Įkraunama...
Įkraunama...

57 milimetrų vaisius

sveikos mamytes.norejau jusu pasiklausti ar labai yra mazas vaisius jei 12 savaiciu,o dydis tik 57 mm?
Atsakyti
12 savaičių vaisius
8,5 cm ilgio
25 g svorio

Susiformuoja lytinės liaukos, kraujas pradedamas gaminti kaulų čiulpuose.
Atsakyti
QUOTE(agnieska240 @ 2010 11 11, 22:35)
12 savaičių vaisius
8,5 cm ilgio
25 g svorio

Susiformuoja lytinės liaukos, kraujas pradedamas gaminti kaulų čiulpuose.


Papildyta:
tai kazin negerai kazin jei tik 57 milimetrai?gyvenu anglijoje nera su kuo pasitarti:(
Atsakyti
QUOTE(gintariuke2 @ 2010 11 12, 00:00)
Papildyta:
tai kazin negerai kazin jei tik 57 milimetrai?gyvenu anglijoje nera su kuo pasitarti:(

nueikit pas gyd mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodėl visą laik visi nori į standartus įlyst?Mano abu vaikai visada pagal matmenis buvo dviem savaitėm didesni.Gimė nemenko svorio.
Manau,jeigu būtų kas negerai,echoskopą atlikęs gydytojas būtų išsamesniems tyrimams siūntęs 4u.gif Be to ir matavimo paklaida gali būt.

Dar beje gal rūkot? Šitas labai įtakoja vaisiaus dydį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megaera: 12 lapkričio 2010 - 11:51
QUOTE(jurguze @ 2010 11 12, 12:34)
nueikit pas gyd mirksiukas.gif



na nezinau mano manymu tai normalu g.gif
va kaip buvo pas mane :
10sav 3cm
12sav 5.5 cm
14sav 8.5cm
buvo taip daznai daroma echoskopija ,nes pries tai turejau nesivystanti nestuma.
Atsakyti
QUOTE(gintariuke2 @ 2010 11 11, 22:02)
sveikos mamytes.norejau jusu pasiklausti ar labai yra mazas vaisius jei 12 savaiciu,o dydis tik 57 mm?

57 mm yra 5cm 7 mm. Lyginant su eiksau, iseitu, kad tavo pora milimetru didesnis mirksiukas.gif . Mamytes, neieskokit slieku, kur nereikia, jei bus kas negerai, tai gydytojai patys pasakys 4u.gif
Atsakyti
pas mus tai taip buvo,nors pagal mmm nestumas 2sav mazesnis.o pagal echo rode taip 7w4d-13.08
13w3d-71.95
18w2dgalvutes apimtis(hc)150mm,pilvuko129mm,slaunikaulis 26
22w4dgalvute 201mm,pilvukas184mm,slainikaulis 39.3.berniukas pasivijo tas 2 sav kur buvo neatitikimas pradzioje.
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2010 11 12, 13:45)
57 mm yra 5cm 7 mm. Lyginant su eiksau, iseitu, kad tavo pora milimetru didesnis mirksiukas.gif . Mamytes, neieskokit slieku, kur nereikia, jei bus kas negerai, tai gydytojai patys pasakys 4u.gif



tai va butent drinks_cheers.gif jei kas negerai, paskytu manau mirksiukas.gif man dabar 21 savaites dare echo ,tai mazesnis savaite -atitiko 20 savaiciu. negali visi augti vienodai ,o be to yra leidziama +/- 2 savaites . pirma nestuma ir sake,kad mazesnis truputi ,vis atsilikdavo,na bet gime 3,6 kg tai ir 52 cm bigsmile.gif
Atsakyti
Gintariuke, atsipalaiduok - normalaus dydzio tavo vaikiukas 4u.gif
Atsakyti
aisku nereikia taip nervuotis 4u.gif viskas gerai , jai daktaras nieko nesskao, as niekada ir neklausiau pradzioje kokio dydzio leliukas mano g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariuke2 @ 2010 11 11, 20:02)
sveikos mamytes.norejau jusu pasiklausti ar labai yra mazas vaisius jei 12 savaiciu,o dydis tik 57 mm?


tavo vaikiukas visiskai normalaus dydzio 4u.gif maziau skaitinek internete apie dydzius, ten rasoma visas vaikelio ilgis pvz: 12 savaiciu jis turetu buti apie 8 cm, bet kai daro echo, vaikiuka matuoja nuo pakausio iki sedmenu, nes kojytes yra suriestos ir sunku pamatuoti, todel gali nesutapti dydziai.. tavo vaikiukas manau yra toks, koks turi buti nestuke.gif
Atsakyti