Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiška staigmena

Na štai ir aš norėčiau papasakoti savo nuostabiausią vakarą, kurio turbūt niekada negalėsiu pamiršti 4u.gif
Vieną nuostabų rugpjūčio vakarą, mano mieliausias atvažiavo manęs pasiimti. Pabučiavęs į skruostą užrišo akis raudonu šaliku ir liepė nieko neklausinėti ir net nesistengti kažką įspėti ar gudrauti. Taigi wub.gif pasidaviau įvykių eigai. Važiuojant grojo lėta ir romantiška muzika, nekalti pokalbiai, mano bandymas kažką sužinoti, bet deja.. tongue.gif Atvažiavęs jis išlipo ir liepė laukti. Na ką nenorėjau sugadinti staigmenos tai kantriai laukiau tos akimirkos. Ir svarbiausia, kad net nenutuokiau ko laukti. Bet buvo verta.... wub.gif Atidaręs dureles ir paėmęs už rankos nuvedė kažkur, o kai atrišo šaliką stovėjau ant nuostabaus skardžio, saulė po truputį leidosi už horizonto, nemuno paviršiumi skraidžiojo paukščiai, o jis man ištarė jog "Myli". Buvau be galo laiminga. Tačiau tuo vakaras nepasibaigė... Pabučiavęs nusivedė į pačio suruoštą pikniką. Padavė šampano taures, mano mėgstamų saldumynų... O toliau, pačios spręskit kuo baigėsi....
Nelabai aš moku pasakoti. Ir gal nėra taip įspūdinga, bet man be galo miela.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
nuostabu wub.gif ir baltai pavydu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 04 vasario 2006 - 17:54
Tikrai romantiška ir miela wub.gif
Atsakyti
Paprasta, miela, grazu 4u.gif .
Atsakyti
Dar ir dabar mintyse pasvajoju apie to vakaro pakartojimą, bet svarbiausia tada buvo tai, kad jis man pirmą kartą sugalvojo kažką mielo.
Atsakyti
wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif labai miela.. wub.gif
Atsakyti
Labai gražu... wub.gif tik labai jau suintrigavai - ir kuo gi tas vakaras baigėsi? g.gif
Atsakyti
Vaikų darymu turbūt blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražu wub.gif Kokie romantikai tie vyrai wub.gif
Atsakyti
Labai romantiška ir gražu wub.gif

QUOTE(vanilla_ice @ 2006 07 12, 11:05)
Vaikų darymu turbūt  blush2.gif  biggrin.gif


niekad nepasakyčiau "daryti" vaiką... juk tai ne kažkoks daiktas... unsure.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti