Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės kūno priežiūra

As taip pat galiu patvirtinti, kad ne kremai, o tiesiog odos ypatumai lemia, atsiras strijos ar ne. As pirma nestuma isviso niekuo nesitepiau, o striju neatsirado. O dabar, tai kazkaip labai issausejo oda, tai nori nenori tenka teptis kuno losjonu, bet specialiu kremu tikrai nepirksiu, nes maziau temptis odai jie tikrai nepades, o elastingumas odos priklauso tikrai ne nuo kremu.
Atsakyti
Aš tai naudoju kremą nuo strijų, bet tepuosi ne kasdien. Šeip daugiau papildomų priemonių nenaudoju. Naudoju tai ką paprastai po maudynių, įvairius losjonus ir tonikus.























Atsakyti
man irgi tik nestumo pradzia, apie 14savaiciu. smile.gif tai as naudoju toki seruma, vadinamas masazinis aliejus, jis skirtas nesciom mamom, apsaugo oda nuo tempimosi ir striju..kaip tik galima naudot tik nuo 12sav. jo yra vaistinese. man labai fainas tas aliejus, tepuosi kiekviena vakara rolleyes.gif tikiuosi nors biski apsaugos nuo tu striju biggrin.gif
Atsakyti
as tai kiekviena diena po du kartus tepu kremu nuo striju,kad man ramiau butu ir taip sazine po to negrauztu,kad netepiau ir va strijos atsirado smile.gif
Atsakyti
Nuo 10 savaitės tepuosi pilvuką Aventis aliejuku. Jo užtenka tikrai ilgam (jau 4 mėn. kasdien tepu), minkština ir drėkina odą, be to pilvuką masažuoja vyras, tai labai maloni procedūra prieš užmiegant. Tiesa kartais rytais pasitepu Nivea drėkinančiu kremu kūnui krūtinę, pilvuką(kad netemptų odos). Kai maudausi srove pamasažuoju leškutes, o po to patepu losionu. Vnz. lepinu save ir nieko nedarau per prievartą.
Atsakyti
QUOTE(kaktussi @ 2006 02 13, 11:03)
Nuo 10 savaitės tepuosi pilvuką Aventis aliejuku. Jo užtenka tikrai ilgam (jau 4 mėn. kasdien tepu), minkština ir drėkina odą, be to pilvuką masažuoja vyras, tai labai maloni procedūra prieš užmiegant. Tiesa kartais rytais pasitepu Nivea drėkinančiu kremu kūnui krūtinę, pilvuką(kad netemptų odos). Kai maudausi srove pamasažuoju leškutes, o po to patepu losionu. Vnz. lepinu save ir nieko nedarau per prievartą.


