Įkraunama...
Įkraunama...

Acetonas (ketono rūgštis) šlapime

Sveikos. Gal kam teko susidurti su tokia pat problema kaip mano? Man jau du vizitus is eiles slapime randa acetono 0.5. Buvo skirtas gydymas gerti basica milteliu savaite laiko, gerti kasdien virs 2 litru vandens (neskaitant arbatu ir kitu gerimu), atsisakyti kai kuriu maisto produktu. Taciau nei vandens saziningas gerimas, nei basica milteliai nei trupucio neitakojo rezultatu. Daktare sako, jog su inkstais problema, liepe laikytis pieno dietos, ir po dvieju sav vel atlikti tyrimus. Jei nebus pasikete - guldys i ligonine g.gif
O as zinoma nenoriu i ligonine blush2.gif
Tai gal kuri mamyte busima ar esama turejo panasia problema? Kas dar galetu padeti priversti inkstus dirbti taip kaip reikia? g.gif
Nerimauju del maziuko vystymosi, nes sake, jog kai nedirba mamos inkstai kaip turi dirbti, tai ir maziuko inkstai kencia... Nors man jokiu skausmu nera, i wc lakstau kaip isprotejusi (nuo skysciu), taciau nerimas kyla... Is kur tas nelemtas acetonas pas mane???? doh.gif
Aciu visoms uz pasisakymus ir patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika, nebijok, ketonų buvimas šlapime yra leistinas dalykas neščioms. Aš dabar su antru neštumu ir ketonų pas mane net 1,5 ir gnekologė sakė tik daugiau vartoti skysčių. Su pirmu neštumu buvo tas pats. Po gimdymo viskas susitvarkys. Jei kiti tyrimai yra normos ribose (pvz, cukrus normoje, nes prie diabeto ir cukrus padidėja ir ketonai šlapime), tai ketonurija tikrai nėra pavojinga ir tai nerodo inkstų susirgimo (tavo gydytoja tave tik gasdina be reikalo). Aš pati esu medikė ir gerai susigaudau situacijoje. taigi sekmės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikitak @ 2010 11 23, 11:05)
Sveika, nebijok, ketonų buvimas šlapime yra leistinas dalykas neščioms. Aš dabar su antru neštumu ir ketonų pas mane net 1,5 ir gnekologė sakė tik daugiau vartoti skysčių. Su pirmu neštumu buvo tas pats.  Po gimdymo viskas susitvarkys. Jei kiti tyrimai yra normos ribose (pvz, cukrus normoje, nes prie diabeto ir cukrus padidėja ir ketonai šlapime), tai ketonurija tikrai nėra pavojinga ir tai nerodo inkstų susirgimo (tavo gydytoja tave tik gasdina be reikalo).  Aš pati esu medikė ir gerai susigaudau situacijoje. taigi sekmės. smile.gif


Aciu uz nuraminima 4u.gif
Rytoj atliks GTT ir bus aisku, kaip su gliukozes toleravimo mano organizme yra smile.gif
As taip pat manau, kad ketonai nieko blogo nedaro, bet va mano gydytoja sako jei vel bus 0.5, tai guldys i ligonine doh.gif Sulasins lasaline ar kelias ir viskas....
Atsakyti
reikia daugiau gert vandens ir nevalgyt cipsu, astraus suraus.
Atsakyti
QUOTE(braske83 @ 2010 11 29, 21:28)
reikia daugiau gert vandens ir nevalgyt cipsu, astraus suraus.


Vandens geriu po 2 litrus ir daugiau, maziau tikrai ne. Cipsu nevalgau, astraus maisto taip pat. Rytoj bus aisku, ar yra tie acetonai ar ne 4u.gif
Atsakyti
Acetonas dingo smile.gif Tik neaisku kas padejo: ar virinto vandens gerimas, ar pieno dieta, ar vitaminai g.gif Taciau atlikus GTT ryte buvo 4.08, o po 2h 7.41 doh.gif Taigi siuncia mane i Kauna g.gif Idomu ka ten man papasakos be dietu laikymosi ir saldumynu atsisakymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Astonnia @ 2010 12 01, 15:13)
Acetonas dingo smile.gif Tik neaisku kas padejo: ar virinto vandens gerimas, ar pieno dieta, ar vitaminai  g.gif Taciau atlikus GTT ryte buvo 4.08, o po 2h 7.41  doh.gif  Taigi siuncia mane i Kauna  g.gif Idomu ka ten man papasakos be dietu laikymosi ir saldumynu atsisakymo  blush2.gif


Ir vel atsirado acetonu, 0.5 doh.gif Nesusitvarko mano organizmas, vel basicos teks gert verysad.gif
Atsakyti
sveikos pas mane ir rado acetono tik nzn kokia norma,tai liepe daug skysciu vartoti,po 2sav kartos tyrima,bet as pati pastebejau kad kazkas ne taip -tinti ptadejau.
Atsakyti
QUOTE(sonca1 @ 2010 12 17, 00:03)
sveikos pas mane ir rado acetono tik nzn kokia norma,tai liepe daug skysciu vartoti,po 2sav kartos tyrima,bet as pati pastebejau kad kazkas ne taip -tinti ptadejau.


O as netinstu ir viskas ok, is Kauno kliniku grizau su geru nusiteikimu, sake nedidelis kiekis acetono nekenkia vaisiui ir leidziamas nesciosios. O jei tu tinsti - kazkas su inkstais greiciausiai bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astonnia: 18 gruodžio 2010 - 17:53
Sveikos (tikiuosi) 4u.gif

O man smarki toksikozė nuo pat pradžių nėštumo (dabar jau 12sav.), tai jau teko pagulėt ligoninėj, kai paguldė, ketonų buvo 2+, išrašant - 0,5. Sakė "čia toks kiekis nieko tokio". Dabar vėl smarkus pablogėjimas, šiandien atlikau šlapimo tyrimą, tai ketonų net 3+ rado doh.gif Teks vėl gultis, ir naujametį turbūt sutikinėt ligoninėj verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2010 12 27, 15:56)
Sveikos (tikiuosi)  4u.gif

O man smarki toksikozė nuo pat pradžių nėštumo (dabar jau 12sav.), tai jau teko pagulėt ligoninėj, kai paguldė, ketonų buvo 2+, išrašant - 0,5. Sakė "čia toks kiekis nieko tokio". Dabar vėl smarkus pablogėjimas, šiandien atlikau šlapimo tyrimą, tai ketonų net 3+ rado  doh.gif  Teks vėl gultis, ir naujametį turbūt sutikinėt ligoninėj  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Eh, uzjauciu 4u.gif Man tai dingsta, tai vel atsiranda 0.5 ketonu blush2.gif Ir nesuprantu nuo ko g.gif
Atsakyti
mums paskutini karta irgi rado acetonu, tai as daktares paklausiau gal cia nuo nagu lakavimo hihihi.gif hihihi.gif o seip patare gerti daugiau skysciu, nes norma nepavojinga kolkas, veliau tyrima kartosim smile.gif
Atsakyti