Įkraunama...
Įkraunama...

"Forum"

QUOTE(Geikutux @ 2007 03 30, 20:42)
Ai truputį išsiskirsiu iš ditirambus giedančiųjų - "Forume" lankausi su pertraukom nuo jo atidarymo dienos. Tikrai yra su kuo palyginti , praktiškai pabuvojau visuose didesniuose klubuose - serviso lygiu nepralenkiamas Villon - personalas :supe, bet ne apie jį.  Forum'e kas "žudo' tai gulinėjantys vaikų, vieninteliame, baseinėlyje "ruoniai ir ruonės" - arba dar geriau mamašos plukdančius kūdikius be spec. kelnių. Su administracija kalbėjau . Salės blogai vėdinamos - ypač treniruoklių,  - kvapas baisus, tas aktualu "piko valandom". Ir kada jie įsigys žaliuzes - ant treniruoklių prie lango kepykla nereali . Dar kas - kad visoms raktus duoda į šalia esančias spinteles , tai susigrudimas  buna.. blink.gif . Nesakyčiau kad kituose klubuose jau daug prasčiau  irnesakyk.gif

Nu villone nebuvau, bet jei imam iprastus visiems prieinamus vilniaus sporto klubus, tai su spustimis ten 100 kartu blogiau, ypac siuo sezono metu kai visi nusprende atsikratyt riebaliuku pries vasara.
O del vedinimo sutinku. Sia savaite teko pabuvot treniruokliu salej (laika stumiau iki aerobikos uzsiemimo), po 5 min visa prakaito buvau ispilta, nes truko oro, panasiai ir aerobikos salej, kai susirenka daug moteriskiu. Va cia tai taikliai trukumas pastebetas. tongue.gif
Atsakyti
Patiko ir man Forume- daug erdves, maloniai nuteikianti aplinka. Pirmakart nuejus i treniruokliu sale, prisistate treneris. Pamate, kad issigandusiom akim aplink dairausi smile.gif Yra pas juos bendros programos vyrams ir moterims. Pasiimi lapa, ant kurio surasyta treniruokliu numeriai, eiliskumas. Tai pirma karta treneris kartu su manim viska praejo, parode, kaip teisingai daryt. thumbup.gif Individuali programa kainuoja papildomai. Patogu norintiems privatumo-atskiros pirtys vyru ir moteru pusej.
Po kurio laiko uzsimanaiu pasportuoti ir apsilankiau Impulse Savanoriu. Is pradziu buvo lengvas sokas po Forumo. Suspaustos persirengimo spinteles, atviri dusai...
Atsakyti
Su tom individualiom programom- snipstas schmoll.gif "Sustatete" atseit pagal mano poreikius, pries tai leptelejes, kad antsvoris nerealus ( o atejau tik formas pakoreguoti, na 1-2 kg gal numesti), tuoj pradejo siulyti savo papildus, nors Forume irgi pardavinejami...Pakui palyginau su koleges, jai lygiai tokia pat programa sudare... Abi aisku sumokejom kaip uz "individualia"... Forume isidirbineja nes konkurencijos realios nera. blink.gif
Atsakyti
Sveikos,

na as pirma karta tik savaitei kol kas nuejau i Foruma. Mane paskatino tai, kad yra labai salia mano darbovietes ir tai, kad dali sumos padengia draudimas.
Tai ka as galiu pasakyti LABAI LABAI SMAGU. Labiausiai aisku zavi tai atskiros pirciu zonos moterims ir tie ranksluosciai:) Ir siaip labai jauki atmosfera, jokiu spusciu ...
Atsakyti
ir as lankausi Forume, ypac man patinka joga pas Audra smile.gif , nereali mokytoja 4u.gif , demesinga kiekvienam ir galeciau joga daryt nors ir visa diena pas ja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amannda: 14 gegužės 2008 - 21:27
QUOTE(Amannda @ 2008 05 14, 22:26)
ir as lankausi Forume, ypac man patinka joga pas Audra  smile.gif , nereali mokytoja  4u.gif , demesinga kiekvienam ir galeciau joga daryt nors ir visa diena pas ja  thumbup.gif


