Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartiniai įklotai, įklotukai

Kviečiu jungtis ne tik mamytes, norinčias pasigaminti daugkartinių įkotų rinkinuką, bet ir turinčias praktikos bei patirties, galinčias patarti ir pamokyti.

user posted image

Kaip pasisiūti, info anglų k.

ir dar nuoroda kaip siūti, anglų k.

Apie ekologiškus įklotus mamytės diskutuoja čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 15 lapkričio 2010 - 10:23
Eling, labai aciu uz tema 4u.gif doh.gif
Atsakyti
oo, ačiū 4u.gif registruojuosi, jei tik nepastosiu, teks ir man pasisiūt blush2.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiesą pasakius anksčiau tokios temos labai ieškojau, o sukurti nedrįsau, nes truputį abejojau, ar ji bus aktuali, bet paskaitinėjus ten bei šen supratau, kad visgi ji reikalinga.

meduolia - prajuokinai lotuliukas.gif

veitina - tu jau turi praktikos, tai gal ir pradėsim nuo tavo žinių. biggrin.gif 4u.gif

Na, aš pati norėčiau tomis dienomis dėvėti kūnui mielą audinuką. Tik va, absoliučiai nieko nesuprantu nuo ko pradėti . Anglų k. nesuprantu, lietuvių k. tokių nuorodų neradau. O pirktis, kaip čia pasakius, blush2.gif - man brangoka...

Labai įdomu būtų išsiaiškinti kaip pasisiūti tikrai saugų (nepratekantį) įklotų rinkinį...



Papildyta:
Kažkaip ne taip įkėliau nuorodą apie tai , kur mamytės diskutuoja šia tema. Bandau dar kartą:

Apie daugkartinius įklotus mamytės diskutuoja ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 15 lapkričio 2010 - 11:45
QUOTE(meduolia @ 2010 11 15, 17:27)
žinoma, kad rimtai  topsecret.gif  biggrin.gif



Kaip smagu ir miela wub.gif
Bet anksčiau ar vėliau vis tiek prireiks, nieko tokio, jei rinkinukas stalčiuje pagulės ir savo laiko palauks mirksiukas.gif

Vat įdomu iš kokių audinukų siuvama - pas mane yra dar nuo daugkartinių sauskelnių siuvimo atlikusio froto, flanelės gabalų-gabalėlių doh.gif Reiktų "turiningai" panaudoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 15 lapkričio 2010 - 17:53
sveikos ir aš noriu jungtis i jusu gretas smile.gif bet tokius iklotus gali nesioti speju kai esi namie, o jei daugiau nei puse dienos esi kitur. tikriausiai labai nehigieniska?
Atsakyti
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 11 15, 19:13)
sveikos ir aš noriu jungtis i jusu gretas smile.gif bet  tokius iklotus gali nesioti speju kai esi namie, o jei daugiau nei puse dienos esi kitur. tikriausiai labai nehigieniska?



4u.gif Žinoma junkis - kuo daugiau, tuo drąsiau!

Kiek skaičiau, yra mamyčių naudojančių tik tokius įklotus ir problemų neturi. Tiesiog keisti juos reikia taip dažnai, kaip ir bet kuriuos kitus, nesvarbu, ar tu namie, ar darbe. Panaudotiems nešiojasi specialų maišelį (jį irgi būtų galima pasisiūti g.gif ).
Atsakyti
aš tai per praeitas mėmes išbandžiau moon cup'a thumbup.gif man tiko ir patiko, bet vistiek apsaugai įsitiest kažką natūralaus norėčiau, tai va dėl to ir siųsiuos ax.gif

aš visokių rūšių medžiagėlių turiu, tik laukiu kolkas siuvimo mašinos blush2.gif ryt turėčiau gaut, o tada jau kaip siųsiuos, kaip Marija Lopez biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif vakar taipir nebeparasiau blush2.gif per darbus ir mergioteles, nebeliko laiko ax.gif

