Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

Na, o kaip jūs mano mielosios planuojate nustebinti savo mylimus vyrus per valentino dieną? Gal turite kokių gerų minčių. Ko tais aš išsisėmiau. Dievinu daryti staigmenas.


Na galiu papasakoti vieną iš smagių mūsų švenčių. Buvo mano brangiausio gimtadienis. Aš jam nieko nežinant užsakiau viešbutį Druskininkuose savaitgaliuj. Ten įėjo visas malonumų kompleksas. Artėjant tai dienai įteikiau jam su kompu padarytą pačios pakvietimą romantiškai praleisti savaitgalį dviem. Jis žinojo, kad važiuojam į viešbutį į Druskininkus, o daugiau nieko. Tą dien sušokom į automobilį ir išlėkėm. Kai nuvažiavom jau buvo vakaras, tai mes tiesiai užtaikėme ant vakarienės. Aš viską jau buvau suderinusi su administratorėm telefonu, kad jos viską paruoš, kol mes tiesiog vakarieniausim. Pasidėjom daiktus ir nuėjom į viešbučio kavinukę. Užsisakėm ką vakarieniausim, alkoholio:)ir ramiai leidom laiką. Buvau sutarusi, kad vidury vakarienės man tipo paskambins iš darbo(tai būna dažnai, tai jis net nesureagavo). Man tipo reikės eiti į kambarį ale kokių dokumentų. Tokiu būdu aš galėjau nueiti į savo kambarį, kad jis nesuprastų nieko. Persirengiau nauja seksualia suknele, tinklinėm kojinėm, ilgais batais, paėmiau jo dovanėlę ir grįžau į kavinukę prieš tai davusi ženklą administratorei, kad ji kambaryje viską paruoštų. Jis buvo priblokštas mane tokią pamates. Tada aš jam įteikiau dovaną. Pasėdėjom šiek tiek.ir nusprendėm, kad laikas jau į kambarį. Kai grįžom, net pati nustebau(nors pati taip viską prašiau paruošti mergaičių). Kai atidarėm kambario duris visur buvo pilna žvakių. Tiek daug, ...rožių žiedlapių labai drinks_cheers.gif , šampanas. Na jo reakcija buvo ......nemoku papasakoti.....na toliau jau pačois nujaučiate:)Rytas buvo žavus. Pusryčiai į kambarį, vėliau buvau susitarusi dėl masažuotojos, buvo smagu. Visas tas dienas, nuo mano brangiausio veido nedingo šypsena. Jis buvo tikrai laimingas. Vis dar visiems apie tai pasakoja, tik niekaip nesupranta kaip man tai pavyko suorganizuoti, kad jis nieko nesuprastų. Na nelabai moku pasakoti, žodžiu jam patiko ir dėl to labai džiaugiuosi.
Atsakyti
va galiu papasakoti gal but banalia bet visai romantiska staigmena wub.gif
tai buvo pries 3 metelius,nusipirkau sex naktinukus,prideliojau zvakiu kambary begale.pribarsciau roziu ziedlapiu.valentino balionu,sampano butelis ir dvi taures su braskem.tiesa dar i stiklini bliuda idejau roziu ir kelias plaukencias degances zvekutes,o dovanu puodeli su mano nuotrauka,i dideli maisiuka,ir daug spalvotu popieriu wub.gif .grizes mano darabtinis vyras tada dar buvo draugas nusiprause pavalge viskas buvo suslepta kol jis valge as viska sudejau kambaryje pati nubegau persirengiau greit buvau su chalatu 4u.gif
ir sakau eik i kalbary tuoj ateisiu,stebejau jo reakcija.kai atidare kambario duris buvo suzavetas.sustojo tarpdury keliom sekundem,apsidaire biggrin.gif ir iejo i kambari.o po keliu minuteliu atejau as visa grazi biggrin.gif be chalato tik su naktinukais wub.gif wub.gif thumbup.gif super patiko aisku butu malonu paneliai sulaukt tokios staigmenos bet man patinks stebint saviski wub.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Syga šaunuolė thumbup.gif pas mus šeimoj panašiai kaip ir pas jus-aš esu ta siurprizų organuzuotoja..po to visus metus brangusis visiems pasakoja.. tik ir man jau fantazija išseko...tavo idėja super thumbup.gif gal gali man parašyti į AŽ kokiuos čia poilsio namuos ir kiek apytiksliai kainavo?
Atsakyti
Na Syga tavo vyrui tikrai pasisekėwink.gif)nenuobodus gyvenimas:)liuks, super tongue.gif thumbup.gif aš jau seniai galvojau apie druskininkus ar birštoną, bet šiais metais ir vėl nepavyks, nes draugų vestuvės kaip tik tom dienom "valentiniškom"... g.gif
Papildyta:
aš tai žinau, kad jis labai labai nori šuniuko:)tik baisiai brangiai kainuoja. bet jau akys jo turbūt žibėtų visą savaitę...
Atsakyti
Viešbutis vadinosi ,,Galia". Bent jau tada buvo pasiūlymas savaitgaliui. Vadinosi romantiškas savaitgalis dviems. Į kainą įėjo dveji pusryčiai(šeštadienio ir sekmadienio rytams) ir dvi vakarienės(penktadienio ir šeštadienio vakarams). Galvojau bus prasčiau, bet visai nieko, masažas abiems(laiką patys pasirinkome, o ji buvo liuksiška), sauna su baseinu viena valanda(tą valandą ten nieko daugiau nebūna, galima užsirakinti ir smagiai pašėltijavascript:emoticon(':geda2:')), nakvynė nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio jei gerai prisimenu trečios valandos dienos. Tiesa dar kambaryje buvo šampano ir saldainukų. Tai viskas tuomet kainavo trys šimtai litų. Žodžiu internete geriausiai pasižiūrėk. Ten matysi kokiame korpuse labiau norėtum apsistoti. Mums kliuvo tikrai jaukus kambariukas. Žodžiu mums patiko. O dėl tų visų žvakių tariausi su administratorėm. Labai patiko jų noras padėti viską suruošti, jos tikrai pasistengė.
Ne taip jau labai ir brangu.
Bet pati šiai Valentino dienai nieko nebesugalvoju. Visgi tikiuosi, kad kas mestels kokią nors mažytę mintįjavascript:emoticon(':verysad:')
Atsakyti
Ale merginos tikrai mokat sauniai organizuoti romantiskus vakarus.. kad ir kaip butu gaila vyrai maziau isradingi. Na bent jau maziau tokiu sad.gif
Noreciau ir as kada tokiu panasiu staigmenu sulaukti.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2006 02 09, 12:07)
Ale merginos tikrai mokat sauniai organizuoti romantiskus vakarus.. kad ir kaip butu gaila vyrai maziau isradingi. Na bent jau maziau tokiu sad.gif
Noreciau ir as kada tokiu panasiu staigmenu sulaukti.... cool.gif

