Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių darželis ''Eglutė''

Sveiki..smile.gif na, ar yra lankančių vaikučių šį darželį..?
Atsakyti
Idomu butu ir man pabendraut su mamytem vedanciom savo vaikucius i si darzeli, nes savo kruopa cia uzrasiau, idomu kokie atsiliepimai apie aukletojas, bendra tvarka rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytaucike @ 2010 12 20, 19:16)
Idomu butu ir man pabendraut su mamytem vedanciom savo vaikucius i si darzeli, nes savo kruopa cia uzrasiau, idomu kokie atsiliepimai apie aukletojas, bendra tvarka  rolleyes.gif  4u.gif



sveika..smile.gif nuo keliu metuku eisit? kiek dabar jum yra?smile.gif
Atsakyti
Mes lankome si darzeli nuo siu metu rugsejo. Na realiai, maziau laiko einame, nes daznai sergame doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinar @ 2010 12 21, 14:14)
sveika..smile.gif nuo keliu metuku eisit? kiek dabar jum yra?smile.gif


eisim nuo 2m ir 1 men, kaip tik bus rugsejis, o as i darbeli, kaip bebutu gaila toki maza vaika darzeli palikt verysad.gif as salia to darzelio gyvenu, per langa visas kiemas matosi thumbup.gif man svarbiausia kad aukletojos rupestingos ir zmoniskos butu unsure.gif gal kas galetu papasakot apie lopseliu aukletojas? ax.gif
dabar mums 5men smile.gif
Atsakyti
labas

man irgi idomus atsiliepimai apie sita darzeli blush2.gif

mano sunus lanko si darzeli, lopselio grupe "zemuogiukai" mirksiukas.gif siaip esame patenkinti, juolab kad ten musu vaikas amzinai geras lotuliukas.gif jokiu problemu, pagrindine aukletoja mums labai patinka thumbup.gif ko negaliu pasakyt apie ta kuri turi puse etato musu grupej blush2.gif

ir dukryte uzrasiau i sita darzeli, bet norejau leisti nuo 1m6men, deja neeme sarasan doh.gif tai teks laukti 2m6men...
Atsakyti
QUOTE(*F_M* @ 2011 01 19, 08:53)
labas

man irgi idomus atsiliepimai apie sita darzeli  blush2.gif

mano sunus lanko si darzeli, lopselio grupe "zemuogiukai"  mirksiukas.gif siaip esame patenkinti, juolab kad ten musu vaikas amzinai geras  lotuliukas.gif jokiu problemu, pagrindine aukletoja mums labai patinka  thumbup.gif ko negaliu pasakyt apie ta kuri turi puse etato musu grupej  blush2.gif

ir dukryte uzrasiau i sita darzeli, bet norejau leisti nuo 1m6men, deja neeme sarasan  doh.gif tai teks laukti 2m6men...

šita auklėtoja jau ne tu viena esi nepatenkinta,belieka guostis,jog nedaug beliko,ir nuo rudens keliausite į kitą grupę 4u.gif
Prieš naujus metus savaitę teko pabūti jūsų grupėje,tai maniške jau po dviejų dienų kategoriškai pareiškė,kad pas tą auklėtoją daugiau neis doh.gif

Mano du vaikai lanko šį darželį,tai sutikom ir labai blogų auklėtojų,bet sutikom ir superinių auklėtojų,kurių nekeistume į nieką wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evuška: 03 vasario 2011 - 13:34
Mes taip pat lankome si darzeli, nuo siu metu rugsejo smile.gif Nepaisant, keliu nemaloniu ivykiu, kolkas esame patenkintos siuo darzeliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(OVM @ 2010 12 21, 19:04)
Mes lankome si darzeli nuo siu metu rugsejo. Na realiai, maziau laiko einame, nes daznai sergame  doh.gif

mes ir lankeme nuo rugsejoo.tai bendrai sudejus koki pusantro menesio tepaejo..

