinai mes pritarti ir palinksėti turėjom? Manau, kad ne.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 11 09, 00:10)
Žmonės visi skirtingi ir su skirtigais porėkiais,pomėgiais,požiūriu į gyvenimą,bei požiūriu į vieną ar kitą šalį. Negali gi visi žmonės šnekėt tą patį ir turėt tą pačia nuomonę.


Tai džiugu, kad pritari, jog visi esame skirtingi, bet kažkodėl emocijos ima viršų, kai ta nuomonė ir požiūris nesutampa su tavo, ar ne? smile.gif
Na visgi tikiuosi, kad kai atvažiuosi, pakeisi savo nuomonę ir tikrai rasi dalykų, kurie tinka ir patinka, nes kitaip gali būti per sunku gyventi. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Kucheriashka, nepergyvenk, kraustymasis gyventi i nauja sali visada kelia baimes ir panika....bet busi ne viena!!!! manau mylimiausias zmogus pashoneje yra svarbiausia,,,o pazinti mylimiausio zmogaus sali ir is kur jis yra kiles, manau yra puikus issukis:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudoji Cheburashka: 08 lapkričio 2010 - 23:26
Citrina,jokios emocijos neima viršų. Tiesiog tavo tokia frazė buvo,kad nesupranti tokio varymo ant šitos šalies. Joks čia ne varymas,kaip tu išsireiškei,tiesiog pasakiau,kas man nepatinka. Apie šią šalį ištisai girdžiu iš savo vyro ir būtent tuos visus dalykus,kurie jį kabina ir erzina,o kadangi esam labai abu impulsyvū ir panašaus charakterios,tai už tai mums abiems bus sunku priprasti prie visos šitos suomių lėtos sistemos. Jis visada ten gyveno ir visada daug kas erzino,bet pagyvenęs LT dar labiau nervuojasi,kadangi turi su kuo lyginti biggrin.gif Bet yra kaip yra ir teks susitaikyti su daugelių dalykų. Kol kas neturim kitos galimybės gyventi kitur visa šeima. Bet neatmetam galimybės,kad po kažkiek laiko išskikraustysim į kažkokią kitą šalį ir nebūtinai į LT.
Papildyta:
Rudoji Cheburashka,ačiū didelis už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
g.gif Įdomiai, merginos, suvokiat "nuomonės išakymą" g.gif Ir nereikia sakyti, kad neužsipuolėt, nes būtent tą ir padarėt... Man keista - nejaugi tos, kurios čia advokatauja nuomonei "neapkalbinėkim Suomijos", tikrai nematot čia nė vieno minuso? O jei matot, tai kam reikia iškart į kažkieno pasakymą, kad kažkas visgi čia nėra tobula, atsakyti "nepatinka, tai negyvenk"? Atrodo, jau ne paauglės esam, suaugusios, kurios lyg ir turėtų suprasti, kad ne viskas pasaulyje tik juoda ir balta, ne visada gyvenimas susidėsto tobulai ir tenka ieškoti kompromisų, tenka prisitaikyti ir ieškoti išeičių. Ir, regis, turėtume būti tos, kurios supranta, kad periskraustyti į naują šalį visada yra baisu, o dar baisiau, kai girdi apie ją neigiamų dalykų, o dar šimtą kartų baisiau - su vaikais... Ir turėtume palaikyti, nuraminti, būtent - parodyti didžiuosius šalies pliusus, kurie galbūt atsvertų tą neigiamą susidarytą nuomonę... O jūs iškart "tai ko tada čia važiuoji"... Keistas man toks požiūris, kraštutinis, ir visai nedraugiškas.
Pradžioje atrodė, kad šita temelė labai teisinga, daug info, merginos patirtim gali pasidalinti... bet kol kas vienintelė liepsnikė konstruktyviai kažką paaiškina, o iš kitų tik nuomonės, emocijos ir kategoriškumas... Aš asmeniškai jau net nedrįsčiau čia bent užsiminti, kad kažkas Suomijoje man nepatinka... O tai atvirame forume jau rodo, kad kakas su nuominių dėstymu yra smarkiai negerai g.gif
Atsakyti
Va sikart jau as galiu pasakyti: Tigryte, pilnai tau pritariu 4u.gif biggrin.gif