Na va, pradedu pasakot apie savo bandymus smile.gif pirmiausia bandziau siuti pagal ta nuoroda, kur kiseninis iklotelis, tai zinokit net nesimatavus prisisiuvau 10 vnt tongue.gif tai dabar jie laukia eiles, kada rasiu laiko ir persiusiu juos doh.gif atrodo ir iskarpa gerai buvau pasidariusi, bet jie ziauriai platus gavosi... o be to, ta iklotuka siuvau is dvieju virsutiniubsluoksniu flaneles (abi buvo skirtingos ir naujos) tai po skalbimo skirtingai susitrauke doh.gif vienzo, pirmas bandymas visai nesekmingas buvo tongue.gif

Paskui tobulinant iskarpa (apziurejau kruvas tinklapiu, apie ju siuvima) susikuriau savo ir tikrai neblogai pavyko smile.gif tik dabar visus siuvau nebe kiseninius, o paprastus... aisku pirmiausia isskalbiau medziagyte ir tam paciam iklotukui visus sluokjsnius dariau is tokios pat flaneles... kazkur skaiciau, kad viduj isiuva net 8 sluoksnius g.gif bet man tokie atrodo gal nelabai patogus, tai as vidulinio dydzio ikloteliui dejau isvis 4 sluoksnius flaneles ir viena sluoksni bambukinio dvipusio froto (froto dat turiu truputi likusio is spaudziu.ten), bet frota kirpau truputi mazesni nei flanele, nes norejau, kad nebutu labai stori krastai, o apatini sluoksni dejau pulo, kad butu garantuota apsauga tongue.gif

Dar neteko per mmm isbandyti, nes pas mane tas reikaliukas, kol maitinu, vis pamirsta uzsukt lotuliukas.gif bet bandziau su vandeniu, tai atrodo bus tikrai neblogai smile.gif

dar svajoju nusipirkti moon cup'a smile.gif

Tikiuosi ka nors supratot, jei ne, tai nesivarzykit ir klauskit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veitina @ 2010 11 16, 20:14)


Ačiū veitina už info...

O, va, įdomu kaip ten juos siūti, kad jie neslidinėtų o tvirtai laikytųsi... Kaip tokius tvirtai besilaikančius siūti ir kasdieninius? g.gif

Gal dar įmestum daugiau kokių nuorodėlių apie jų siuvimą? Aš asmeniškai dar nieko nesisiuvusi, nes kol kas užsiėmusi suknytės mezgimu, bet kai baigsis visos šventės, turėsiu daugiau laiko ir sau. smile.gif
Atsakyti
sveikos,
registruojuosi ir as i sita tema, nors dabar neaktualu, bet kazkada visvien prireiks ir iklotuku.
pasidalinsiu patirtimi - buvau pasisiuvusi kelis iklotus pabandymui kaip man isejo is to, ka turejau. Siuvau virsu is flaneles, viduj dar tris berods sluoksnius flaneles isiuvau, o isorini sluoksni padariau is tokio tankaus lietpaltinio, panasaus kaip brezentas audinio, nes pabandziusi kitiems dalykams, pamaciau, kad jis nelaidus vandeniui. Sparnelius uzsegimus padariau su paprastom knopkutem. Tai kaip ir viskas gerai su tais iklotukais, tik del to isorinio brezentinio sluoksnio kieti jie nelabai maloniai.
Pasiziurejimui kas tai per dalykas, nusipirkau is rasakilos iklotuku. tai tiek manieji siuti, tiek pirktiniai turi nemalonia savybe - einant ima kilti i virsu,
rasakilos, beje, iklotukai yra su isoriniu poliuretano sluoksniu kaip supratau, o patys is tokios medvilnes, panasesnes i nusitrynusia flanele padaryti. Keisti juos reikia panasiai kaip ir visokius allways'us, pliusas - daug daug maloniau kunui, sugeria gerai. Minusas - iskarto nepaskalavus su vandeniu, nepatrynus muilu, lieka tamsesnes demes, todel gal reiktu tamsesni vidini sluoksni daryti, arba nesukti del to galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etan @ 2010 11 24, 17:22)
tai tiek manieji siuti, tiek pirktiniai turi nemalonia savybe - einant ima kilti i virsu,


O knopkytės nė kiek nepadeda, kad neliptų į viršų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 24 lapkričio 2010 - 21:43