Įkraunama...
Įkraunama...

Camelia

Labai noreciau auginti Camelia medeli (lietuviskai Kamelija), prisegu foto. Tik dar neteko matyti pirkti.. Gal kas auginate? Gal galite pasidalinti auginimo patirtim? O gal ir parduot turit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 02 01, 14:50)
Labai noreciau auginti Camelia medeli (lietuviskai Kamelija), prisegu foto. Tik dar neteko matyti pirkti.. Gal kas auginate? Gal galite pasidalinti auginimo patirtim? O gal ir parduot turit? smile.gif



Labai gražus medelis thumbup.gif
Atsakyti
kamelijų būna pirkti, kaip ir visokių kitokių gėlių. tačiau pas tave fotkėj- bonsajus, o tai reiškia, kad nusipirkus tu jos tokios (taip atrodančios) vis tiek neturėsi arba reikės daug metų, kad tokį grožį užsiauginti.
Greičiau jau gali turėti šiaip krūmelį, kuris, jei pavyks žydės.

Aš tai iš užsienio parsivežiau kamelijos sėklų, tik nežinau ar kas dygs iš jų ar ne, o žydėjimo tai gal po kokių 3 metų reiktų tikėtis. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elos: 01 vasario 2006 - 15:06
nu taip, ten bonsas, bet man ir siaip kamelija tiktu. man ji grazi ir nezydinti, lapukai, sakutes grazios. na kaip kitoj prisegtoj foto.. bet pirkt kazko nemaciau vazonuose auginamu g.gif gal blogai ziurejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 02 01, 18:46)
nu taip, ten bonsas, bet man ir siaip kamelija tiktu. man ji grazi ir nezydinti, lapukai, sakutes grazios. na kaip kitoj prisegtoj foto.. bet pirkt kazko nemaciau vazonuose auginamu  g.gif gal blogai ziurejau  g.gif


Anksciau buvo pirkti Ermitaze, taip pat esu maciusi geliu parduotuveje priesais Ciurlionkes geliu turgeli (Vilniuje), bet kamelijos tikrai nepirkit, jei neturite ziemos sodo ar bent jau kokios nors sviesios nesildomos verandos kur ziema laikosi mazdaug 10 laipsniu temperatura ir nera sausas oras. Begalo sunkus auginti augalas (kaip ir gardenija).
Atsakyti
na reikes pasidairyti dar po parduotuves, as mat kaune esu. o vieta, kur ja auginti, tai tureciau. vis tiek labai norisi pameginti ax.gif
Atsakyti
na buvau aš gavus dovanų camelia 4u.gif , labai ją mylėjau, bet pastebėjau, kad žemėj atsirado, o gal buvo nuo pirkimo, tokių vabaliukų blink.gif , paskui išsiaiškinau, kad tai vėdarėliai (tokie kaip kaimo sklepuose ant bulvių būna) puoliau juos naikinti ir tai mono gražuolei nepatiko unsure.gif . tada ji numetė beveik visu pumpurus verysad.gif . pražydo tik vienas vienintelis , bet toks gražus wub.gif . po to ant lapų atsirado rudų dėmių ir ji numetus visus lapus numirė mega_shok.gif gal perlaisčiau, gal permylėjau nežinau, bet jau jos neturiu ir pirkti niekur nemačiau unsure.gif
Atsakyti
na, as parsisiunciau jos seklu, bandysiu taip issiaugint biggrin.gif beje, skaiciau, kad camelijai zeme turi buti su smeliu, tai matyt tas itakos augimui irgi turi ax.gif
Atsakyti
Yra maciau parduotuvese, tik kaina ju didele. Turbut tai gana lepi gelyte.
Atsakyti
O mano kamelijos sekla nedygsta jau gan ilgai cry.gif nežinau kiek čia bandyti laukti g.gif
Atsakyti
gal dregmes truksta? g.gif pas mane instrukcijoj parasyta, kad zeme turi buti pastoviai dregna
Atsakyti
Mačiau prieš keletą dienų pirkti nuostabiai gražių Kamelijų Vilniuje, žaliajame centre. Kaip tik užvežta buvo, dar net nesudėda. Mielai ir aš tokią įsigyčiau gražią gėlytę, bet kiek skaičiau tai ją tikrai sunku prižiūrėti, ir svarbiausia kad ji geriausiai auga žiemos sode ax.gif
Atsakyti