Man tai Rima labai patinka, ir pilates pas Svetlana:)
Atsakyti
Turiu toki klausimeli... Gal zinote ar Audra (ji vede joga ) dabar kur nors veda uzsiemimus? g.gif smile.gif
Atsakyti
Man šis sporto klubas irgi labai mielas. smile.gif Lankiau ten nėščiųjų užsiėmimus. Jau laukiu, kada bus viskas atnaujinta ir vėl pirksiu abonimentą. ax.gif Eisiu sportuoti su mažium. smile.gif Geros vasaros. 4u.gif
Atsakyti
Pats geriausias sporto klubas Vilniuje thumbup.gif Viskas ten labai gerai ir teisingai: komfortas, treneriai, rankšluosčiai (patinka palikti šlapius ir nesinešti namo biggrin.gif ), persirengimo patalpos, moterų pirtys, treniruoklių gausa, nėra žioplinėtojų ir budulių, renkasi normali publika. Ypač po to, kai paskaitau kitų klubų kritiką ar vyraujančias nesąmones. Lankausi nuo pat pradžių, anksčiau važinėjau į Villoną, kuris nublanksta: labai toli nuo centro, maža treniruoklių salė, nūdna, mažai užsiėmimų, nėra papildomų paslaugų.

Nuo šios savaitės pradėsiu naują sezoną ant naujų treniruoklių rolleyes.gif
Atsakyti
Ką tik iš ten. rolleyes.gif Vidudienio abonementas pabrango, dabar 280 Lt./mėn. Pakeitė grindų dangą persirengimo patalpoje, tapo nebe taip jauku ir matosi visokios šiukšlytės, plaukai, bet kita vertus, gal dažniau valys su skuduru. Pakeitė dušinių užuolaidas, atnaujino sauną. Treniruoklių salė veikia, daugiau bėgimo takelių ir atnaujinta aerobikos salė. Dalis patalpų dar remontuojama, uždengta. Žmonių dar mažokai, veidai tie patys biggrin.gif
Atsakyti
O man labai nepatinka kai kurių klubo trenerių kvalifikacija ir sugebėjimas (greičiau - nesugebėjimas) dirbti. Sportavau pas Rimą K. (tiesa, tuo metu ji lygiagrečiai dirbo Sky gym) ir įtaisė mergina man traumą, kurios pasekmes jaučiu jau ketvirtus metus. Tiesiog turiu kai kurių problemų, bet senokai, todėl pati žinau, kaip jas apeiti grupiniuose užsiėmimuose nepakenkiant sau ir ramiai sportuoju. O treneriukė Rima nusprendė, kad aš gal tinginiauju, gal dar kas ir priėjusi kilstelėjo mano koją. Na, mano klube kažkas sutraškėjo, nudiegė aštrus skausmas ir baigėsi man visos aerobikos geriems metams. Tiesiog skaudėjo sportuojant, pirmus mėnesius - net einant; skausmas trukdė daryti kai kuriuos net paprasčiausius pratimus, kuriuose dirba klubo sąnarys ir teko sportuoti tik treniruoklių salėje. Dar ir dabar po kai kurių pratimų ar nepatogaus miegojimo jaučiu skausmelį klube sad.gif Taip kad dėl kai kurių trenerių šitam klube labai abejoju. Tiesiog nesaugu sportuoti sveikatos atžvilgiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 03 rugsėjo 2008 - 14:36
[quote=Bezdžionė,2008 09 03, 15:35]
O man labai nepatinka kai kurių klubo trenerių kvalifikacija ir sugebėjimas (greičiau - nesugebėjimas) dirbti. Sportavau pas Rimą K. (tiesa, tuo metu ji lygiagrečiai dirbo Sky gym) ir įtaisė mergina man traumą, kurios pasekmes jaučiu jau ketvirtus metus. Tiesiog turiu kai kurių problemų, bet senokai, todėl pati žinau, kaip jas apeiti grupiniuose užsiėmimuose nepakenkiant sau ir ramiai sportuoju. O treneriukė Rima nusprendė, kad aš gal tinginiauju, gal dar kas ir priėjusi kilstelėjo mano koją. Na, mano klube kažkas sutraškėjo, nudiegė aštrus skausmas ir baigėsi man visos aerobikos geriems metams. Tiesiog skaudėjo sportuojant, pirmus mėnesius - net einant; skausmas trukdė daryti kai kuriuos net paprasčiausius pratimus, kuriuose dirba klubo sąnarys ir teko sportuoti tik treniruoklių salėje. Dar ir dabar po kai kurių pratimų ar nepatogaus miegojimo jaučiu skausmelį klube sad.gif Taip kad dėl kai kurių trenerių šitam klube labai abejoju. Tiesiog nesaugu sportuoti sveikatos atžvilgiu schmoll.gif
[/quote

Manau panasiu dalyku buna visuose klubuose.. Treneriu irgi visur yra visokiu. As negirsiu forumo treneriu, nes mano nuomone ju ten yra visokiu, bet pats klubas man thumbup.gif . As bandziau sporuot daug kur, bet likau ten. Siemet su vyru pirkom abonimenta metam wub.gif
Atsakyti