tikrai, kazkodel moterys isradingesnes...
Atsakyti
Pradžioje draugystės viskas atrodo rožinėm spalvom.
Romantiniai vakarai džiugina tiek vieną tiek kitą.
Kai gyveni su žmogum 7-10 metų, buitis suryja visą romantiką.
Darbas, vaikai .....
Noriu savo vyrui padaryti ką nor tokio ..... sudrebinti mūsų kasdienybę.
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2006 03 03, 17:12)
Pradžioje draugystės viskas atrodo rožinėm spalvom.
Romantiniai vakarai džiugina tiek vieną tiek kitą.
Kai gyveni su žmogum 7-10 metų, buitis suryja visą romantiką.
Darbas, vaikai .....
Noriu savo vyrui padaryti ką nor tokio ..... sudrebinti mūsų kasdienybę.

Aš tai tau pritariu, padaryk vyrui kažką...kad sudrebintų. Verta. Žinau pagal savajį. Po kokios mano staigmenos, ar šiaip nesamonės būna namie labai smagu. Jis kaip ant sparnų skrajoja. Smagu gi. O kas jei ne mes patys kurstysim tą ugnelę kad ji neužgestų ir metams bėgant smagiai rusentų, ar ne?
Atsakyti
Bet kaip super sugalvota thumbup.gif sveikinu ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif kaip aš norėčiau,kad man kas paruoštų tokią staigmeną,bet tikriausiai aš pati turėsiu pasistengti g.gif
Atsakyti