Įkraunama...
Įkraunama...

Kelnių schemos

Sveikos, gal galite sudeti, kaip nerti, megzti vaikiskas kelnes, tik schemas ar nuorodas, buciau dekinga. aciu.
Atsakyti
Brangiosios, ar turite schemu kaip nunerti moteriskas kelnes? Ar lininiai siulai tiktu?
Atsakyti
Cia vel as, nes man liudna, kad niekas neatsiliepiate... verysad.gif Jauciu tema paskelbta per anksti... Vasara dar toli... As bandziau iskoti apie kelniu nerima, bet nieko neradau... Siandien sove mintis juk jos ieina i kostiumelio komplekta... Ka gi bandysiu ieskoti... Padekite man... Labai labai prasau...
Atsakyti
Kelias schemas ir pavyzdžius rasit: ČIA ir ČIA .
Skonio reikalas, aišku, bet man čia toks beprasmis darbas atrodo.... nematau tame grožio.
Atsakyti
Internete radau kai ka elegantisko ir grazaus. wub.gif Isirasiau i aplankala, bet nezinau, kaip perkelti paveiksliuka? verysad.gif
Atsakyti
Vaau, Niuma, na man tai labai tavo parodytos gražios pasirodė, vos ne pati užsimaniau biggrin.gif , gaila kad kojas turiu baisias..
Aukso Pieva, o man kažkaip paprasta atrodo, tiesiog imčiau tinkamos savo figūrai formos-modelio iškarpą, paskui išririnkčiau patinkamą raštą ir nerčiau iškarpos formą(tik aišku neriant susijungtų detalė eigoj)
Atsakyti
Tokia idomi naujiena. Pirma mintis - tai atrodo nesamone, negrazu....
Bet turint grazias kojas, kodel ne... Rasteli imantresni pasirinkti, arba spalvotai nerti....Pvz. jureiviska tematika, dryzuotos - balta melyna balta.
Gal ant timpiu galima detis, kad nepersisviestu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2010 11 21, 14:13)
Sveikos, gal galite sudeti, kaip nerti, megzti vaikiskas kelnes, tik schemas ar nuorodas, buciau dekinga. aciu.

as is akies mezgu kelnytes.Nusimezgu 2 kalaises,paskui surenku ant vieno laido ir aplink mezgu.jei labai maziukui kelnes,tai nereikia klynui ne akiu dadeti.Visai liuks,jau kiek primezgusi turiu
Atsakyti
As kelnytes mezgu atskirai kiekviena klesne nuo apacios iki klyniuko platindama, po to - nuimu akiu (panasiai taip, kaip megztukui rankovem isimama), tada mezgu tiesiai virsutine kelniu dali ir susiuvu. Toks mezginys graziai krenta, netempia, netraukia. Ismokau megzti isardzius senas kelnes (tada labai gerai matosi iskarpa).
Dabar, kai jau gerai perpratau principa, tai tik isimu klyniuko akis, tai surenku abieju klesniu akis ir mezgu aplink, nesigauna siules per viduri smile.gif

stai cia tokiu principu megzta su siule
user posted image
user posted image
user posted image
O stai cia kombinezoniukas tuo paciu principu be siules per viduri

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 08 birželio 2011 - 08:05
QUOTE(villyte @ 2011 06 08, 08:55)
As kelnytes mezgu atskirai kiekviena klesne nuo apacios iki klyniuko platindama, po to - nuimu akiu (panasiai taip, kaip megztukui rankovem isimama), tada mezgu tiesiai virsutine kelniu dali ir susiuvu. Toks mezginys graziai krenta, netempia, netraukia. Ismokau megzti isardzius senas kelnes (tada labai gerai matosi iskarpa).
Dabar, kai jau gerai perpratau principa, tai tik isimu klyniuko akis, tai surenku abieju klesniu akis ir mezgu aplink, nesigauna siules per viduri smile.gif

stai cia tokiu principu megzta su siule
user posted image
user posted image
user posted image
O stai cia kombinezoniukas tuo paciu principu be siules per viduri

user posted image

oi ta paskutine foto super darbas thumbup.gif
Atsakyti
O sakykit, mezgejos, jus kaip isimtumet akis klynukui, pvz vienai klesnei is pradziu uzsidejau 56 akis, tada iki klynuko dadejau taip, kad gavosi 68. O tai man dabar kaip klynuka reiketu isimti, 3, 2, 1,1,1 ar per daug jau cia butu? jauciu per daug. Siuliukai truputi storesni nei sakykim summer.

Aciu uz patarima 4u.gif - is anksto!
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2011 06 25, 19:10)
O sakykit, mezgejos, jus kaip isimtumet akis klynukui, pvz vienai klesnei is pradziu uzsidejau 56 akis, tada iki klynuko dadejau taip, kad gavosi 68. O tai man dabar kaip klynuka reiketu isimti, 3, 2, 1,1,1 ar per daug jau cia butu? jauciu per daug. Siuliukai truputi storesni nei sakykim summer.

Aciu uz patarima  4u.gif  - is anksto!

As tai gal isimciau 5, 4, 2, 1 arba 4, 3, 2, 1. (jei labai mazai isimi, tai tada traukia per klyna, nepatogu vaikui, as dazniausiai isimu apie 10 akiu, nors dar vizualiai matosi pagal siulus ir rasta)
Atsakyti