Įkraunama...
Įkraunama...

"Forum"

Gal yra mamyčių sportuojančių šiame klube rolleyes.gif įdomu kaip ten sąlygos, treneriai ir t.t. g.gif smile.gif
Ačiū už pasidalintą informaciją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aqville @ 2006 02 01, 16:19)
Gal yra mamyčių sportuojančių šiame klube rolleyes.gif įdomu kaip ten sąlygos, treneriai ir t.t. g.gif  smile.gif
Ačiū už pasidalintą informaciją mirksiukas.gif


Kazkur skaiciau, gal net tema tokia jau yra.... Pasakoja, kad treneriai tik paskui visokias zvaigzdes laksto (daug ten zinomu zmoniu lankosi), tai paprasti mirtingieji gal ju ir nelabai domina smile.gif Daug nieko nezinau, bet tiek esu girdejusi.
Domejausi kazkada pati, nes man butu labai patogu cia vaiksciot, tik kaina man neprieinama schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
Šiame klube neesu buvusi. Bet esu sportavusi pas trenere Irena, kai ji dirbo kitur. Tikrai labai gera trenere. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 02 02, 13:46)
Kazkur skaiciau, gal net tema tokia jau yra.... Pasakoja, kad treneriai tik paskui visokias zvaigzdes laksto (daug ten zinomu zmoniu lankosi), tai paprasti mirtingieji gal ju ir nelabai domina smile.gif Daug nieko nezinau, bet tiek esu girdejusi.
Domejausi kazkada pati, nes man butu labai patogu cia vaiksciot, tik kaina man neprieinama  schmoll.gif  tongue.gif

Visiskai netiesa schmoll.gif
Lankiau si kluba pakankamai ilgai, ir treneriai tikrai be galo paslaugus, ir tikrai visuomet paptys prieina, jei tik mato,kad esi pasimetes, stoviniuoji ar kazka negerai darai. Kai pirma kart atejau, tai visas 1.5 valandos is paskos kaip uodegele ir pravaiksciojo, viska rode, sake,kiek ir ko daryti, sudare programa-viskas nemokamai thumbup.gif
Kitus kartus visuomet priedavo,pasiteiraudavo, ar nereikia pagalbos,patarimo wub.gif
Nezinau-gal cia man taip pasiseke, bet nemanau,kad galejo sektis kiekvina miela karta lotuliukas.gif
Atsakyti
na ash tik apie treniruokliu sales trenerius galiu pasakyt, kad visi jie ten nerealiai paslaugus, jei mato, kad grybauji ant treniruokliu visada prieis ir pataisys ir dar maloniai pasishypsos biggrin.gif
shiaip nemokamas instruktazas buna tik pirma karta, jei nori invidualios programos, tai uz ja reik moket.
isvis servisu ten ash labai patenkinta, visi aplink shypsosi (gal ir durna amerikietishka mada, bet vistiek malonu). pvz. vienakart baseine ant gultu sedejau ir svajojau, tai privare vaiku treneris ir uzkalbino, nors ash vapse ten ne prie ko jam biggrin.gif juk visada malonu buna, kai demesiu apgaubia smile.gif
Atsakyti
Siaip tai ten nerealus klubas, jau du metus lankau ir esu labai patenkinta..
Esu buvusi ir kituose sporto klubuose, taciau forume ir persirengimo kambariai geresni ir siaip ten treniruotes, ypac jogos ir pilates, vedamos profesionaliu treneriu kurie visada
pasiruose padeti. Tikrai niekada nepastebejau kad ten paskui lietuviskas "zvaigzdes" ten kas nors ypatingai lakstytu.
Atsakyti
Pritariu teigiamoms nuomonems, lankiausi ten pora sezonu - labai patiko thumbup.gif Kainos tiesa biski is fantastikos srities, bet turejau galimybe gauti abonementa su nuolaida is darboviets, tai labai buvau patenkinta.... Atskiros pirtys vyrams ir moterims, individualios duso kabinos, kuriu tikrai visada visiems uztenka, dideles sales, geras pasirinkimas skirtingu aerobikos treniruociu... ir t.t wink.gif
Atsakyti
As Forume sportuoju per darboviete, tad man apsimoka, labai ji megstu (anksciau bandziau du kitokius klubus). As ten einu labiau ne su mintim "reikia sportuot", o su mintim "ooo...paatostogausiu". Ir treneriai patinka, kartais net susikuklinu, kad vaiksto, priziuri, jog nieko sau nepasidaryciau, jei ka nors neteisingai darau - prieina ir pataiso, pataria.

O siaip daugiau vaikstau i Joga ir baseina, treniruokliai man siaip nuobodus blush2.gif Nebent tos slydes...ausinukus uzsidedi ir ziuri kokias naujienas - net nepastebi, kad visa slapia 20 minuciu varai nesveikai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kaip tik dabar lankau šį klubą. Super, ypač dienos metu pirtys laisvos... thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi sitas sporto klubas super. Vaikstau i visokias aerobikas. Super, ypac Rima patinka, mirsi bet padarysi iki galo. Bet va baigiasi mano katino dienos, nebrangiai ji gaut, o visa kaina moket tai sakyciau daugoka sad.gif Gaila, teks ieskot kazko panasaus.
Atsakyti
mano pazistama vaiksto i Foruma. Moka ji 150Lt, kita dali (nezinia kokia) sumoka imone. Bet kaip teisingai paminejo Egline, daug kas priklauso nuo imones, sportuojanciuju skaiciaus ir imones derybininko sugebejimu! wink.gif
Atsakyti
Ai truputį išsiskirsiu iš ditirambus giedančiųjų - "Forume" lankausi su pertraukom nuo jo atidarymo dienos. Tikrai yra su kuo palyginti , praktiškai pabuvojau visuose didesniuose klubuose - serviso lygiu nepralenkiamas Villon - personalas :supe, bet ne apie jį. Forum'e kas "žudo' tai gulinėjantys vaikų, vieninteliame, baseinėlyje "ruoniai ir ruonės" - arba dar geriau mamašos plukdančius kūdikius be spec. kelnių. Su administracija kalbėjau . Salės blogai vėdinamos - ypač treniruoklių, - kvapas baisus, tas aktualu "piko valandom". Ir kada jie įsigys žaliuzes - ant treniruoklių prie lango kepykla nereali . Dar kas - kad visoms raktus duoda į šalia esančias spinteles , tai susigrudimas buna.. blink.gif . Nesakyčiau kad kituose klubuose jau daug prasčiau irnesakyk.gif
Atsakyti