Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 18

Skelbiu NAUJĄ TEMĄ!!! Džiaugiuosi, kad net žiemos metu mūsų tema nemiršta. Mums nebaisus lietus ir sniegas, mūsų vestuvinė šukuosena vis tiek bus nuostabi wub.gif

Rodome, ieškome, siūlome, komentuojame, dalinamės idėjomis ir tiesiog džiagiamės grožiu!!


SENA, 17-OJI TEMA


user posted image
Atsakyti
Nauji namuciai ax.gif flirt.gif
Atsakyti
aciu Benice uz naujus grazius namucius 4u.gif
Atsakyti
galvoju apie šias šukuosenas,paprastutės ,bet mano plaukai labai panašaus tipo tai manau tūrėtu gražiai žiūrėtis g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Chopard @ 2010 11 22, 17:24)
galvoju apie šias šukuosenas,paprastutės ,bet mano plaukai labai panašaus tipo tai manau tūrėtu gražiai žiūrėtis g.gif


abi tokios paprastos ir grazios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chopard @ 2010 11 22, 16:24)
galvoju apie šias šukuosenas,paprastutės ,bet mano plaukai labai panašaus tipo tai manau tūrėtu gražiai žiūrėtis g.gif
user posted image
user posted image


antroji sukuosena man grazi, as planuoju panasia darytis. man tai romantiska,zaisminga. tik planuoju isisegti gyva balta gele
flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(mazmakinas @ 2010 11 22, 17:43)
antroji sukuosena man grazi, as planuoju panasia darytis. man tai romantiska,zaisminga. tik planuoju isisegti gyva balta gele
flirt.gif


man irgi tokios sukuosenos grazios, tik ant mano plauku niekas panasaus nesilaikytu doh.gif bet lietuvaiciu merginu nesu maciusi tiesiog papustais palaidais plaukais ir viskas g.gif greiciausiai visom atrodo, kad per paprasta vestuvems lotuliukas.gif
Atsakyti
kadangi vestuvės vyks ne Lietuvoje,tai manau bus pats tas smile.gif tik sunku išsirinkt iš dviejų,galvoju gal ceremonijai susisegti plaukus,o vakaro vakarienei pagarbanot kaip antroi nuotraukoi g.gif suknelė irgi bus kita vakarienei
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2010 11 21, 19:47)
pim
labai noreciau jusu pamatyt  blush2.gif



QUOTE(akutivo @ 2010 11 21, 21:29)
aha as irgi galvoju gal kazkur praleidau pim sukuosena praziopsojau.... o pasirodo ne viena as nemaciau... ax.gif 
gal parodysite pim4u.gif


Pražiopsojot hah.gif Buvau rodžius, bet pasirodysiu dar kartelį 4u.gif Skauda dantį, šiandien ištraukė, prašom negatyvius komentarus palikti rytojui doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 11 22, 19:06)
Pražiopsojot hah.gif Buvau rodžius, bet pasirodysiu dar kartelį 4u.gif


grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 22, 17:34)

Ačiū 4u.gif
Geras, tik dabar pamačiau antrą liniuotę bigsmile.gif Sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 22, 16:51)
man irgi tokios sukuosenos grazios, tik ant mano plauku niekas panasaus nesilaikytu doh.gif bet lietuvaiciu merginu nesu maciusi tiesiog papustais palaidais plaukais ir viskas g.gif greiciausiai visom atrodo, kad per paprasta vestuvems lotuliukas.gif



Nu jo, pas mus iprate su kuodais ar susegtais plaukais. Bet man labai grazu palaidi banguoti plaukai, o kadangi busiu jauna nuotaka, tai planuoju atrodyti laisvai, nesuvarzytai:) nors bus matyt.. g.gif
Atsakyti