QUOTE(Vytaucike @ 2010 12 22, 11:55)
eisim nuo 2m ir 1 men, kaip tik bus rugsejis, o as i darbeli, kaip bebutu gaila toki maza vaika darzeli palikt  verysad.gif as salia to darzelio gyvenu, per langa visas kiemas matosi  thumbup.gif man svarbiausia kad aukletojos rupestingos ir zmoniskos butu  unsure.gif gal kas galetu papasakot apie lopseliu aukletojas?  ax.gif
dabar mums 5men  smile.gif

visos jos atrodo rupestingos..smile.gif)) vaikai musu geri.auksiniai palei jas:D

QUOTE(OVM @ 2011 02 04, 12:46)
Mes taip pat lankome si darzeli, nuo siu metu rugsejo smile.gif  Nepaisant, keliu nemaloniu ivykiu, kolkas esame patenkintos  siuo darzeliu biggrin.gif

mes ir ivykiu turejom tokiu kad parsivedziau suplesyu golfuku..su melynem..nosim pradurta salia akies.. cia per kelis k..nuejau pakalbet..sako nieo cia nevyksta nematem..gal kaladele kokia uzkrito lotuliukas.gif
o vaikas mano kategoriskai pries budavo eit..nes ji ten musa sako..ir rode kaip..tai per galva tai i uzpakali sparde per veida,pilva.. doh.gif ir paliko pats agresyvesnis namie..
nuo rugsejo eisim i kita grupe..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinar: 19 birželio 2011 - 12:23
QUOTE(Tinar @ 2011 06 19, 12:22)
mes ir ivykiu turejom tokiu kad parsivedziau suplesyu golfuku..su melynem..nosim pradurta salia akies.. cia per kelis k..nuejau pakalbet..sako nieo cia nevyksta nematem..gal kaladele kokia uzkrito lotuliukas.gif
o vaikas mano kategoriskai pries budavo eit..nes ji ten musa sako..ir rode kaip..tai per galva tai i uzpakali sparde per veida,pilva.. doh.gif ir paliko pats agresyvesnis namie..
nuo rugsejo eisim i kita grupe..smile.gif


blink.gif ir po tokiu ivykiu dar tebevedat vaika ten?
Atsakyti
QUOTE(Vytaucike @ 2011 06 20, 15:32)
blink.gif ir po tokiu ivykiu dar tebevedat vaika ten?



tai maximum pusantro menesio bendrai sudejus tepaejo...nuo rugsejo iki geguzes men..vieta tai reikejo kazkaip islaikyt, tai stengemes visokiais budais ja issaugot....matysim kaip seksis nuo rugsejo mums kitoje grupeje..jei vel tas pats tai nezinau tada ....nezinau ....labai tikiuosi kad patiks sikarta paciam vaikui ir nebus tokiu ivykiu..
o jei reiktu keist darzeli, tai kazi butu sansu pakliut g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinar: 25 birželio 2011 - 09:57
QUOTE(Tinar @ 2011 06 19, 13:22)

mes ir ivykiu turejom tokiu kad parsivedziau suplesyu golfuku..su melynem..nosim pradurta salia akies.. cia per kelis k..nuejau pakalbet..sako nieo cia nevyksta nematem..gal kaladele kokia uzkrito lotuliukas.gif
o vaikas mano kategoriskai pries budavo eit..nes ji ten musa sako..ir rode kaip..tai per galva tai i uzpakali sparde per veida,pilva.. doh.gif ir paliko pats agresyvesnis namie..



Baisu verysad.gif nieko nematė- tai kur žiūri? doh.gif tikrai būčiau pokalbiu neapsiribojusi.....
Mes netoli gyvenam, dažnai pasivaikščiodami praeinam pro darželį, tai rudenį- žiemą vaizdelis nekoks: daug vaikiukų, ypač mažesnių laksto atsilapoję, be pirštinių, kepurės atsismaukusios, ausys išlindę unsure.gif valgo sniegą. Auklėtojos būryje sustoję smagiai šnekučiuojasi cool.gif
Atsakyti