Įkraunama...
Įkraunama...

Elvitos gimdymo istorija

Stai isauso geguzes 29d. rytas, labai labai lauktas rytas... Tai buvo nuostabus, sauletas pavasario rytas, tarsi pati gamta dziaugtusi dar vieno zmogelio atejimu i pasauli.
8.30va., kartu su vyru ir akusere einame i gimdykla, nuotaika pakili, kitaip juk ir buti negaletu... Zinojome, jog siandien isvysime savo angeleli wub.gif , jau antra siame pasaulyje. Dar abu nelabai suvokeme, jog tai antrasis musu mazylis, dar viena musu seimos dalele.
Pastacius laseline ir nuskausminus, prasidejo laukimas, laukimas to mazo zmogucio, dar nepazinto, neisgirsto, bet jau taip mylimo...
Maneme, jog tas laukimas nebus ilgas, kad jau po pietu, musu 2.gif sveikins pasauli. Deja, apsirikome. Slinko valandos, bet musu saulele neskubejo. Visiskai nesivyste gimdymo veikla, nuskausminimas ja dar labiau letino. Stai jau ir 20 val., o mes vis dar dviese, vis dar neturime savo mazylio. Aparatas pradejo rodyti, jog 2.gif truksta deguonies, pradejo kristi sirdeles tonai. Mano mintyse sukosi baisios mintys, o akyse nejuciom tvinko asaros. Maciau personalo bei savo mylimo vyro susirupinusias akis. Man uzdejo deguonies kauke, daugiau nuskausminamuju neleido. Man ju ir nereikejo, mintis vijo viena kita, kur gi tu mazyli?
Ir stai po 20 min. isgirdau musu sunelio pirmaji riksma, riksma pasveikinusi pasauli... Pagaliau gime... Sveikas... Juodukas... Vyras nukirpo virkstele, atidalino du kunus, taip ilgai jungiusus vienas kita. Visatoje eme tikseti dar vienas asmeninis laikas, o zeme ta akimirka tapo gimtine.
Sunelis, ramiai ilsejosi ant mano krutines, vyras gloste mano galva. Maciau jo akyse pasididziavima manimi, dziaugsma sulaukus sveiko ir grazaus sunelio. Mano skruostais nepaliaujamai tekejo asaros, juk i pasauli atejo dar vienas zmogutis, musu abieju SUNUS smile.gif .
Atsakyti
Nu va apsiverkiau. Jau tokia grazi istorija wub.gif
Atsakyti
Tikrai grazi istorija, taip malonu skaityti wub.gif
Bukite visi laimingi! heart.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Sveikinu tave begaliniai wub.gif
susigraudinau is to grazumo rolleyes.gif
Atsakyti
Saunuole Elvita! Sekmes jums ir dziaukites savo angeliuku visa gyvenima taip kaip dziaugetes isvyde pirmaja akimirka!!! wub.gif heart.gif 2.gif
Atsakyti
Perskaitai istorija ir suprati koks nuostabus dalykas gyvenimas rolleyes.gif
Atsakyti
thumbup.gif Grazuuuu... kantrybes tau su sitiek vyrijos! laugh.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nu jai visos vasarinukes taip graziai rashys, tai ash chia kibirus priverksiu, kol mano eile ateis smile.gif
Atsakyti
tokia jaudinanti istorija... wub.gif
stiprybes mamytei ir sveikateles suneliui 2.gif
Atsakyti
QUOTE (Elvita @ 2004 06 01, 12:10)
Visatoje eme tikseti dar vienas asmeninis laikas, o zeme ta akimirka tapo gimtine.

Uz tokio pasakymo sukurima galima ir Nobelio premija duoti!!!!!!!

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti