Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Micra / Micra Jive

turejau kazkada, tai buvo mano pirmoji VIEN TIK MANO, o ne pusiau su vyru masinyte. Senoka, jau nepamenu, kelintu metu, gal kokiu 91.... Valdymas normalus, viskas gerai, tik man truko greicio ( nu aisku ner ko noret is mazalitrazes wink.gif ) , tik nepamirsiu vieno bajerio: ziema. sniego kalnai. bandom prasilenkti siaurame kelyje. Praleidau, kita masinele pravaziavo, o as uzklimpau, nebeisvaziuoju. Islipo tas vyras padet, pabande stumt, ale nusispjove - pakele masinos uzpakali, ir pastate i vezes biggrin.gif biggrin.gif atsimojavom ir nuvaziavom savo keliais...
p.s. asi ties, man labai rudys buvo pradeje verztis. Bet as jos labai ir nepriziurejau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vauga: 04 gegužės 2007 - 18:14
Na gal vienam žmogui ir gerai su tokia važinėti, bet ką nors tenn įsisodinti tai ar įmanoma dar?
Atsakyti
Mokiausi vairuoti butent su Nissan Micra, 2006 metu. Tai man nerealiai patiko tos issikisusios posukio lemputes nes padejo jausti masiniuka labiau. Na ir dar pastebejau, kad labai jau mazai vietos gale sedintiems sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2007 05 05, 09:46)
Na gal vienam žmogui ir gerai su tokia važinėti, bet ką nors tenn įsisodinti tai ar įmanoma dar?



QUOTE(Zoulikha @ 2007 05 06, 11:25)
Mokiausi vairuoti butent su Nissan Micra, 2006 metu. Tai man nerealiai patiko tos issikisusios posukio lemputes nes padejo jausti masiniuka labiau. Na ir dar pastebejau, kad labai jau mazai vietos gale sedintiems sad.gif


Nu taigi čia privalumas, kad tik vienam - dabar šita mano ir tik mano, nes vyrui per maža, o jo kai reikia galiu ir aš pasiimti, pvz pas tėvus į kitą miestą nuvažiuoti lotuliukas.gif .
Ir dar per šitas dienas pastebėjau, kad ji kitiems sukelia daug gerų emocijų - visi ją nulydi su šypsena, o vienas net buvo priėjęs pasiklausinėti ar gera, kiek srebia....
Atsakyti
Manoji micra irgi MANO, TIK MANO ir dvijeų mano dukryčių. thumbup.gif Vyrui į mano įtilpti, tai šansų labai nedaug, nors, kai skrenda į komandiruotes, tai vežu aš. biggrin.gif
Kol kas mano poreikiams šitas mašiniukas pats tas, nulėkti iš taško A į tašką B pakanka, o tolimesnėms kelionėms tarnauja vyro. thumbup.gif
Beje, Maniūte, aš taip pat senokai pastebėjau, kad su šypsena mane palydi, ypač autostradoj. smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoulikha @ 2007 05 06, 08:25)
Mokiausi vairuoti butent su Nissan Micra, 2006 metu. Tai man nerealiai patiko tos issikisusios posukio lemputes nes padejo jausti masiniuka labiau. Na ir dar pastebejau, kad labai jau mazai vietos gale sedintiems sad.gif

Tiuriu ir as tokia,ir gale tos vietos pakanka pilnai(isbandyta lotuliukas.gif ),bagazine talpi(jei spintu neveziosit).mano yra 1l automatas,bet nepasakyciau,kad labai ekonomiska butu schmoll.gif ,barskalas ir nestabili(teko kalnais vaziuojant slystelti blink.gif )rekomenduociau sita masina pradedantiesiems vairuotojams,ar kam is tasko A i B.
Papildyta:
QUOTE(Getter @ 2007 04 10, 21:07)
Sorry...bet yra ir kitų mažų (kurias lengva bet kur ir bet kada priparkuoti), bet saugesnių ir patikimesnių mašiniukų...pvz Toyota Yaris  tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu į kalnus ir į autostradą mes turim kitą, diiiiiiiiiiidelę mašiną, 1,07 m ilgesnę už micrą. Tai tikrai ne kelionių mašina. Bet ji tikrai tikrai turi kažką tokio. Nu argi golfo vairuotojai susitikę prie sąnkryžos nusišypso viens kitam? Ar dažnai prie audi vairuotojo prieina paklausti, kaip jo mašina, kiek kainuoja, kiek rija? ....Vienas micra vairuotojas net vijosi mane, kad pažiūrėti kas vairuoja biggrin.gif.
Man ji miela, vien dėl to, kad yra kitokia.
Atsakyti
Kiek teko atkreipt demesi i Micras, tai visos kazkodel apdauzytos aplankstytos.. nezinau, gal ju savininkai jas butuose laiko? lotuliukas.gif
as bijau mazu masinu, nuosirdziai prisipazistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 16, 21:58)
Kiek teko atkreipt demesi i Micras, tai visos kazkodel apdauzytos aplankstytos.. nezinau, gal ju savininkai jas butuose laiko?  lotuliukas.gif


Tą patį galima pasakyti apie daugelį mašinų, ne tik apie micras. mirksiukas.gif
Atsakyti
Zhmonijus, kiek teko Kaune važinėtis, ten dauguma automobilių taip atrodo.
Išanksto atsiprašau už asmeniškumus, bet baisiau važinėjančių kaip Kaune ir Panevėžyje Lietuvoj nėra....
Atsakyti
Na aš irgi žiūriu sau tokį mašiniuką kaip nissan micra...man kaip pradedančiąjai manyčiau turėtų būti neblogai... blush2.gif
Atsakyti
As irgi turiu nissan micra ir esu labai ja patenkinta thumbup.gif
Tik deja esu priversta ja parduoti, taigi jei kas ieskote micros tai prasom:
1994 metų gamybos, 1.3 variklis, benzininė. Pavarų dėžė - mechaninė. Dviejų durų, juoda. Galiniai stiklai patamsinti.
Yra technikinė ir draudimas. Tvarkinga ir labai ekonomiška mašinytė.
Kaina 3600 lt.
Vilniuje.
Jei ka sudomino rasykite i AZ arba skambinkite 860030357.
Atsakyti