Įkraunama...
Įkraunama...

Eye Q maisto papildai

Sveikos, ką tik parsisiunčiau vitaminų eye q baby (omega 3 ir omega 6) iš užsienio, pradėjau duoti vaikučiui, nes vėluoja jo raida. Gal kas esate davę savo mažiukams, kokį poveikį pajutote? gal kas žio, kiek tiksliausiai jų reiktų vartoti per dieną. (aš kol kas duodu po vieną kapsulę), nes šios informacijos niekur neradau. beje, mano kūdikiui 10,5 mėn.
Atsakyti
Mes geriame siuos taukus,taip pat vartojam nuo vasaros,kai tik isgirdau apie juos.Suviliojo tai,kad buten su jais atlikti klinikiniai tyrimai.Mano vaikuciam zymiai veluoja raida,nesukaupia demesio,prastai sneka,pradejus naudoti,tikrai pastebejau (jau po pirmo menesio),kad labiau susikoncentruoja,atsirado akiu kontaktas,gal cia isitikinimas ar sutapimas,bet naudojam ir toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigutee @ 2010 09 26, 12:05)
Mes geriame siuos taukus,taip pat vartojam nuo vasaros,kai tik isgirdau apie juos.Suviliojo tai,kad buten su jais atlikti klinikiniai tyrimai.Mano vaikuciam zymiai veluoja raida,nesukaupia demesio,prastai sneka,pradejus naudoti,tikrai pastebejau (jau po pirmo menesio),kad labiau susikoncentruoja,atsirado akiu kontaktas,gal cia isitikinimas ar sutapimas,bet naudojam ir toliau  ax.gif

aciu uz vilti, na, kad aktyvesnis, tai tikrai tapo. o jus gal zinote, ar reikia daryti pertraukas juos vartojant. mes suvartojom tris pakuotes(3 menesius), nedarem dar jokiu pertrauku.
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2010 09 26, 11:40)
aciu uz vilti, na, kad aktyvesnis, tai tikrai tapo. o jus gal zinote, ar reikia daryti pertraukas juos vartojant. mes suvartojom tris pakuotes(3 menesius), nedarem dar jokiu pertrauku.

Mums rekomendavo pertrauka daryti po pusmecio siu tauku vartojimo. Uztenka menesio ar poros menesiu pertraukos ir po to vel galima juos vartoti.
Atsakyti
laba diena,susidomejus ir as situo preparatu.sakykit ir kur juos perkate ir kiek jie kainuoja?lietuvoje pasiziurejau 100lt gan brangu sakyciau,gal siustis is uzsienio pigiau?
Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waidutia21 @ 2010 09 27, 15:01)
laba diena,susidomejus ir as situo preparatu.sakykit ir kur juos perkate ir kiek jie kainuoja?lietuvoje pasiziurejau 100lt gan brangu sakyciau,gal siustis is uzsienio pigiau?
Papildyta:
smile.gif

man parvezė draugai is didziosios britanijos.ten kaunuoja 10 svaru. taip kad net labai pigiau uzsienyje.
Atsakyti
Man taip pat atsiunte is D.Britanijos siuos vitaminus, kai pirko buvo akcija 3 vnt. uz 2 vnt. kaina, taip kainuoja 1 vnt. 10 svaru. Uz 3 vnt. 80 lt. sumokejo, o pas mus LT buciau 300 lt. sumokejus. Nuo rytojaus pradesiu duot savo kudikeliui, paziuresim paskui koks veiksmingumas ju.
Atsakyti
Norėčiau išgirsti daugiau nuomonių bendrai apie šį papildą 4u.gif Konkrečiai mane domina Eye Q vanilla 200ml skystis. Neurologė jo skyrė mano 1,5 metukų sūnui. Šį papildą rekomenduojama naudoti nuo 2 metukų. Ar kas nors jį naudojot? Kokie atsiliepimai? Ar 1,5 metų ne per anksti jį vartoti? Būčiau labai dėkinga už bet kokią info smile.gif Jei nenorite rašyti į forumą, galite į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes labai giriam ir dziaugiames situo papildu, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MELONIJA @ 2010 11 18, 20:08)
Mes labai giriam ir dziaugiames situo papildu,  thumbup.gif

O kokio amžiaus Jūsų vaikutis? Nuo kada geriat? Ar darot pertraukas?
Atsakyti
Mes taip pat ji vartojam,sunui 2.6m.,turim ir ta skysti nuo 2m. ir kapsules nuo 3m.Geriam jau menesi,kol kas viskas i gera puse eina.... smile.gif
Atsakyti
Mamos pasidalinkyte o kapsules ar skyriasi nuo skystaus sirupo to, nes mums patare pirkti kapsules bet kazkaip 1 sav 4 kartus dienoje, po to 2 sav 3 kartus dienoje o po to jau po 2 kartus dienoje, ar cia visiems taip? Mums patare neurologe, bet sake kad kapsulytes sumaisyti su maistu ir tada duoti. Bet dar nepirkau
Atsakyti