Beveik neabejoju, kad atvaziavusi cia Kucheriaska ras sau labai geru dalyku ir ta baime isgaruos. Bet tikrai cia jau baisu darosi pasisakyti ax.gif Aisku, nemalonu, jeigu vyrauja vien neigiamos emocijos, bet - atsiprasau - ar turejau dziugauti, kai mano kudikio tris menesius neregistravo del biurokratu siauraprotiskumo (kuri jie patys veliau pripazino)? O uzvakar, pvz, Finnairo stiuardeses mane iki asaru privede, kai buvau ileista i lektuva su kudikiu pati paskutine (nors stovejau ten ir prasiau pagalbos triskart) ir tada dar paaiskejo, kad vietos pasideti paltui ir rankiniam bagazui nebera, nes as cia taip velai blink.gif Tai lyg ir butu tema forumo pasisakymui, bet jau nebegaliu pasipasakoti, nes vel gausiu per galva biggrin.gif

Is vienos puses, pritariu, kad labai daug kas priklauso nuo nusiteikimo (pvz, man nepaprastai patinka Paryziuje, todel net saligatviais plaukiojantys s... ten netrukdo biggrin.gif ). Kita vertus, esu Suomijoje toli grazu nebe pirmus metus, ir kai kurie dalykai susikaupe tik siemet, anksciau kitaip i juos ziuredavau, tad sunku pasakyti, ar cia as pasikeiciau, ar Suomija keiciasi smile.gif

Beje, manes Neuvoloj niekas neklause, ar nesergu depresija smile.gif Gal be reikalo? g.gif lotuliukas.gif

Gyvenkim draugiskai - nera reikalo kryzium gult nei uz, nei pries Suomija biggrin.gif
Atsakyti
Nu, cia kazkaip jau idomu gavosi biggrin.gif

forumas skirtas isreiskti nuomone... o ne su visais sutikti del nuomones

o pasakymas, kad sitas forumas nebeidomus ir bijom cia kazka pasisakyti, irgi vaikishkumo zenklas...demokratija vistik


Kucheriashka pati pradejo koshe, kadangi krastitunumais pradejo vardyt, kaip viskas nepatinka, kaip bus blogai, kokie visi leti ir visiems darbas dzin....tai yra labai stiprus pasakymas , todel tokia reakcija ir gavosi...manau paprasciausiai Kuceriashka teisingai neisdeste minties, kad pergyvena, bijo, nezino kas laukia...o kai pradejo, kad vos ne depresija kyla kad reikia vaziuoti i Suomija, tai tikrai labai naturalus klausimas kyla kuriu velniu tada:) ir as manau, kad cia nebuvo puolimas, bet paprasciausiai idomu..ar tik vyro pasakojimai toki ivaizdi sudaro? nes pagal manishkio pasakojimus cia ir kiaules gali skraidyti lotuliukas.gif

Kucheriashka laikykis ir nepergyvenk, man atrodo idomiui siurprizu taves atvaziavus cia laukia:)
Atsakyti
QUOTE(Rudoji Cheburashka @ 2010 11 09, 12:00)
o pasakymas, kad sitas forumas nebeidomus ir bijom cia kazka pasisakyti, irgi vaikishkumo zenklas...demokratija vistik

NEvaikiska butu visu pirma isiskaityti i tai, ka zmogus parase. Kalbu dabar ne apie Kucheriashka, o apie savo ankstesnius postus, nes jau tada susidare nuomone, neva man VISKAS Suomijoje blogai, tai kodel tipo cia tada vaziuoti? Nezinau, kokio amziaus ar naivumo reikia buti, kad, pvz, mylimame zmoguje, kaip ir salyje, izvelgti vien tik gerus bruozus smile.gif Ir jau anaiptol nereiskia, kad jeigu pasakai, kad tau vienoj ar kitoj istaigoj kazka blogai padare, esi totalus salies priesas.
O pasakyti as nebiijau. tiesiog nemalonu vietoje palaikymo (kur bunu tikrai teisi konkreciu atveju, o ne globalioj priestaroj pries visa sali) sulaukti kazkokiu globaliu apibendrinimu.
Atsakyti
o idomu ar siandien snigs g.gif ?
Atsakyti