Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 40 namučiai


ۺ ۺ ۺ ۺ

user posted image

ۺ ۺ ۺ ۺ

user posted image

ۺ ۺ ۺ ۺ

Mūsų geras blog'as

Mūsų knygynėlis



user posted image

ۺ ۺ ۺ ۺ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 10 lapkričio 2010 - 16:21
oho!!! bigsmile.gif Saunuole good.gif Paskutine foto labai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 10 lapkričio 2010 - 15:53
Atsikraustau neapsisprendusi ką skaityt g.gif Imsiu gal Grishamo "Dažytą namą" ax.gif
Ačiū Doriforei už temukę 4u.gif
Atsakyti
O aš jungiuosi su Katharina Hagena "Obuolių sėklų skonis".
Atsakyti
Registras su :
"Babilono oro linijomis"
"Kolekcionierium"
"Notangų Vitingu Daubaru"
"Iš pirmo žvilgsnio"
ir Šerloku Holmsu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
As dar nesugalvojau, ka skaitysiu, bet turbut Apakima bigsmile.gif


Ryt reiks iki tos special Norfos nusibelst - mazu dar liko kokia pageidaujama knygiukste ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 10 lapkričio 2010 - 18:06
jungiuosi naujoj temukėj su perskaitytomis : "Nors mano akys jos nemato" ir "Gėda"
pirmoji patiko labiau
pradėjau "Lelijų labirinte" - nustebino,nes apie Liudviko XIV laikus -man neįprastas formatas
Atsakyti

Registruojuos. Be knygos. Nėr kada skaityt. Nors, prie lovos pasidėjau June Considine "Kai šaka nulūš". Nepradėjau, nes dabar esu užsiėmusi baisiai "smagiu" darbinių tekstų skaitymu ir vertimu. Gal vieną vakarą, gal net šį savaitgalį, panirsiu į knygos siūlomą pasaulėlį wub.gif

Dori - namai afigieni cool.gif user posted image

QUOTE(Nerinha @ 2010 11 10, 17:46)
Perskaiciau knyga "Obuoliu seklu skonis"
Net dūšia sušilo beskaitant atsiliepimą wub.gif Ačiū už atgaivą akims ir dūšelikei 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif gal dar nepamiršot ax.gif Visai neturiu laiko per mokslus doh.gif ir skaitymas suletejo, tiek knygų prisinešus bet nieko dar neperskaičiau, o ir čia nespėju nieko parašyt tik permetu akim kaip čia jūs gyvenat, ką skaitot 4u.gif
Aš dabar skaitau Valgyk, melskis mylėk. Panorau ją perskaityt, nes dabar ji taip ant bangos, daug atsiliepimų visokių, tai idomu ką joje aš rasiu ax.gif vakar baigiau dalį apie Italija, na kolkas nieko įspudingo, patiko tik aprašomas maistas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo casolin: 10 lapkričio 2010 - 18:15
Registruojuos su Meg Cabot "Size 12 is not fat" ("12 dydis - nestora"), atsipalaidavimui pribaigsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2010 11 10, 20:29)
Registruojuos su Meg Cabot "Size 12 is not fat" ("12 dydis - nestora"), atsipalaidavimui pribaigsiu.  mirksiukas.gif

lauksiu atsiliepimo ax.gif
Atsakyti
daite, o tu neskaitai tos knygos? juk per meet'ą kalbėjom apie ją g.gif
Atsakyti