Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai

Atsakyti
Sveikos merginos gal guriai teko naudoti maisto papilda Grožvita?
Atsakyti
Naudoju nakvišų aliejų. Labai patenkinta esu, nes jį naudojant nesispuoguoja oda. Dabar pusę metų negėriau, tai iškart pajutau, kad oda eina blogyn. Jau kelios dienos kaip vėl geriu, nusipirkau pusei metų pakuotę. smile.gif
Atsakyti
as geriu Silicea balzama bei Biocell kapsules odos dregmei palaikyt. Silicea greit pribaigsiu pirma bonke, Biocell trecia pakeli reikia pirkt. Kolkas poveikis tik nuo Biocell, oda nebe tokia sausa, ir nera tempimo po duso.
Atsakyti
Žinau, kad plaukams, odai padeda mielių tabletės. Girdėjau, kad dar veiksmingiau būtų gerti skystas alaus mieles, klausimas toks - kiek jų gerti kasdien? Po pusę stiklinės, daugiau ar mažiau? Man pradėjo slinkti plaukai, bet norėčiau vietoj vitaminų pabandyti tokį būdą. Gal esate kas vartoję? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2010 11 16, 15:29)
Naudoju nakvišų aliejų. Labai patenkinta esu, nes jį naudojant nesispuoguoja oda. Dabar pusę metų negėriau, tai iškart pajutau, kad oda eina blogyn. Jau kelios dienos kaip vėl geriu, nusipirkau pusei metų pakuotę. smile.gif



O man kaip tik nakvisa buvo visus spuogus iskelus.. tiksliau net ne spuogus, bet tokiais giluminiais buvo pradeja varyt.. aisku, gal cia orgnizamas tokiu budu vales, bet as sugeriau menesi ir nutraukiau.. aciu, gal kitu budu pravalysiu biggrin.gif
Atsakyti
plaukams man labiausiai patiko Fitoval. tik, deja, ne tik galvos plaukus sustiprina biggrin.gif ir augima tikrai paskatina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi-Vian: 22 lapkričio 2010 - 07:58
QUOTE(Balalaika. @ 2010 11 16, 15:29)
Naudoju nakvišų aliejų. Labai patenkinta esu, nes jį naudojant nesispuoguoja oda. Dabar pusę metų negėriau, tai iškart pajutau, kad oda eina blogyn. Jau kelios dienos kaip vėl geriu, nusipirkau pusei metų pakuotę. smile.gif


Ir aš kiekvienais metais profilaktiškai vis panaudoju nakvišos aliejaus kapsules, ypatingo efekto odai/nagams/plaukams nepastebiu, bet apskritai bendra būklė kažkiek pagerėja, bet man nakviša padeda išvengti didelių pilvo skausmų prieš/per tas dienas rolleyes.gif

Dabar būtent odai/plaukams/nagams bandysiu gerti Biotin'ą bei kokosų aliejaus kapsules, bus matyti, ar kiek nors padės cool.gif
Atsakyti
Šiuo metu geriu nakvišų kapsules, spanguolių kapsules (pūslės uždegimo prevencijai) ir kartais žuvų taukus. Nakvišų aliejaus poveikio nepastebėjau. g.gif Spuogais ir toliau beria, per mm pilvą vis tiek skauda, plaukai tebeslenka. Gal reikėtų gryną aliejų pabandyti gerti, sako, veiksmingiau.

Planuoju parsisiųsti vit. plaukams "Priorin".
Atsakyti
ar ne Priorin odą beria ir spuogai dygsta? g.gif
Atsakyti
Kad greičiausiai ne, nelabai radau atsiliepimų apie juos, tik viena mergina gyvai įrodė, kaip jie padėjo jai plaukus atsiauginti. ax.gif Jų Lietuvoj nepardavinėja, anksčiau būdavo Vokiečių vaistinėj...

Vitulka, tu gal apie "Pantogar" kalbi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 28 gruodžio 2010 - 19:20
QUOTE(micefee @ 2010 12 28, 19:19)
Kad greičiausiai ne, nelabai radau atsiliepimų apie juos, tik viena mergina gyvai įrodė, kaip jie padėjo jai plaukus atsiauginti.  ax.gif Jų Lietuvoj nepardavinėja, anksčiau būdavo Vokiečių vaistinėj...

Vitulka, tu gal apie "Pantogar" kalbi?

kainelė tų Priorin blink.gif

aha, sumaišiau, P raidę užakcentavus buvau ir vsio blush2.gif
Atsakyti