Su pilvo masažais atsargiai.Man gydytoja uždraudė masažuoti pilvą,nes gimda gali pradėt susitraukinėt.Tai Johnsons aliejuką tik švelniai įtapšnoju,glostydama įtrinu ir laukiu kol įsigers.O šiaip tuo pačiu aliejuku tepu ir kojas,ir pilvą,ir krūtinę patepu kartais,ir užpakaliuką blush2.gif
O šiaip ruošiuos įsigyt pregnacare kremą.
Atsakyti
na ko tik as nebandziau nuo striju, kaip atsirado taip ju niekas ir nenaikina, negana to vis naujose vietose atsiranda. turejau ir pregnacare krema, kuris labai nemaloniai tepesi. toks riebus, feee... dabar naudoju avon firmos zele nuo striju, jinai maloniai kvepia drekina oda, be to kazkaip blukina tas strijas. taciau kas nuo to apsaugotu tikrai neteko girdet... schmoll.gif
Atsakyti
Mano visom draugem atsirado stiju nestumo metu, vienai truputi krutine, kitai visas pilvas, treciai visos krutines ir sonai bei slaunys. Dabar as laukiuosi ir visos jos pataria naudoti gerus kremus tik ka suzinojus, kad esi nescia, jau is anksto paruosti oda. Man beveik 2 menesiukai, nusipirkau krema uz 65 lt nuo striju, ten raso naudoti nuo 4 men, bet jau dabar tepu ryte ir vakare. Manau visi aliejukai tikrai naudos neduoda (drauge tepe-dabar pilvas i pilva nepanasus) ju kaina nedidele. Kita tepe Pregnacare, tik nuo 3 men,buvo per velu, krutine atrodo baisiai...Yra kremu ir uz 80-90lt, bet manau truputi per "riebiai" kainuoja. Manau, reikia sau tai leisti pabandyti, jei striju neatsiras niekada negailesiuos, kad paklojau tokius pinigelius....
Atsakyti
reikia nepamiršti,kad ne visi kremai nuo strijų tinka naudoti nėštumo metu.
Papildyta:
O ar naudojat kokius kremus ar kt.priemones nuo spuogų bėrimo? Kaži jie nekenkia?Nes juk bėrimai po gimdymo savaime praeina.
Atsakyti
Manau, kuri perka tokius kremus, visada pasitars su vaistininke. Vakar drauge pasake, kad Pregnacare kremo yra 100 ml, o as turiu Percutalfa, jo yra 200 ml. Taigi kaina praktiskai yra vienoda - Pregnacare apie 30 lt, Percutalfa 65 lt. O as maniau, kad manasis yra geresnis blush2.gif Vaistininke rode krema Vichy apie 86 lt kainuoja, tinka nescioms, ar neteks tik jo pirkti g.gif Manau daugumai strijos neisvengiamos, bet bandysiu griebtis ir paskutinio siaudo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 02 19, 14:51)
Manau, kuri perka tokius kremus, visada pasitars su vaistininke. Vakar drauge pasake, kad Pregnacare kremo yra 100 ml, o as turiu Percutalfa, jo yra 200 ml. Taigi kaina praktiskai yra vienoda - Pregnacare apie 30 lt, Percutalfa 65 lt. O as maniau, kad manasis yra geresnis  blush2.gif  Vaistininke rode krema Vichy apie 86 lt kainuoja, tinka nescioms, ar neteks tik jo pirkti  g.gif  Manau daugumai strijos neisvengiamos, bet bandysiu griebtis ir paskutinio siaudo  ax.gif


Nemanau,kad griebčiaus paskutinio šiaudo tik todėl,kad gali atsirast strijų.Mano pilvas jau tikrai didelis ir krūtinė smarkiai išdidėjus,bet tų nemalonių dėmių pas mane nėra.Aišku,dar gali atsirast,bet kažkaip turbūt nelabai pirkčiau brangaus kremo nuo strijų jo nepabandžius,neįsitikus,ar jis tikrai veiksmingas..
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 02 18, 12:23)
Dabar as laukiuosi ir visos jos pataria naudoti gerus kremus tik ka suzinojus, kad esi nescia, jau is anksto paruosti oda. Man beveik 2 menesiukai, nusipirkau krema uz 65 lt nuo striju, ten raso naudoti nuo 4 men, bet jau dabar tepu ryte ir vakare. Manau visi aliejukai tikrai naudos neduoda (drauge tepe-dabar pilvas i pilva nepanasus) ju kaina nedidele. Kita tepe Pregnacare, tik nuo 3 men,buvo per velu, krutine atrodo baisiai...Yra kremu ir uz 80-90lt, bet manau truputi per "riebiai" kainuoja. Manau, reikia sau tai leisti pabandyti, jei striju neatsiras niekada negailesiuos, kad paklojau tokius pinigelius....

Siaip nerekomenduojama kremus nuo striju naudoti anksciau laiko nei parasyta instrukcijoje. Jei parasyta, kad galima tepti nuo 3 ar 4 men., tai ir reikia laikytis nurodymu. Juk kremas isigeria i oda, stiprus komponentai gali pakenkti vaisiui nestumo pradzioje.
Striju galima isvengti drekinant sausa oda. Jei sedesi rankas sudejus, tai tikrai atsiras....
Atsakyti