Įkraunama...
Įkraunama...

Kada jūsų vaikas pradėjo vaikščioti?

sweikos noreciau pasiklausti mamyciu kuriu vaikai neisnesioti iki galo kada jusu vaikai pradejo vaikscioti?nes maniskei 1metukas ir 2men....o dar newaiksto? g.gif
Atsakyti
nepergyvenk 4u.gif mano isnesiota, gime ir gavo 10 balu ,o vaikscioti pradejo 14 men pabaigoje.. pirmoji taippat velai pradejo..
Atsakyti
drauges sunelis gyme 7 menesiu ir vaiksciot tik pradejo metu ir 5 men
Atsakyti
QUOTE(Ievute02 @ 2010 11 14, 16:13)
sweikos noreciau pasiklausti mamyciu kuriu vaikai neisnesioti iki galo kada jusu vaikai pradejo vaikscioti?nes maniskei 1metukas ir 2men....o dar newaiksto? g.gif



mano vaikas isnesiotas,o pradejo vaikscioti 1m 3men. mirksiukas.gif o mano brolis,kuris gime 28 savaiciu ,vaiksciot pradejo 11 men bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškė gimė 36sav., o pagal amžių atitiko tik 34sav., vaikščiot pradėjo 1m4mėn. Lankėm kurį laiką masažiukus, o šiaip tai nesinervinom, niekur neskubėjom ir išlaukėm ax.gif
Atsakyti
mano aukselis pirmus zingsniukus nesilaikydamas zenge 8.5 smile.gif o 10ties menesiu atsisake ropojimo ir pradejo jau normaliai vaiksciot 4u.gif buna kiti vaikuciai pritingi arba bijo nes gal buvo smarkiai uzsigave smile.gif
Atsakyti
Mano sunutis pradėjo vaikscioti 1 ir 1men.Gime isnesiotas,bet priduses,nes virkstele aplink kakla apsisukus buvo. ax.gif nezinau ar to pasekoje turim truputi zemesni raumenuku tonusa
Atsakyti
1,5 metu.
Atsakyti
Mano turtelis gime isnesiotas, bet dar nevaiksto sad.gif Mums jau beveik metukai ir du menesiai smile.gif Zinoma i baldus isikibes eina jau nuo 9 menesiu, bet vienas kazko nedrista ax.gif
Atsakyti
Mūsų mažyliui 1m. ir 2 mėn. mes taip pat dar nevaikštome verysad.gif Kažkaip labai jau laukiame jo pirmų žingsnelių ax.gif Vyresnėlis vaikščioti pradėjo 11 mėn. teturėdamas, bet matyt kiekvienam savo. Mažasis rubuiliukas, nors stovi vienas tvirtai, prisilaikydamas vaikšto, bet pakvietus ateiti prie mūsų iškart puola bėgti keturiomis biggrin.gif Taigi vis laukiam....
Atsakyti
gimem 37sav, dabar esam 1 metai 2men ir patys vieni nevaikstom, rik uz rankos isikibes, bet mes viska velai pradejom daryt, ropot tik 11men, na ir nepergyvenam thumbup.gif
Atsakyti
Vaikščioti pradėjo 13 mėn., nors ropoti pradėjo tik 10 mėn.
Atsakyti