Įkraunama...
Įkraunama...

tai kas suvedė

Tai galbut pakankamai banalus vakaras, taciau man jis buvo pats nuostabiausias gyvenime!Is karto perspeju, kad tai ne toks vakaras per kuri jis man pasipirso, jis man nesipirso niekad ir tai ne vakaras, kuris baigesi labai intymiai, nors mes jau zinojome, kad savo gyvenime norime paskirti vienas kitam!

Musu pazinties vakara jis pasizadejo man vakariene, nors mane, kad vaikinai tiesiog negali gaminti merginom. Turbut nemane, kad su tokia vejavaike gali iseit kas nors rimta!Po triju menesiu as pradejau dirbti Jis is darbo grizdavo ankscia, tai vis pasiimdavo mano raktus ir leisdavo laika pas mane!Viena vakara darbe uztrukau iki 2nakties, griztu, o durys uzrakintos lyg ir nieks nelaukia!Beldziu atrodo tuscia, jau pradedu nervintis, galvojau uzmigo ir jau reiks eit ieskot kur miegot!Girdziu tik kad uz duru jau krepst krepst, pabudo, klausia, kas ten!Na kas dar gali but taip velai!!! Sako uzsimerk, as uzsimerkiu, nes per daug pavargus aiskintis!Sakau, kad ja, jis netiki, sako tikrai uzsimerk, as sakau JAU!jis atidaro duris, apsikabina, jauciu kad is su kostiumu!:) Pasidaro juokinga, bet kartu taip miela, kad apsakyt nena!Jis svelniai perbraukia mano veida roze, o as jauciu kaip jis jaudinasi ir dreba!Tada jis leidzia atsimerkt, pamatau ant grindu isdeliota vakariene, taures ir vynas, viskas apibarstyta roziu ziedlapiai ir visam kambari pilnazvakiu! Jis nuauna man batus ir ziedlapiu keliu veda mane i mano laime!Taip gera, kartu su mylimu zmogum, sedet ir megautis maistu, kai prisiglaust taip gera, kai jis ne kulinaras, o kepe blynus, gamino misraine!O dabar tiesiog rupinasi manim!Gera megautis ta siluma is jo vidaus!Jis visad gerbe mano nuomone ir mes tiesiog taip praleidom nakti, tiesiog salia!
Atsakyti
Labai įdomiai vyras sugalvojo pasitikt tave wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai labai miela ir šilta wub.gif ir tikrai romantiška wub.gif
Atsakyti
va cia tai romantika wub.gif wub.gif puiki istorija,kurstykit ir toliau savo meiles zidineli wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif tai va, dabar mes turime mazyli, labai gaila, kad viskas nera labai gerai, na genu nepakeisi!Taciau net neisivaizduoju, ka daryciau be savo mylimojo!Jis kai reikia salia, visad paguodzia, nors paciam jam turbut be proto sunku!Ir jei verkia stengias verkti kur nors kur asnematau, kad man skaudu nebutu!
Visad galvojau, kad neimanoma taip mylet kito zmogaus! Galvojau, kad bisos knygos, filmai - viskas yra nesamone! O dabar turiu kuo megautis kiekviena akimirka salia jo!Dziugina net svajos apie ji!
Atsakyti
Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Puiku, labai miela thumbup.gif . Manau, kad visos moterys tokiu akimirku noretu wub.gif . O idealiu vyru nera, tad dziaukis tuo, ka turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2006 02 05, 16:00)
Puiku, labai miela  thumbup.gif . Manau, kad visos moterys tokiu akimirku noretu  wub.gif . O idealiu vyru nera, tad dziaukis tuo, ka turi  mirksiukas.gif


dekui, 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Romantika wub.gif Bet ir kantrus iki 2 val. nakties. Iš tiesų gera kai turi žmogų šalia mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui uz mesteleta minty mirksiukas.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(marimaras @ 2006 02 06, 03:56)
dekui uz mesteleta minty  mirksiukas.gif



ner uz ka, perduosiu padekojima vyrui!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti